�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Lietuviškos OS taisyklės
Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
wudu
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 379
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius - Teliai

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 11:46    Rašyti temą: Lietuviškos OS taisyklės Atsakyti su citata

Susidūriau su tokia problema, sako diskvalifikuosim tave, nes taip negalima.. kažkaip niekad nesidomėjau Os taisyklėmis, gal kas žino kur jos surašytos?
Mano problema buvo tokia: tris stotelės nesuveikė, atsižymėjau žemėlapy.. pasirodo nesuveikė dvi.. bet mane vistiek diskvalifikavo.Tai Įdomu kur yra kokios taisyklės, nes šiais laikai savivalės manau nebėra :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
TNT
Meistras


Prisijungė: 2005 08 08
Pranešimai: 456
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 13:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo man irgi panasiai kazkada buvo... :?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Studentas
Meistras


Prisijungė: 2004 04 12
Pranešimai: 184
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei is tikruju stotele veike, o tu parnesei komposterine atzyma, tai ji negalioja ir tave diskvalifikuoja. Tokia jau ta skaudi realybe
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Abst
Patyrs


Prisijungė: 2005 06 13
Pranešimai: 47
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Panevėys

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesiog naujosios stetoles nevisada nori "draugauti" su senaisiais identais :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
wudu
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 379
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius - Teliai

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Abst: man atrodo taip ir buvo.. nes laikiau tikrai pakankamai ilgai, aš tik nesuprantu kuo aš kaltas, kad man neveikė.. ir kur parašyta, kad tokiu atveju aš turiu būti diskvalifikuotas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2005-09-04, 20:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei neveike ne tik tau, tada niekas ir nenuiimineja. O jei zmonems, begusiems po taves viskas veike, tada suprask ir organizatoriu pozicija. Atzyma komposteriu siuo atveju menkas irodymas.
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokias jus cia nesamones paistote? Is kur istraukete, kad atzyma zemelapyje nieko neverta? Jus ka, niekad gyvenime nesusidure su hardware/software problemomis? Jei sportininkas atsinese ant zemelapio komposterio atzyma ir aiskina, kad stotele nesuveike, vadinasi, taip ir buvo. Vadinasi, zmogus gaiso 5 sekundes laukdamas, kol stotele suveiks, galbut netgi dar ilgiau, gal istrauke identa po 5 sekundziu ir dar karta ji sugrudo i stotele, tikedamasis, kad pagaliau suveiks, o paskui pradejo ieskoti zemelapyje, kur tos prakeiktos vietos komposterio atzymoms, ir taip sugaiso dar 3-5 sekundes. Ivardinkite nors viena priezasti, kodel neturetumem tiketi komposterio atzyma ir reikalauti stoteles parodymu? Kodel????? :?: :?: :!: :?: :evil:
Prie to paties, vis delto iomeskite nuoroda kas nors, kur galima persiskaityti Lietuvoje organizuojamu OS varzybu taisykles, apie visokias atzymas, el. stoteles, apie tai, kad dalyvis privalo finisuoti su numeriu ir su zemelapiu ir visus kitus dalykus.
Atgal į viršų
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 10:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Svecias pries saukdamas galetu prisistatyti, nes dabar tai man tas pasisakymas daug emociju nesukele. Patarciau paciam pameginti atsizymeti tik komposteriu ir grizus irodyti kad stotele neveike. Paziuresim kuom visa tai baigsis.
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 11:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Woodoo, mano laiskas buvo skirtas ne Tau, o Tiems, kurie kazka sprendzia, kurie nustato, pagal kokias atzymas zmogui skiriama prizine vieta arba jis nurasomas i "disq". Tai nebuvo Tavo suniekinimas, tai buvo pagalbos sauksmas tyruose. Ir - ar as neteisus?
Atgal į viršų
Trofke
Meistras


Prisijungė: 2005 02 03
Pranešimai: 93
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wodo siulo sveciui prisistatyti, atseit tada zinos kas jis toks. O man ar svecias ar wodo ar kiti nikai tiek pat pasako.
O atzyma ant zemelapio kai punktas kitiems dalyviams veike negalioja todel, kad ant zemelapio galima atsizymeti ne eiles tvarka, t.y. su elektronine atsizymejimo sistema kitaip planuojamos trasos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Trofke vardas man taip pat nieko nesako, o jei lankytumeis forume dazniau, tai gal ir man tavo vardas ir tau mano ka nors sakytu. Bet anyway, tema ne apie tai :)
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Studentas
Meistras


Prisijungė: 2004 04 12
Pranešimai: 184
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svety, pats nesamones paistai. Taisykles yra senos ir nereikia cia savo isvedziojimu reklamuoti. Jei visiems stotele veike (ypac begantiems po taves), komposterine atzyma negalioja. Trofke jau paaiskino kodel. Zodziu, nekelk bangu :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Studentas rašo:
Taisykles yra senos ir nereikia cia savo isvedziojimu reklamuoti


Atsiprasau, kad gaisinu konferencijos skaitytoju brangu laika, bet gal gerb. Studentas galetu nurodyti, KUR galima butu gauti pasiskaityti tas SENAS taisykles, jei jau jis zino, kad tokios isvis yra? Mat, as o-sporte esu visiskas berastis ir tiek tezinau, kad reikia greitai begti ir surasti punktus, pazymetus zemelapyje. Bet cia (konferencijoje) kartais kyla audringos diskusijos tarp tikru o-sporto korifeju del ivairiu mano supratimu smulkmenu. Pvz., pries metus vyko arsi diskusija, kai kazkuris vaikelis kazkokiose svarbiose varzybose begdamas is paskutinio punkto i finisa netycia ismete zemelapi, finisavo be jo ir del to liko kaltas. Tuomet irgi kazkas is treneriu (ar tik ne kaunieciu?) dave nuoroda i kazkokias mistines taisykles. Ieskojau tu taisykliu visur, netgi parasiau ilga ir graudu laiska LOSF (el. laiska), bet, matyt, nepakankamai graudu, nes atsakymo negavau. Taigi, jei kas galit, nurodykit, kur yra viesai paskelbti O-sporta reglamentuojantys teises aktai, kad galeciau juos susirasti ir isisavinti. Dekingas is anksto. :roll:
Atgal į viršų
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1961
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 15:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveciau, visu pirma as ne kazkoks vaikelis, visu antra kai nori rasti viska galima. Man treneris asmeniskai dave taisykliu knygute ir liepe pasiskaityti. Beje joje nebuvo nieko minima apie zemelapio ismetima. O kreiptis del taisykliu patarciau i LOSF. Rasyk e-mail ir manau gausi atsakyma.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
wudu
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 379
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius - Teliai

PranešimasParašytas: 2005-09-05, 23:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai kas nors gausite taisykles atsiųskite man :)
Nes panašu,kad visi Ąia mandri rašyti,bet kol kas jokio pasistumėjimo esamų(bent manyĄiau,kad jos turi būti..) taisyklių link.

SveĄiui: kaip ten bebūtų visgi studentas teisu.. nesvarbu,kad man neveikė stotelė ir, kad aš papildomai gaišau laikų, šiuo atveju nesekmė mano asmeninis reikalas,man taip ir pasakė:atseit aš kp surinkau kita tvarka,naivoka iš Dariaus pusės.
Skaudu bus tik kaip šitaip nudegs koks rimtas sportininkas, ir kai analogiškai jĮ turės nuimti.Ir kai tada diskusija kils galbūt dėl Ąiampiono titulo..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005