�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

VILNIUS2018
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1149
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-05-16, 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D ... Tomass... gal pasikalbėkite su Vytautu Ramiu...

... tuomet bus aišku kas kų padarė ir kaip jųs dirbate... Nekaltinkite priešiškų PUSIŲ...)... labai juokingai esate...)
... Mano taktiškas FAILAS su distancijomis MAXIMUM GRAžUS BUVO...).., O KAS YRA VARžYBINIS FAILIUKAS SU REKLAMOMIS IR VISAIS UžRAŠAIS...
TAI VA ČIA TOMASS IR ATSIPRAŠYTI TURITE MANS...)... JŪSŲ DARBAS PATIEMS PRAŠANT TAIP!...)
... Stulgio variantas... MELAS... kažkaip visiems punktai teisingai stovėjo,
O VA STULGYS JAU PRISIMĄ"STĖ, PRISIGALVOJO IŠSISUKTI KAIP JIS BĖGIOJA ŠIAIS LAIKAIS...)))
... IŠSISUKTI NAPAVYKS STULGĮ, JAU PERNAI MELAVAI, KAD LIETUVOS TAURĖS DISTANCIJĄ" BĖGAI TAIP GREITAI, KAD NET NET AUSYS LINKO NUO TO MELO... TEN BUVO PER ILGĄ", O TU PARODEI, KAD MES DURNI...)... TAIP, KAD VA TAIP...
... TOS KAM NETINKA MANO TRASOS, GERI žEMĖLAPIAI... EISIU DIRBTI MASINĖSE VILNIUJE TREČIADIENIAIS...
... BĖGIOKITE KITAS TRASAS..., JEIGU TAIP JUMS PATINKA...)

... IKI GERIEMS žMONĖMS...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.07

PranešimasParašytas: 2018-05-16, 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Amen
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Kevin
Patyrs


Prisijungė: 2016 05 04
Pranešimai: 50
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2018-05-16, 12:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai, kad D. Stulgys nieko nemeluoja, punktai kai kurie tikrai buvo paslėpti. Elito trasoje 6kp(85) legenda pelkės šonas, o punktas buvo tikrai aukšĄiau lauke, 16kp(39) irgi buvo giliau Įkištas nei rodo legenda. 27kp(59), legenda sako upelio galas, punktas kaip ir upelio gale, bet prie upelio galo yra medis ir punktas ryškiai tyĄia už to medžio pastatytas. 35kp(36) mikro kalniukas, jeigu ten mikro kalniukas, tai tuomet miške tokių galima sužymėti kokĮ pusšimtĮ.
_________________
Kevinas Oliauskis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
susigaudantis
Meistras


Prisijungė: 2013 04 17
Pranešimai: 114
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-05-16, 17:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kartais atrodo , kad už Edgarų VoverĮ komentarus rašo didysis holistas Vytenis Aleksandraitis ... :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1149
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-05-17, 11:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:oops: ... mano viskas parašyta...) ar reikės kartoti, kad paskaitytumėte tai kų aš parašiau.., DISTANCIJAS STAČIUSIEMS KLAUSIMAS TURI BŪTI... AR NETGI STULGIUI, KURIS PRISIGALVOJO APIE KP SLEPIAMUS KRŪMUOSE NETGI.., O KRŪMŲ TEN NET ARTI NEBŪDAVO...!...
... SUBTILUS KLAUSIMAS TRASA.., PLANAVIMUI KARTAIS TRŪKSTA ORIENTYRO KAžKOKIOJE VIETOJE...!...
JEIGU PADĖJAU KAUBURIUKĄ", TAI GAL AŠ SUPRANTU DĖL KO TEN PAžYMĖJAU, O KITUR NE!?.........
KLAUSIMUS UžDUOTI REIKIA KARTAIS JEIGU NESUPRANTATE KAS IR KODĖL....... (
NEREIKIA RĖKTI ČIA IR DURNIUMI MANE STATYTI, JEIGU NESUPRANTATE KAS PAS KĄ" DAROMA IR KODĖL...
VISŲ DALYVIŲ AKIVAIZDOJE NORITE UžSMAUGTI MANO DARBUS?!...)... ČIA AKIVAIZDUS PUOLIMAS KAIP VISADA LŪZERIŲ ATAKOS!... (
VISKĄ" SUPRASKITE TAIP KAIP SUPRANTATE IR BŪSITE EUROPOJE SUBINĖJE, TAIP KAIP ŠIAIS METAIS... (
... VISIEMS PASAKYKITE, KAD EDGARAS MALAGIS IR CHALTŪRINO ČIA VARžYBOSE SU TUO žEMĖLAPIU IR DISTANCIJOMIS...?
... IR TENDENCINGI BŪSITE KAIP VISADA MANO ATžVILGIU... (
... VIENAS žODIS ANT TRIJŲ RAIDžIŲ NORĖTŲSI IŠTARTI GARSIAI GARSIAI, NES SIŲSTI MOKYTIS PAS MANE JUS MOKINUKUS ŠIAME SPORTE REIKĖTŲ.., Ąia kolkas turiu mokyti jus aš...) .., nu nes aš tam jau seniai esu tokiose kategorijose...)
NES ČIA GAUNASI, KAD VISĄ" LAIKĄ" MOKINIAI MOKYTOJĄ" STUMIA STUMIA, KAIP PASKUTINĮ ASILĄ"... (
... bus daugiau...

P.S ... (JEIGU tas kas buvo AKIMIRKSNĮ KP VIETOJE TIKISI MANE PAGAUTI TOKIOJE SITUACIJOJE KAI AŠ PĖSČIAS IR DAR DAUG LAIKO BŪDAMASS KP VIETOSE jau bųsiu kažkur KVAILYS!?
... NU ATSIPRAŠAU STULGĮ TU ČIA MAN žĄ"SINAS!...)
... JEIGU KLAIDA TAI JAU žEMĖLAPIO, O NE SAVO PAS TOKIUS KAIP STULGYS!...)
... RAŠIAU IR SAKAU, VARIANTAS TIK, KAD TAS KAS KP STATĖ PASISAVALIAVO GAL KAžKUR KAžKIEK... VISKAS ČIA!...
GALBŪT AŠ NĖRA ČIA TOKIOJ SITUACIJOJ KAI KP STAČIAU GI NE AŠ!...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rolandas
Meistras


Prisijungė: 2006 09 21
Pranešimai: 119
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2018-05-18, 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AĄių Perkųnui už skirtingas vietoves.
Vienas nesmagus pastebėjimas, kad šĮ kartų deklaruotas "Varžybos kitu kampu su kokybės ženklu" baigėsi atvirkšĄiai. Dalinti kaip prizų viduryje metų rėmėjų kalendorių manau yra nepagarba dalyviui. Tuo labiau kai treĄios vietos laimėtojas gauna tik šĮ kalendorių. Nors gal tai Perkųno traktuojama kaip originalųs ir ypatingi prizai - citata iš varžybų puslapio.
Lauksim kitų metų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005