ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lietuvos taurė 2018
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
S.Kireilis
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Sun, Oct 14 2018, 21:25    Post subject: Reply with quote

Ačiū medeiniečiams už puikias varžybas. 10 balų. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
MTBO fanas
Patyręs

Posts per day: 0.02

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 10:43    Post subject: Reply with quote

Labai gerai suorganizuotos varžybos. Tikra sezono pabaigtuvių šventė! Nuo pačių mažiausių grupių iki dviračių. Didelis ačiū visam Medeinos kolektyvui Laughing
Back to top
Cambas
Meistras

Posts per day: 0.18

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 11:12    Post subject: Reply with quote

Ačiū Medeinai už šventę!
Back to top
Edgaras V.
Meistras

Posts per day: 0.14

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 12:18    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... taip ir man buvo ne mano popiuriukas po finiso, teko nesuprantamai aiskintis kur as dingau is bendru rezulatu.., bet siaip neblogai PAVYKO SURENGTI GRAZIOJE VIETOJE, NETGI PRIE NUOSTABIU DRUSKININKU...)
... Tik dar turetume daugiau DEMESIO SKIRTI ELITO SPORTUI CIA....., IR KAD BUTU TAS ELITAS IR KAD NORETUSI BUTI TOKIOJE GRUPEJE JAUNESNIEMS JAU...
VISA LAIKA STIPRUS DALYKAS MUZIKA, KURIOS NEBUVO SI SYKI CIA...( Dar.., nebuvo interviu su netgi nugaletoja Elite, kazkiek ignoras ar nepatink, kad Zmona mano is BLR per laika uzaugo tame ELITE?...) .., kad net skelbiama nelabai buvo moteru Elito rezultatai...) ....... kazkaip nelabai.., nors KAZKAIP JAU REIKETU pripazinti, kad ir Fedaracijai OS, jog mano pasalinimas is rinktines TRENERIO PAREIGU, NEBUVO LABAI GERAS OS LIETUVAI...)
Nepykite Medeina, bet tas itarus kabinimas visokiu dalyku ant manes, kazkaip netinkamas jusu elgesys...( pries starta lindote, kad cia as pasienio pazeidejas gal!?, paskui po finiso--- nesant man zemelapi i maisa, jau rekia kazkas: "padek zemelapi i maisa!".., o kad OK Azuolo maisas ZEMELAPIAMS salia prie isejimo vartu, taip lyg ir nerupi...
...na, kazkoks durniavimas mano link buvo juntamas, konkreciai...)
Nepagarbus sakyciau ELGESYS MEDEINA, visiskai nera pagarbos ir net atvirksciai kazkas tokio...
Na cia turbut Federacijos OS POZICIJA yra LAIKOMA?...) na na...) ... IDOMU, KAD net nera atsakymu is Federacijos i mano laiskus kartais, nekalbant apie paskelbimus viesai, jog as taip pat kazkur dalyvauju Federacijos skelbiamuose KONKURSUOSE taip pat...)
Ir cia jauciamas kazkok OS Federacijos konkretus ignoravimas manes, kuris netgi jau tesiasi daugiau nei 9 metus..
Taip va, po to pasalinimo is Trenerio pareigybes, tesiamas ignoravimas.., matomai tas Federacijos PASALINIMAS buvo VISAM GYVENIMUI gal?... taip jauciuosi...)
Nepykite, bet Medeina, taip gi buvo 1 diena taip pat ... taip buvo, tikrai taip buvo...
Siaip renginys pavyko manau, teisingai sakant "ir taip toliau!" - nekriskime veidu i purva tam Startui... Aciu Medeinai uz svente... Smile
Back to top
hematogenas
Meistras

Posts per day: 0.03

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 17:45    Post subject: Reply with quote

Edgaras V. wrote:
Very Happy ... taip ir man buvo ne mano popiuriukas po finiso, teko nesuprantamai aiskintis kur as dingau is bendru rezulatu.., bet siaip neblogai PAVYKO SURENGTI GRAZIOJE VIETOJE, NETGI PRIE NUOSTABIU DRUSKININKU...)
... Tik dar turetume daugiau DEMESIO SKIRTI ELITO SPORTUI CIA....., IR KAD BUTU TAS ELITAS IR KAD NORETUSI BUTI TOKIOJE GRUPEJE JAUNESNIEMS JAU...
VISA LAIKA STIPRUS DALYKAS MUZIKA, KURIOS NEBUVO SI SYKI CIA...( Dar.., nebuvo interviu su netgi nugaletoja Elite, kazkiek ignoras ar nepatink, kad Zmona mano is BLR per laika uzaugo tame ELITE?...) .., kad net skelbiama nelabai buvo moteru Elito rezultatai...) ....... kazkaip nelabai.., nors KAZKAIP JAU REIKETU pripazinti, kad ir Fedaracijai OS, jog mano pasalinimas is rinktines TRENERIO PAREIGU, NEBUVO LABAI GERAS OS LIETUVAI...)
Nepykite Medeina, bet tas itarus kabinimas visokiu dalyku ant manes, kazkaip netinkamas jusu elgesys...( pries starta lindote, kad cia as pasienio pazeidejas gal!?, paskui po finiso--- nesant man zemelapi i maisa, jau rekia kazkas: "padek zemelapi i maisa!".., o kad OK Azuolo maisas ZEMELAPIAMS salia prie isejimo vartu, taip lyg ir nerupi...
...na, kazkoks durniavimas mano link buvo juntamas, konkreciai...)
Nepagarbus sakyciau ELGESYS MEDEINA, visiskai nera pagarbos ir net atvirksciai kazkas tokio...
Na cia turbut Federacijos OS POZICIJA yra LAIKOMA?...) na na...) ... IDOMU, KAD net nera atsakymu is Federacijos i mano laiskus kartais, nekalbant apie paskelbimus viesai, jog as taip pat kazkur dalyvauju Federacijos skelbiamuose KONKURSUOSE taip pat...)
Ir cia jauciamas kazkok OS Federacijos konkretus ignoravimas manes, kuris netgi jau tesiasi daugiau nei 9 metus..
Taip va, po to pasalinimo is Trenerio pareigybes, tesiamas ignoravimas.., matomai tas Federacijos PASALINIMAS buvo VISAM GYVENIMUI gal?... taip jauciuosi...)
Nepykite, bet Medeina, taip gi buvo 1 diena taip pat ... taip buvo, tikrai taip buvo...
Siaip renginys pavyko manau, teisingai sakant "ir taip toliau!" - nekriskime veidu i purva tam Startui... Aciu Medeinai uz svente... Smile

As paprasiau kad prie taves "kabintusi"😁😁😁
Niekaip is saules i zeme negrizti 😀
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
mantelis
Patyręs

Posts per day: 0.01

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 21:34    Post subject: Reply with quote

Turbūt geriausia kas galėjo būti - tai oras. Bet labai patiko ir vietovė, ir žemėlapio kokybė, ir trasų planavimas. Tikrai pajutau malonumą, net virusai išsilakstė.
Man atrodė organizacija puiki ir visi labai draugiški. Matyt Edgaro karma ne ta...

O čia klausimas "ant prikolo" : su kokia mintimi vyrams dovanojamos 39-42 išmieros kojinės?
Back to top
doobas1
Meistras

Posts per day: 0.2

PostPosted: Mon, Oct 15 2018, 21:41    Post subject: Reply with quote

kokie dalykai buvo su splitais, kad antra diena finisavus ant chekio rode 49min laiko, o dbtope rezultatuose 53min ? Ant cepio i viena punkta rode, kad pralosiau visas 5 minutes, o dbtope jau kaip ir normalus laikas.

Pirmoje dienoje irgi idomus splitai... pvz MS grupes 7 KP ... pas Astrauska Mariu laikas 2sekundes, pas kitus irgi iki 20, o pas mane 2:20 (+2:17 klaida) nors atbegau letai, bet tiksliai ?

P.S. su greiciausio finisho zaidinu visgi nebuvo suderintos stoteles. Kartais (o kaikurie visada) tingi pries varzybas perprogramuoti ir suderinti stoteliu laikus ...
Rimvydas Arlauskas
Meistras

Posts per day: 0.07

PostPosted: Tue, Oct 16 2018, 08:23    Post subject: Reply with quote

mantelis wrote:
O čia klausimas "ant prikolo" : su kokia mintimi vyrams dovanojamos 39-42 išmieros kojinės?

Organizatoriai tikėjo, kad aš jas laimėsiu Very Happy
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Orinimus
Naujokas

Posts per day: 0.07

PostPosted: Tue, Oct 16 2018, 13:28    Post subject: Reply with quote

Na tai kogero geriausiai suorganizuotos lietuviškos OS varžybos šiais metais. Ačiū organizatoriams!
Back to top
Kas_paneigs
Naujokas

PostPosted: Tue, Oct 16 2018, 14:24    Post subject: Reply with quote

doobas1 wrote:
P.S. su greiciausio finisho zaidinu visgi nebuvo suderintos stoteles. Kartais (o kaikurie visada) tingi pries varzybas perprogramuoti ir suderinti stoteliu laikus ...

Jeigu tikėti antros dienos trasos informacija (nuo paskutinio punkto iki finišo 150m, ir dar į kalniuką) ir splitais, tai orientacininkai jau įveikė pasaulio 100 m bėgimo rekordą - panašu, kad finišavę sekmadienį per 14s stadione turėtų tilpti į 9, o gal ir į 8 sekundes Very Happy

O jeigu rimtai: jeigu finišo stotelės fiksavo skirtingus laikus, tai keliose grupėse galutiniai dviejų dienų rezultatai gali ir neatspindėti realaus rezultato - jeigu dalyvių paskutinio splito laikų skirtumas yra didesnis už galutinį atsilikimą
Back to top
Elvis
Meistras

Posts per day: 0.3

PostPosted: Tue, Oct 16 2018, 19:50    Post subject: Reply with quote

Kas_paneigs wrote:

Jeigu tikėti antros dienos trasos informacija (nuo paskutinio punkto iki finišo 150m, ir dar į kalniuką) ir splitais, tai orientacininkai jau įveikė pasaulio 100 m bėgimo rekordą - panašu, kad finišavę sekmadienį per 14s stadione turėtų tilpti į 9, o gal ir į 8 sekundes Very Happy

Antrą dieną nuo 100-tinio iki finišo aš nubėgau 107m. Rokas bėgo 14s, man tai atrodo normalus rezultatas, nes reali laiko atžyma galėjo būti ir 14,9s , bet bėgant su Si-Air kortele skaičiai po kablelio atmetami. Pirmą dieną nuo 100-tinio iki finišo surinkau 159m, tai 19s Emils rezultatas atrodo labai įspūdingas.
Edgaras V.
Meistras

Posts per day: 0.14

PostPosted: Tue, Oct 16 2018, 20:03    Post subject: Reply with quote

Very Happy D. Stulgys kaip visada geras žąsinas, beviltiškas žąsinas netgi... +++ Tai Stulgį verta būtų į mane Jūs kreiptis, o ne tu... Embarassed
Viskas būtų gerai Medeinai taip pat, bet va Mantui net ir KARMOS KLAUSIMAI TRUGDO...) .., o kas žino kas ta KARMA? ir su kuo JI gali būti "valgoma"?.., turbūt nieks nežino.., bet va žodis jau rūpi...)
......, na o LOSF reikalai.., na kaip ir sakiau jau kažkada, jog "čeinikai OS" negali valdyti Federacijos valdyboje, kaip ir viso, taip ir atskirai kažkur.., visas tas klausimas sudėtas į "Profesorių" - OS MEISTRŲ komandas, o ne į aktyvų jaunimą tik...)
Paskui nieks ir nežino to Sporto geriausiai, tik ambicijos visuose lygiuose vaikštinėja...)
Ir nėra jau čia ir Sportininkų beveik, tik mėgėjai gali čia vystytis, kaip savo gero laisvalaikio pomėgio struktūroje...
Tokiu būdu - SPRENDIMAI BALSUOJANT už kažką nulemia nesivystymui skirtus resursus, bet tiesiog gerai draugaujama ir daug metų bergždžiai atstovaujama, na tiesiog va taip kažkaip kalbant...)
Ir tokiu būdu jau nieks irnežino kas yra E.Voveris OS?, ir kas yra tas D.Stulgio melas? ... ir vėl gi kas yra tame žodyje "čeinikas" sudėta.., nepykite, bet čia kur kas platesnė prasmė...)
... ne kiekvienas supras mane, suprantu, tvarkoj viskas.., čia tvarkoj, tik netvarkytas klausimas vėl ir vėl sugrįž, nes gaila, bet vėl ir vėl tas "karo kirvis" vis lieka neužkastas...)
...) rrr turbūt...) ... tai va, taip ir gyvensime turbūt, vis ratu eidami prie tų pačių metai iš metų reikalų...)

P.S. Ir ačiū geriems žmonėms ir Jų atsiprašau, kad drumščiu čia Jūsų visų nekaltybės resursus, ar kaip ir kaltas jau čia, ties tos šventos ramybės klausimu...............)

Ačiū už dėmesį taip pat...)

E.V.
Back to top
dbsportas.lt
Naujokas

Posts per day: 0.01

PostPosted: Wed, Oct 17 2018, 12:38    Post subject: Reply with quote

Finišo stotelės buvo suprogramuotos prieš varžybas, kaip ir visi punktai. Pasirodo pirmą dieną 94 kp išsikraudamas pradėjo nusibaiginėti, todėl jo laikas buvo nusimušęs. Antrą dieną kontrolinis dalyvis pranešė, kad 94 kp stotelė visai neveikia, todėl ją pakeitėm kita stotele. Dabar pirmos dienos tarpiniai laikai pataisyti.
Back to top
TADASK
Naujokas

PostPosted: Wed, Oct 17 2018, 18:01    Post subject: Reply with quote

Dėkui už gerai suorganizuotas varžybas.
Back to top
Rejus
Naujokas

PostPosted: Sat, Oct 20 2018, 17:29    Post subject: Reply with quote

Rasti drabuziai, kas pasigedote rasykit man

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2107226939309130&set=pcb.541280599645881&type=3&theater
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum