�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Lietuvos taurė 2018
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
S.Kireilis
Meistras


Prisijungė: 2006 10 09
Pranešimai: 291
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2018-10-14, 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AĄių medeinieĄiams už puikias varžybas. 10 balų. :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
MTBO fanas
Meistras


Prisijungė: 2006 11 02
Pranešimai: 82
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gerai suorganizuotos varžybos. Tikra sezono pabaigtuvių šventė! Nuo paĄių mažiausių grupių iki dviraĄių. Didelis aĄių visam Medeinos kolektyvui :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Cambas
Meistras


Prisijungė: 2004 08 26
Pranešimai: 1047
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 11:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AĄių Medeinai už šventĄ!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 12:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D ... taip ir man buvo ne mano popiuriukas po finiso, teko nesuprantamai aiskintis kur as dingau is bendru rezulatu.., bet siaip neblogai PAVYKO SURENGTI GRAZIOJE VIETOJE, NETGI PRIE NUOSTABIU DRUSKININKU...)
... Tik dar turetume daugiau DEMESIO SKIRTI ELITO SPORTUI CIA....., IR KAD BUTU TAS ELITAS IR KAD NORETUSI BUTI TOKIOJE GRUPEJE JAUNESNIEMS JAU...
VISA LAIKA STIPRUS DALYKAS MUZIKA, KURIOS NEBUVO SI SYKI CIA...( Dar.., nebuvo interviu su netgi nugaletoja Elite, kazkiek ignoras ar nepatink, kad Zmona mano is BLR per laika uzaugo tame ELITE?...) .., kad net skelbiama nelabai buvo moteru Elito rezultatai...) ....... kazkaip nelabai.., nors KAZKAIP JAU REIKETU pripazinti, kad ir Fedaracijai OS, jog mano pasalinimas is rinktines TRENERIO PAREIGU, NEBUVO LABAI GERAS OS LIETUVAI...)
Nepykite Medeina, bet tas itarus kabinimas visokiu dalyku ant manes, kazkaip netinkamas jusu elgesys...( pries starta lindote, kad cia as pasienio pazeidejas gal!?, paskui po finiso--- nesant man zemelapi i maisa, jau rekia kazkas: "padek zemelapi i maisa!".., o kad OK Azuolo maisas ZEMELAPIAMS salia prie isejimo vartu, taip lyg ir nerupi...
...na, kazkoks durniavimas mano link buvo juntamas, konkreciai...)
Nepagarbus sakyciau ELGESYS MEDEINA, visiskai nera pagarbos ir net atvirksciai kazkas tokio...
Na cia turbut Federacijos OS POZICIJA yra LAIKOMA?...) na na...) ... IDOMU, KAD net nera atsakymu is Federacijos i mano laiskus kartais, nekalbant apie paskelbimus viesai, jog as taip pat kazkur dalyvauju Federacijos skelbiamuose KONKURSUOSE taip pat...)
Ir cia jauciamas kazkok OS Federacijos konkretus ignoravimas manes, kuris netgi jau tesiasi daugiau nei 9 metus..
Taip va, po to pasalinimo is Trenerio pareigybes, tesiamas ignoravimas.., matomai tas Federacijos PASALINIMAS buvo VISAM GYVENIMUI gal?... taip jauciuosi...)
Nepykite, bet Medeina, taip gi buvo 1 diena taip pat ... taip buvo, tikrai taip buvo...
Siaip renginys pavyko manau, teisingai sakant "ir taip toliau!" - nekriskime veidu i purva tam Startui... Aciu Medeinai uz svente... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
hematogenas
Meistras


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 169
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: alytus

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edgaras V. rašo:
:D ... taip ir man buvo ne mano popiuriukas po finiso, teko nesuprantamai aiskintis kur as dingau is bendru rezulatu.., bet siaip neblogai PAVYKO SURENGTI GRAZIOJE VIETOJE, NETGI PRIE NUOSTABIU DRUSKININKU...)
... Tik dar turetume daugiau DEMESIO SKIRTI ELITO SPORTUI CIA....., IR KAD BUTU TAS ELITAS IR KAD NORETUSI BUTI TOKIOJE GRUPEJE JAUNESNIEMS JAU...
VISA LAIKA STIPRUS DALYKAS MUZIKA, KURIOS NEBUVO SI SYKI CIA...( Dar.., nebuvo interviu su netgi nugaletoja Elite, kazkiek ignoras ar nepatink, kad Zmona mano is BLR per laika uzaugo tame ELITE?...) .., kad net skelbiama nelabai buvo moteru Elito rezultatai...) ....... kazkaip nelabai.., nors KAZKAIP JAU REIKETU pripazinti, kad ir Fedaracijai OS, jog mano pasalinimas is rinktines TRENERIO PAREIGU, NEBUVO LABAI GERAS OS LIETUVAI...)
Nepykite Medeina, bet tas itarus kabinimas visokiu dalyku ant manes, kazkaip netinkamas jusu elgesys...( pries starta lindote, kad cia as pasienio pazeidejas gal!?, paskui po finiso--- nesant man zemelapi i maisa, jau rekia kazkas: "padek zemelapi i maisa!".., o kad OK Azuolo maisas ZEMELAPIAMS salia prie isejimo vartu, taip lyg ir nerupi...
...na, kazkoks durniavimas mano link buvo juntamas, konkreciai...)
Nepagarbus sakyciau ELGESYS MEDEINA, visiskai nera pagarbos ir net atvirksciai kazkas tokio...
Na cia turbut Federacijos OS POZICIJA yra LAIKOMA?...) na na...) ... IDOMU, KAD net nera atsakymu is Federacijos i mano laiskus kartais, nekalbant apie paskelbimus viesai, jog as taip pat kazkur dalyvauju Federacijos skelbiamuose KONKURSUOSE taip pat...)
Ir cia jauciamas kazkok OS Federacijos konkretus ignoravimas manes, kuris netgi jau tesiasi daugiau nei 9 metus..
Taip va, po to pasalinimo is Trenerio pareigybes, tesiamas ignoravimas.., matomai tas Federacijos PASALINIMAS buvo VISAM GYVENIMUI gal?... taip jauciuosi...)
Nepykite, bet Medeina, taip gi buvo 1 diena taip pat ... taip buvo, tikrai taip buvo...
Siaip renginys pavyko manau, teisingai sakant "ir taip toliau!" - nekriskime veidu i purva tam Startui... Aciu Medeinai uz svente... :)


As paprasiau kad prie taves "kabintusi"😁😁😁
Niekaip is saules i zeme negrizti 😀
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
mantelis
Patyrs


Prisijungė: 2004 04 20
Pranešimai: 75
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turbųt geriausia kas galėjo bųti - tai oras. Bet labai patiko ir vietovė, ir žemėlapio kokybė, ir trasų planavimas. Tikrai pajutau malonumų, net virusai išsilakstė.
Man atrodė organizacija puiki ir visi labai draugiški. Matyt Edgaro karma ne ta...

O Ąia klausimas "ant prikolo" : su kokia mintimi vyrams dovanojamos 39-42 išmieros kojinės?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
doobas1
Meistras


Prisijungė: 2012 05 24
Pranešimai: 637
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2018-10-15, 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokie dalykai buvo su splitais, kad antra diena finisavus ant chekio rode 49min laiko, o dbtope rezultatuose 53min ? Ant cepio i viena punkta rode, kad pralosiau visas 5 minutes, o dbtope jau kaip ir normalus laikas.

Pirmoje dienoje irgi idomus splitai... pvz MS grupes 7 KP ... pas Astrauska Mariu laikas 2sekundes, pas kitus irgi iki 20, o pas mane 2:20 (+2:17 klaida) nors atbegau letai, bet tiksliai ?

P.S. su greiciausio finisho zaidinu visgi nebuvo suderintos stoteles. Kartais (o kaikurie visada) tingi pries varzybas perprogramuoti ir suderinti stoteliu laikus ...
_________________
Ramunas P.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rimvydas Arlauskas
Meistras


Prisijungė: 2006 06 21
Pranešimai: 326
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2018-10-16, 08:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mantelis rašo:
O Ąia klausimas "ant prikolo" : su kokia mintimi vyrams dovanojamos 39-42 išmieros kojinės?



Organizatoriai tikėjo, kad aš jas laimėsiu :D
_________________
https://www.youtube.com/@rimvydasarlauskas7981
http://www.attackpoint.org/log.jsp/user_4861
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Orinimus
Vidutiniokas


Prisijungė: 2018 09 05
Pranešimai: 36
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2018-10-16, 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tai kogero geriausiai suorganizuotos lietuviškos OS varžybos šiais metais. AĄių organizatoriams!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Kas_paneigs
Naujokas


Prisijungė: 2018 10 16
Pranešimai: 1
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2018-10-16, 14:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

doobas1 rašo:
P.S. su greiciausio finisho zaidinu visgi nebuvo suderintos stoteles. Kartais (o kaikurie visada) tingi pries varzybas perprogramuoti ir suderinti stoteliu laikus ...


Jeigu tikėti antros dienos trasos informacija (nuo paskutinio punkto iki finišo 150m, ir dar Į kalniukų) ir splitais, tai orientacininkai jau Įveikė pasaulio 100 m bėgimo rekordų - panašu, kad finišavĄ sekmadienĮ per 14s stadione turėtų tilpti Į 9, o gal ir Į 8 sekundes :D

O jeigu rimtai: jeigu finišo stotelės fiksavo skirtingus laikus, tai keliose grupėse galutiniai dviejų dienų rezultatai gali ir neatspindėti realaus rezultato - jeigu dalyvių paskutinio splito laikų skirtumas yra didesnis už galutinĮ atsilikimų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Elvis
Meistras


Prisijungė: 2005 08 11
Pranešimai: 1562
Pranešimų per dieną: 0.23
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-10-16, 19:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas_paneigs rašo:

Jeigu tikėti antros dienos trasos informacija (nuo paskutinio punkto iki finišo 150m, ir dar Į kalniukų) ir splitais, tai orientacininkai jau Įveikė pasaulio 100 m bėgimo rekordų - panašu, kad finišavĄ sekmadienĮ per 14s stadione turėtų tilpti Į 9, o gal ir Į 8 sekundes :D

Antrų dienų nuo 100-tinio iki finišo aš nubėgau 107m. Rokas bėgo 14s, man tai atrodo normalus rezultatas, nes reali laiko atžyma galėjo bųti ir 14,9s , bet bėgant su Si-Air kortele skaiĄiai po kablelio atmetami. Pirmų dienų nuo 100-tinio iki finišo surinkau 159m, tai 19s Emils rezultatas atrodo labai Įspųdingas.
_________________
www.splits.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2018-10-16, 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D D. Stulgys kaip visada geras žųsinas, beviltiškas žųsinas netgi... +++ Tai StulgĮ verta bųtų Į mane Jųs kreiptis, o ne tu... :oops:
Viskas bųtų gerai Medeinai taip pat, bet va Mantui net ir KARMOS KLAUSIMAI TRUGDO...) .., o kas žino kas ta KARMA? ir su kuo JI gali bųti "valgoma"?.., turbųt nieks nežino.., bet va žodis jau rųpi...)
......, na o LOSF reikalai.., na kaip ir sakiau jau kažkada, jog "Ąeinikai OS" negali valdyti Federacijos valdyboje, kaip ir viso, taip ir atskirai kažkur.., visas tas klausimas sudėtas Į "Profesorių" - OS MEISTRŲ komandas, o ne Į aktyvų jaunimų tik...)
Paskui nieks ir nežino to Sporto geriausiai, tik ambicijos visuose lygiuose vaikštinėja...)
Ir nėra jau Ąia ir Sportininkų beveik, tik mėgėjai gali Ąia vystytis, kaip savo gero laisvalaikio pomėgio struktųroje...
Tokiu bųdu - SPRENDIMAI BALSUOJANT už kažkų nulemia nesivystymui skirtus resursus, bet tiesiog gerai draugaujama ir daug metų bergždžiai atstovaujama, na tiesiog va taip kažkaip kalbant...)
Ir tokiu bųdu jau nieks irnežino kas yra E.Voveris OS?, ir kas yra tas D.Stulgio melas? ... ir vėl gi kas yra tame žodyje "Ąeinikas" sudėta.., nepykite, bet Ąia kur kas platesnė prasmė...)
... ne kiekvienas supras mane, suprantu, tvarkoj viskas.., Ąia tvarkoj, tik netvarkytas klausimas vėl ir vėl sugrĮž, nes gaila, bet vėl ir vėl tas "karo kirvis" vis lieka neužkastas...)
...) rrr turbųt...) ... tai va, taip ir gyvensime turbųt, vis ratu eidami prie tų paĄių metai iš metų reikalų...)

P.S. Ir aĄių geriems žmonėms ir Jų atsiprašau, kad drumšĄiu Ąia Jųsų visų nekaltybės resursus, ar kaip ir kaltas jau Ąia, ties tos šventos ramybės klausimu...............)

AĄių už dėmesĮ taip pat...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
dbsportas.lt
Naujokas


Prisijungė: 2018 04 03
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2018-10-17, 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Finišo stotelės buvo suprogramuotos prieš varžybas, kaip ir visi punktai. Pasirodo pirmų dienų 94 kp išsikraudamas pradėjo nusibaiginėti, todėl jo laikas buvo nusimušĄs. Antrų dienų kontrolinis dalyvis pranešė, kad 94 kp stotelė visai neveikia, todėl jų pakeitėm kita stotele. Dabar pirmos dienos tarpiniai laikai pataisyti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
TADASK
Patyrs


Prisijungė: 2018 08 16
Pranešimai: 65
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2018-10-17, 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už gerai suorganizuotas varžybas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rejus
Naujokas


Prisijungė: 2018 10 15
Pranešimai: 4
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2018-10-20, 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasti drabuziai, kas pasigedote rasykit man

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2107226939309130&set=pcb.541280599645881&type=3&theater
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005