�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vilniaus sprintų taurė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
GJ
Meistras


Prisijungė: 2007 10 07
Pranešimai: 343
Pranešimų per dieną: 0.06
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 00:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu aš irgi manau, kad yra kažkaip negerai, kai paskelbiamos datos, o paskui jos keiĄiamos. Turbųt didžiausias OS renginys žiemos metu, tikrai daug prisidedantis prie prioritetu laikomo masiškumo skatinimo, kažkodėl paliekamas pelenės-pastumdėlės vietoj. Turėkit stuburų. Tegul pagal jus derinasi nors vienų kartų. Kai renginių tiek daug, ar taip, ar taip, tenka rinktis. ;) :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Skype vardas
Maluks
Vidutiniokas


Prisijungė: 2009 03 24
Pranešimai: 38
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 10:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau buvo diskutuota pernai ir ne kartų, kai kiti OS renginiai dubliuojasi su LT Ąempionatais, tada nukenĄia ir vieni ir kiti, todėl kaip suprantu šiais metais bus stengiamasi to išvengti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
Marius.A
Meistras


Prisijungė: 2010 05 10
Pranešimai: 100
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 10:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

OSS Šiauliuose perkeltas Į Vasario mėnesĮ. Galima ir sprintų gražinti Į pirminĄ datų. win-win
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
fly
Meistras


Prisijungė: 2007 02 07
Pranešimai: 116
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Apie tai, kad LT OSS Ąempionatas planuojamas Sausio 19-20 dienomis, informacija atsirado tikrai ne vakar, Ąempionatų nuostatai buvo patvirtinti dar gruodžio viduryje.


NorėĄiau, atkreipti dėmesĮ, kad OSS Ąempionatų datos negali bųti tiksliai suplanuojamos "Į priekĮ" dėl daugybės priežasĄių:
a) nežinomos oro sųlygos;
b) organizatorių ir trasų ruošėjų galimybės (Lietuvoje šiuo metu iš esmės nėra galinĄių/turinĄių technikos minti OSS trasas, todėl yra nuomuojami latviai);
c) dėl anksĄiau minėtos pastabos mųsų varžybos yra derinamos pirmiausia su Latvių OSS kalendoriumi;
d) taip pat stengiamasi Ąempionatus derinti su tarptautinių varžybų kalendoriumi. (LT OSS Ąempionatai yra ir pagrindinės atrankos varžybos)

Nemanau, kad Ąia teisinga sakyti, kad kažkas "užlipo" ant jau suplanuoto savaitgalio, dėl mano auksĄiau paminėtų priežasĄių.

Labai dėkoju Ą"žuolui už supratingumų ir (skirtingai nei kitų) siekĮ nedubliuoti OS varžybų :) Ir beabejo, atsiprašome, kad sukeliame jums tokių nepatogumų - tikrai tai darome ne specialiai.


Dėl aiškumo, kas neperskaitė iš LOSF gauto laiško iki galo: Iš esmės LT Ąempionatų datos nėra nei perkeliamos, nei atšauliamos. Tiesiog sukeiĄiami savaitgaliai vietomis - vietoje Šiaulių Ąempionato vyks Visaginas ir atvirkšĄiai (dėl sniego trųkumo Šiauliuose)

"Lietuvos orientavimosi sporto federacija informuoja, jog dėl nepakankamo sniego dangos storio Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis Ąempionatas sprinto bei vidutinėse trasose sausio 19-20 dienomis Šiauliuose neĮvyks. Nauja varžybų data 2019 m. vasario 8-9 dienomis.

SVARBU! Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis Ąempionatas ilgoje bei estafeĄių trasose Įvyks sausio 19-20 dienomis Visagine. Varžybas organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija, vykdo Zarasų miesto sporto klubas "Šiurpys" bei Krekenavos orientavimosi sporto klubas "Arboro". Visa informacija bei registracija bus paskelbta artimiausiu metu."

Dar kartų, aĄių Ą"žuolui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Devis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 630
Pranešimų per dieną: 0.09
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 11:05    Rašyti temą: LČ Atsakyti su citata

Lietuvos orientavimosi sporto federacija informuoja, jog dėl nepakankamo sniego dangos storio Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis Ąempionatas sprinto bei vidutinėse trasose sausio 19-20 dienomis Šiauliuose neĮvyks. Nauja varžybų data 2019 m. vasario 8-9 dienomis.

SVARBU! Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis Ąempionatas ilgoje bei estafeĄių trasose Įvyks sausio 19-20 dienomis Visagine. Varžybas organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija, vykdo Zarasų miesto sporto klubas "Šiurpys" bei Krekenavos orientavimosi sporto klubas "Arboro". Visa informacija bei registracija bus paskelbta artimiausiu metu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1957
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

žiemos sportas yra neprognozuojamas ir prie jo reikia bųti lankstiems. Sniego kada norime mes tikrai nepripųsime, tad neturi bųti taip, kad kažkas užlipo ar neužlipo.

Bųtų puiku, jeigu varžybų organizatoriai savo varžybų kalendorių jie pateiktų taip pat iki spalio 1 dienos, kad bųtų galima derinti datas.
_________________
Orientavimosi sportas - tai gyvenimo bdas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Stankevic
Meistras


Prisijungė: 2005 09 08
Pranešimai: 536
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas vyks sausio 26-ų d.? 27-ų buvo numatyta markiruotė, bet gal nebuvo kitur (dbtop'e) apie tai paskelbta, kad Įvyko susidubliavimas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D ... kad Aleliųnui sniegas TRUGDO ŠIAULIUOSE, tai jis jau juda kitaip, bet savo idėjomis nesukuria geros linkėjimų dvasios...) ir taip toliau, nes yra kiti svarbesni darbai...)
Primenu V.Aleliųnui, kad nusenĄs ne aš tokiomis aplinkybėmis ignoruojant mane istoriškai nepabėgsite nuo tikrų Įvykių, tik nervuositės ir dėsite taškus ne ant tų balsių... Viskas kultųringai stumdoma, kas mažas šiandien rytoj gali tapti - didelis ir atvirkšĄiai...) ... linkiu pasiekti nepriklausomybĄ ir nuo Igtisos vaidmens šiandienos OS LIETUVOJE, Ąia kažkaip aktyviai darote, bet smirda.., R.BaĄkys kontroliuos pasirengimų OS Norvegijoje PASAULIO SUAUGUSIŲ VASAR OS ČEMPIONATUI ŠIEMET!...) KAS ČIA!?...) Viskas aišku - savų ratas, nes R.BaĄkys nei SPORTO didžiojo parako uostĄs - Čempionatuose nedalyvavĄs ir OS SKANDINAVIJOJE TIKRAI NESUGEBĖS PADĖTI...) Kas Ąia?, dar kartų klausiu...)
O kas yra ignoravimas mano projektų?...) ... tai jau visai atviras karas prieš asmenybĄ ir dar daugiau.- nesiskaitymas ištisinis...)
O va Igtisa šian, Igtisa ten... ir Jukoloje reikia PARODYTI ir kitus projektus pakelti, kad tik ne Voveris ateiti prie reikalų...) tai va Aleliųnai Aleliųnai, galvok kų kuri?, kų tvarkai? ir kiek kainuoja kontraktai mano projektų BLOKAVIMUI, bet už federacijos pinigus reikės turbųt atsiskaityt jau KAžKAIP, turbųt taip?...) ... va taip gyvensime, visus darbus apėjų...) Nekviesti nekviesti manĄs Aleliųnai niekur ir kiuk istorijas kiek man Ąia NIEKO negalima dalinti darbotvarkėse... Taip jau greiĄiau gausis visų Ištisų prie reikalų pritraukti...) tai tiek šiandienai ta proga...)
Dabar, tuo metu...)
.. Gal OK Ą"žuolas, jau nevaidins kietĄiausių organizatorių, nes Ąia jau tipo mes OS MARKIRUOT GALIM STUMDYTI, nu, NES ČIA jau JIEMS kaip ir NELYGIS turbųt?...) Sakau tiesiai: pirmiausia ateikite ir pamatysite NUOSTABŲ PROJEKTĄ" ir kažkur tobulinsitės jau Ą"žuolieĄių kolektyvas...) Dabar tik povyza, kur begalo stengiatės pasipųsti, o va kaip nėra, taip ir NIEKAIP nėra jau seniausiai nėra "top runners" naujų veidų kolektyve...
... ateikite visi kam rųpi OS MIŠKO TERITORIJOJE...)
Atsiprašau už triukšmingus laiškus pirmiausia ir tikiuosi bųti teisingas, kaip ir visų laikų esu...)
AĄių už dėmesĮ...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1957
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-08, 00:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesiog nebegaliu susilaikyti :)

1. Apie kvietimus ar nekvietimus Į Įvairius projektus, cituojama:

---------- Forwarded message ---------
From: Vilius Aleliųnas <vilius@orienteering.lt>
Date: 2018-10-24, tr, 08:47
Subject: Masinių organizavimas Lietuvoje - susitikimas
To: Linas Keina <linas@mano-klubas.lt>, Edgaras Voveris <edgaras1@mail.ru>, Gvidas <g.rukas@tengris.lt>, Gytis Gytis <gytis.sumskas@gmail.com>, Sm Gaja <smgaja@gmail.com>, Liubinskas Justinas <Liuba@sakas.lt>, Sandra Pauzaite <sandrutep@yahoo.com>, Gintautas Usas <gintautas.usas@gmail.com>, Gintautas Valauskas <g.valauskas@gmail.com>, Donatas Mickus <mickus.donatas@gmail.com>, Rimantas Serva <r.serva@lic.lt>, Algirdas <algsalkauskas@gmail.com>


Laba diena, gerb. masinių OS renginių organizatoriai,

Lietuvos orientavimosi sporto federacija norėtų Jus visus pakviesti susitikimui bei pokalbiui apie masinius OS renginius Lietuvoje. Lietuvos orientavimosi sporto federacija norėtų prisidėti prie masinių OS renginių plėtojimo, taĄiau tam, kad išsiaiškinti Jųsų poreikius reikalinga diskusija/susitikimas.

Kviestume susitikti lapkriĄio 13 dienų, 18 val, LOSF bųstinėje, žemaitės g. 6-415 kab.

Prašome patvirtinkite ar galėsite dalyvauti. Jeigu negalėsite dalyvauti, prašome išsakyti savo nuomonĄ el. paštu.

AĄių už supratingumų.

Geros dienos

--
Pagarbiai/Best wishes,

Vilius Aleliųnas
LOSF vykdantysis direktorius

+37062024554
www.orienteering.lt

---------- Forwarded message ---------
From: Edgaras Voveris <edgaras1@mail.ru>
Date: 2018-10-24, tr, 11:11
Subject: Re: Masinių organizavimas Lietuvoje - susitikimas
To: Vilius Aleliųnas <vilius@orienteering.lt>


... KAZKAIP NORAS TIK PASIUSTI YRA... TAIP ATRODO MUSU BENRADARBIAVIMAS...


2. Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis Ąempionatų organizatorė yra Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Tiek SK Igtisa, tiek OK Arboro, tiek OK Šiurpys yra rengėjai. Nuo rengėjų praktiškai niekas nepriklauso. Dėl žiemos ir sniego Ąempionatų datos ir vietos gali bųti keiĄiamos. Jeigu norite darykite savo varžybas per Lietuvos OSS Ąempionatus, kas norės dalyvaus OSS varžybose, kas norės markiruotėje. Dar kartų pasikartosiu, jog tiek OK Ą"žuolas, tiek Jųs apie savo organizuojamų varžybų datas skelbėte tik vėlyvų lapkritĮ, o OSS Ąempionatų datos skelbtos anksĄiau.

3. Rolandas BaĄkys yra OS bėgte komiteto pirmininkas, taĄiau pasirengimų prižiųri Liutauras BileviĄius. Labai smagu, jog niekas kitas nieko neišmano, tik Jųs vienas.

4. Galbųt galėtumėte paaiškinti prie ko Ąia Igtisa?

5. Labai tikiuosi, jog pavasarĮ pateiksite žemėlapĮ ir jame 2020 m. galės Įvykti Baltijos šalių Ąempionatas. Visos idėjos ir visi veiksmai yra sveikintini.

6. LOSF teikia ketvirĄio ataskaitas KKSD, metines ataskaitas KKSD bei LTOK. Biudžeto ataskaita bųna tvirtinama LOSF metinėje konferencijoje. Prieš tai biudžeto ataskaita pristatome Etikos ir Revizijų komisijoje bei Prezidiume. Jųs esate teisus, jog už visas LOSF veiklas bei finansus reikės atsiskaityti. Jeigu manote, jog LOSF lėšos naudojamos ne pagal tai, kaip bųna patvirtintas LOSF biudžetas, galite sušaukti LOSF neeilinĮ susirinkimų ir jo metu reikalauti audito.

Geros dienos ir sėkmės
_________________
Orientavimosi sportas - tai gyvenimo bdas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-11, 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Kadangi Ą"žuolas nekalba kažkodėl su manimi apie tokius dalykus: kaip, atsiprašome, nes nepastebėjome ir renkamės datų šalia, pavyzdžiui...)... belieka laukti kaip ir visokių bendrų varžybų renginių reguliavimo iš LOSF PUSĖS gal, kuri lyg tyĄia pavyzdžiui: rudens sekmadieniais užstųmė mano MASINES RUDENS MASINES SAVAITGALIAIS, va jau NEMOKAMOMIS TRENIRUOTĖMIS pradedantiesiems, kaip tik ir Ą"žUOLAS KAU SURENGĖ.. ... ČIA PIRMAS BLOKAVIMAS AR DUBLIAVIMAS TOKIOMIS APLINKYBĖMIS... IR ČIA, kaip tik jau LOSF VISKĄ" APMOKĖJO Ą"žUOLUI, O NE MAN, gal pavyzdžiui.., jeigu ir buvo reikalas rengimui-dubliavimo tokiam projektui.

... Va ten kur jau aš siunĄiu Federacijų Į šuns dienas, kaip tik jau iškart po tų Įvykių, žinoma...) ... ir laiške V.Aleliųnai tau daugoausia asmeniškai vistik rašydamas ir kalbėdamas apie kitus dalykus jau, bet neparodytas Ąia pas tave jau visas mųsų ta tema susirašinėjimas..., taip taip Aleliųnai, nesuk nesuk Ąia uodegos man.............)
Jeigu esu kaltas jau aš, tai gal tik dėl vėlyvo paskelbimo APIE šĮ MARKIRUOTĖS PROJEKTĄ", bet vėlgi, tos mano pasirinktos datos niekam TUOMET netrugdė ir buvo visai visai tvarkingai suplanuotos... Akivaizdu tikiuosi...) ... durnas gi nesu ir nelipu Ąia niekur niekam ant galvos...(
Visdėlto, OK Ą"žUOLAS TURĖTŲ dabar PASLINKTI SAVO STARTĄ" IŠ 27 SAUSIO Į KITĄ" DATĄ", O VILIUS ALELIŪNAS TURĖTŲ TALKINTI TAM, O NE SIŪLYTI KAIP TIK ŠIOS DATOS OK Ą"žUOLUI SURENGTI SPRINTĄ" ČIA, pakišant KIAULĖS akis... (
... ir vėl matomai suprantame, jog kaip tik mųsų RENGINYS ATVIRAI BLOKUOJAMAS IR AIŠKIAI IGNORUOJAMAS, kaip tik, kaip tik, O ne kitaip Ąia gaunasi...)
TIKIUOSI, vėl gi TIKIUOSI...) aiškios linkėjimų pozicijos iš LOSF, SĖKMĖS LINKINT, O NE STUMIANT IŠ VISUR MANE, KAIP JAU MATOME DAUG DAUG METŲ...)
SĖKMĖS FORMULĖ, GERI LINKĖJIMAI, O NE ŠŪDMALYSTĖ SKERSAI IŠILGAI IR PER DAUG DAUG METŲ JAU TAIP...) TAIP TAIP ALELIŪNAI...)
OS FEDERACIJAI LINKIU SĖKMĖS IR AŠ, DIRBANT NE TIK SU PROJEKTAIS, BET IR PINIGUS SKIRSTANT VISIEMS, O NE BERGžDžIAS AŠ BŪDAVAU, TAI GAL BŪSIU KAžKĄ" DAUGIAU GALINTIS, NES ALELIŪNAI , AŠ GI ESU PATYRS VILKAS, O NE DURNA AVIS................. ar kiaulė prie bliųdo neskuba?.., ten ir Igtisų surasite, tik reikia gerai pasižiųrėti... ir net savos Vestos nereikėjo Viliau vežti Į Pasaulio Čempų 2018 SPRINTUI.., yra gi geresnių, ...) aš Ąia tikiuosi tinka ir prie Igtisos ir Ąia jau JUMS PONAS VILIAU prie to paties bus...... Tikiuosi GERIAU bus kalbėtis, naaa arba vistiek nesikalbate su manimi apie kokius Osporto reikalus...) ar taip yra?...)


Paskutinį kartą redagavo Edgaras V., 2019-01-11, 21:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-11, 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D ... Beje, žemėlapis Aleiųnai jau seniai padarytas tam Baltijos Čempui ir atiduotas tikrinti Egidijui Kukeniui... Vienintelis tik tu nežinai kažkaip jau net Įtartinai, visų mano dalykų...)
... Ir MARKIRUOTOS TRASOS TAURĖ NĖRA MASINIŲ PROJEKTAS, O visos Lietuvos OS GALIMYBĖ vėl sugrĮžti Į GERĄ" vagų žIEMAI...)
Dar daugiau pasakysiu, šĮ PROJEKTĄ" SIŪLYSIU TARPTAUTINIAI OS FEDERACIJAI, KAIP PAPRASTĄ"-SUPRANTAMĄ" SPORTO RUNGTĮ OLIMPINĖMS žAIDYNĖMS...
ČIA NUO BIATLONO VISIEMS BUS AIŠKU BAUDOS RATUS SUKTI REIKĖS GAL, O GAL BAUDŲ MINUTĖS PAKELS, na visai taip kaip biatlone bųtų su tokiais taikiniais pas mus žemėlapio...)
Čia PERESPEKTYVUS-NAUJAS OLIMPINIS ĮVAIZDIS, galbųt IR MUS KAžKAIP PAKELS Į TĄ" OLIMPĄ" ...)
... IR ČIA IR VASAROS IR žIEMOS GALIMYBĖS TARPTAUTINIA PRASME, NA TAIP TIKIUOSI...)
Kai išsiųsiu IOF, parodysiu šĮ PROJEKTĄ" PLAČIAU IR LIETUVOS OS VISUOMENEI... Va, štai tai toks mano VIZIJOS DALYKAS nuo Masinių, tipo jau ateiĄiai OLIMPINĖMS žAIDYNĖMS...)..., va nes, kitaip Orietavimosi Sporto nei šulai OLIMPINISI žIEDAI, nei žiųrovai nesupranta to veiksmo miške su žemėlapiu...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edgarai, dar kart paprašysiu komentuot korektiškai. Nesinorėtų pradėt blokuot forumo kažkam, ko daugelĮ metų jau nebuvo.
Kritika visada laukiama. Ant datų niekas specialiai nelipa, o sprendimus priima ne vienintelis Vilius. Su Ą"žuolu galėtumėt ir tarpusavy pabendraut, nes vistik pats to klubo narys. LOSF masinių datų, treniruoĄių "išmok orientuotis" ar sprintų taurės niekaip nereguliuoja. Visos varžybų datos skelbiamos iš anksto ir ne veltui planuojamos spalio mėn. dar kitiems metams. Jei kažkam yra poreikis pasikoreguot datas, galima kreiptis, bet aš skaitau visus laiškus ir tokių pageidavimų nemaĄiau
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1957
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne vieta, bet atsakysiu Edgarui:

1. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte rinktiniu atranka 2018 metais rųpinosi OS bėgte komitetas ir visi atrinkti kandidatai buvo komiteto sprendimas. Nei vieno sprendimo aš nepriimu.

2. Išmok orientuotis projektui buvo skelbtas konkursas, kuriame dalyvavote ir Jųs. TurėĄiau paminėti, jog paraiška nebuvo parengta ypatingai gerai, t.y detaliai išaiškinti už kų Jums, kas turėtų mokėti, bet prezidiume buvo svarstyta ir prezidiumo protokolas gali bųti matomas www.orienteering.lt svetainėje. Laimėjo OK Ą"žuolas ir Prano GermanaviĄiaus iniciatyva.

3. Dar kartų pasikartosiu, jog Jųsų iniciatyvos yra labai sveikintinos ir tikrai yra smagu, jog stengiates pritraukti naujų orientacininkų bei priminti seniems gerųsias orientavimosi sporto savybes.

4. Bųtų gerai, jog jeigu turite problemų dėl datų ir federacija, kurioje nors vietoje gali pagelbėti, parašytumėte el. laišku arba paskambintumėte telefonu. Tuo atveju galėtume pagelbėti. Osport.lt forumas nėra visuomet skaitomas ir ne visuomet Ąia pateikiama realybĄ atitinkanti informacija.

5. Linkiu turėti mažiau neapykantos.
_________________
Orientavimosi sportas - tai gyvenimo bdas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1148
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Ir aš linkiu SUPRASTI, jog vienas nesulauksiu paramos net iš SAVO KURTO OK Ą"žUOLAS...)
... IR DAUG METŲ DIRBTO DARBO KLUBE Ą"žUOLAS, kai dar ne tik jokių PINIGŲ SPORTE nebųdavo, bet viskų finansuodavau, absoliuĄiai iš savo kišenės PINIGŲ...) ... dabar, atėjo NAUJI žMONĖS ir visa KLUBO ISTORIJA VISIŠKAI VISIŠKAI JIEMS NEĮDOMI.............. taip yra, tikrai taip yra....... va taip bųna tik trumpas kelias kai negerbi SAVO ISTORIJOS IR žINOMA KŪRIMO..., TAS KLUBAS TURBŪT TURĖS DALINTIS Į KELIS KLUBUS ARBA KITAIP SAKANT MANO KLUBAS KEIČIAMAS BUS TOJ VIETOJ....... gaila, bet po tokių aiškių ir jau kelių ignoravimo atvejų, tikriausiai baigiu šio mano Kurto Klubo OK Ą"žuolas NARYST... AĄių už dėmesĮ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
jurgis.v
Patyrs


Prisijungė: 2008 09 25
Pranešimai: 56
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2019-01-14, 09:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiek markiruoĄių taurė, tiek sprintų taurė - išties Įdomios varžybos. Bet - iškyla tam tikra moralinė problema. Registruojiesi Į sprintų taure - pripažĮsti, kad nesuderinus su kitų varžybų rengėjais, tame paĄiame mieste, galima "užlipti" ant jau anonsuotų varžybų. Tarsi sukuriamas precedentas - ei, chebra, nesivaržykite, nežiųrėkite, kas kų planuoja, mano planai svarbiausi. Ir nors labai norėtusi sudalyvauti abejose varžybose, ir, ateityje, kai jos nepersidengs, be abejo dalyvausiu abejose, bet šiuo atveju, nesinori prisidėti prie negero precedento kųrimo, todėl reikia registruotis Į anksĄiau anonsuotas varžybas. O šiaip jau keista, atvirai pasakius, kad viename klube žmonės nesusikalba.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Toliau
Puslapis 415

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005