ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vilnius Rogaining 2018
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fly
Meistras


Joined: 07 Feb 2007
Posts: 111
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Fri, Sep 28 2018, 12:05    Post subject: Vilnius Rogaining 2018 Reply with quote

Kviečiame orientacininkus dalyvauti jau tradicija tapusiame Vilniaus Rogaining'e, kuris vyks lapkričio 10 dieną

Šiais metais vėl keliamės į naują varžybų centrą - Vilniaus Jeruzalės Progimnaziją, tad vėl turėsime didelę dalį rogainingui nenaudotų vietovių. Punktai bus išdėstyti Verkių, Bajorų, Riešės, Žaliųjų ežerų, Kalvarijų ir kitose aplinkinėse vietovėse.

Norime akcentuoti, kad įvedame naują Dviratininkų MIX grupę, kurios iki šiol nebuvo. Taip pat, iki 15 minučių sutrumpinome planavimo laiką prieš startą - tikimės, kad tai įves daugiau dinamiškumo!

Pirmasis registracijos brangimas numatomas spalio 1 d. tad kviečiame nedelsti, burtis į komandas ir registruotis.

Iki susitikimo!

Visa informacija ir registracijos nuoroda: http://www.rogaining.lt/
Back to top
View user's profile Send private message  
agniete
Meistras


Joined: 26 Dec 2004
Posts: 109
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Fri, Sep 28 2018, 19:45    Post subject: Reply with quote

Jei gerai supratau iš nuostatų, tai dalyvaujama tik vienoje pasirinktoje grupėje. Tokiu atveju dalyvaujant su partneriu/e, kur mūsų amžiaus suma yra virš 80 metų, turime rinktis bėgam tik BM6 arba BVM6 grupėje ar tik BVET6. Tarptautiniuose rogainuose paprastai komanda dalyvauja įskaitoje visose grupėse, kurių kriterijus atitinka (tarkim, superveteranai taip pat apskaitomi ir veteranuose, ir pagrindinėje grupėje). Čia veteranams ir moksleiviams taikytina.
Vyrų grupėms gal mažiau aktualu, bet merginų būna nedaug, todėl visos grupės būtų konkurencingesnės ir įdomesnės.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tomas N.
Naujokas


Joined: 16 Oct 2011
Posts: 15
Posts per day: 0

PostPosted: Fri, Sep 28 2018, 21:49    Post subject: Reply with quote

O man pas latvius (Daugpilio rogaininge) kaip tik labai patiko ramiai neskubant susipaišyti trasą pagal savo pajėgumą. Nes buvo duota tam 1 valanda. Kur kas smagiau negu Lietuvoj įprastos 30 min. O naujovė 15 min tai visai ne kas. Kam tie stresai prieš ilgą trasą?

O dar ta BMEG3 grupė su elitiniais bėgikais. Nesuprantu, kaip galima padaryti didžiulį darbą surengiant varžybas - ir metai iš metų, dvejuose rogaininguose, palikti tokią keistenybę. Atimate iš tikrų mėgėjų galimybę pasivaržyti. Mėgėjas - tai tas, kurio nėra dbtope. Taip, yra problema - kai kas bėgtų arba 3h arba nieko, t.y. būtų mažiau dalyvių. OK, tai gal geriau padaryti vyr-mot-mix-vet 3 val. grupes?
Back to top
View user's profile Send private message  
Rolas
Meistras


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 822
Posts per day: 0.17
Location: Kaunas

PostPosted: Fri, Sep 28 2018, 22:40    Post subject: Reply with quote

O ką daryti, jie vieno komandos nario nebus dbtope - mėgėjas, o kitas bus - ale profas? Kokia tada grupė?
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1641
Posts per day: 0.29
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Sat, Sep 29 2018, 07:24    Post subject: Reply with quote

Dėl varžymosi keliose įskaitose šiame Rogaininge gal nėra visiškai ta pati situacija, nes turime tris grupes bėgte. Jeigu apdovanojame ir grupės ir bendros įskaitos nugalėtojus, tikėtina, kad vyrų 6 val duetas iips du kartus ant pakylos. Bet idėja svarstytina.

Kas liečia planavimo laiką, reikėtų nepamiršti, jog varžybos vyksta šaltuoju metų laiku ir surasti kur šiltai valandą laiko planuotis trasą gali būtinsudėtinga. Yra pasitaikę atvejų, kaindalyviai į trasą išbėga anksčiau. Sudarius sąlygas planuotis kur nori ir ilgą laiko tarpą, tikėtina, kad gali atsirasti tokių žmonių.

Manytume, jog trumpesnis planavimo limitas gali įvesti šiokį tokį netikėtumo faktorių ir nuo to bus tik įdomiau.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
agniete
Meistras


Joined: 26 Dec 2004
Posts: 109
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Sat, Sep 29 2018, 18:34    Post subject: Reply with quote

Kietos latves veteranes Europos ar tai pasaulio čempe irgi lipo ant pakylos ir pagrindinej ir veteraniu moteru iskaitoje, bet nemanau kad tai neigiamas dalykas. Jaunima tik skatina pasitempti Smile (ar atvirksciai-kietos moksleives skatins elitines neuzmigt ant lauru)
P.s. Dar patikslinsiu, kad pagal mano siuloma modeli šalia esamu grupiu jokia nauja 'bendra iskaita' neatsiranda, tiesiog komanda apskaitoma visose grupese, kuriu parametrus atitinka, t.y. pagrindine elito grupe+veteraniska arba moksleiviu jei atitinka amžiaus limita)
Back to top
View user's profile Send private message  
GJ
Meistras


Joined: 07 Oct 2007
Posts: 335
Posts per day: 0.07
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Sep 30 2018, 22:49    Post subject: Reply with quote

Absurdas. Kai veteranus sumeti su elitininkais ir veterenai pralaimi, tada ašarų pakalnės, kaip neteisinga, kokios nelygios jėgos ir pan. Kai netyčia veteranai pasirodo geriau, tai tada apdovanok juos dukart, o elitininkam iš viso nieko nepalik. Kategoriškai prieš bet kokias bendras įskaitas, kur yra nors menkiausia galimybė, kad kažkas bus apdovanotas du kartus, nesvarbu, elitas ar veteranai ar dar koks velnias. Nei logikos, nei teisybės. Arba darom vieną bendrą grupę visiems ir kaunamės kaip lygūs, arba skaidom į atskiras grupes vaikus, elitą ir veteranus ir nelendam vieni kitiems į daržus. Mėgėjų grupės čia išvis kosmosas. Kaip apibrėžti, kas yra mėgėjas, o kas jau nebe mėgėjas? Jeigu tik mėgėjas, tai kodėl čia mirtinai nori atskiros grupės? Tegul mėgaujasi į sveikatą su elitu. Arba tegul atsisako savo mėgėjiškumo įžadų, pasitreniruoja ir ateina pasikauti kaip su lygiais. Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Skype Name
eziukas
Naujokas


Joined: 30 Nov 2016
Posts: 14
Posts per day: 0.01

PostPosted: Mon, Oct 01 2018, 18:18    Post subject: Reply with quote

Manau apibrėžti kad yra mėgėjų grupė neteisinga nes labai neaiškūs kriterijai kas tie mėgėjai, tačiau kaip matau šiuo atveju mėgėjų grupė visi kas startuos 3h lenktyėm.
Čia labiausiai man kliūna kita neteisybė: manau sudėti vyr-mot-mix grupę į vieną tikrai neteisinga.. ://
tada gal pavadint "open" ir visi varzosi tris valandas savo malonumui, be jokių apdovanojimų ir vietų.
Nes dabar du pusiau elitiniai vyrukai ir niekad os nedalyvavusios merginos toj pačioj grupėj.. hmm įdomu kas iš jų lips ant pakylos Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
fly
Meistras


Joined: 07 Feb 2007
Posts: 111
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Tue, Oct 02 2018, 09:52    Post subject: Reply with quote

Keli komentarai iš organizatorių pusės dėl "mėgėjų" grupės:

Pirmiausia, didžiausia šios grupės "bėda" yra pavadinimas, o ne tai kas joje dalyvauja. Jei grupė vadintusi "3 val. distancija" ar kaip nors panašiai, nebūtų problemos apibrėžti, kas yra megėjas ir kad joje negali dalyvauti. Kadangi, pavadinimas vis dar kelia aistras, kitais metais svarstysime keisti į labiau neutralų variantą.

Antra, apie tai kaip ši grupė atsirado: "Originaliame" S-Sporto rogaining'e, kuris vyksta nuo 2008 m. buvo tik viena - 6 valandų distancija. Berods, 2012 m. buvo įvesta Veteranų grupė (taip pat 6val.) Trijų valandų distancija atsirado tik 2015 m., tiems, kurie nesiryžta/nenori bėgti "pilno" rogainingo ir buvo pavadinta Mėgėjų grupe.

6 val. distancija kol kas yra "pagrindinė" rogainingo distancija, dėl to ji yra išskirstyta į atskiras grupes, kur dalyviai gali konkuruoti dėl apdovanojimo.

Matome, kad kiekvienais metais daugėja 3 val. distancijos dalyvių, todėl ateityje tikrai spręsime, ar skaidyti šios distancijos dalyvius į atskiras grupes.

Vis dėlto, norisi tikėti, kad dalyviai čia dalyvauja ne tik dėl galimybės užlipti ant apdovanojimo pakylos Smile Nes tokiu atveju, visada bus norinčių turėt dar dauiau atskirų grupių, kad "lygiom" sąlygom galėtum laimėti pvz: 3 val. orientacininkai, 3 val. bėgikai neorientacininkai, 3 val. bėgikai nubėgantys daugiau nei 1000 km per metus, 3 val. moterys, 3 val. mamos, 3 val. mamos su dviem vaikais ir t.t. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
erko6504
Vidutiniokas


Joined: 04 Mar 2016
Posts: 33
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Tue, Oct 02 2018, 15:38    Post subject: Reply with quote

kad jau organizatoriai žada atsižvelgt į pastabas, tai dar vienas, manau, kazusas, kurį turėtumėt apsvarstyt: tai S-sporto išmįslas vet klasė, kur dalyvių amžiaus suma >80m (kodėl ne 90 ar 100;-)). na juokinga matyti ant pakylos lipantį 25 ar 30m "veteraną" Smile. gal verta grįžti prie klasikinio veteranų klasės/ių apibrėžimo, kai amžiaus cenzas galioja kiekvienam komandos nariui. puikus pavyzdys Rygos rogainai šiuo požiūriu. jei nesinori perdaug išlaidaut apdovanojimams kai neskaitlingos klasės, rašykit, kad apdovanojami tik nugalėtojai jei <10 (ar 5?) komandu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Anonimas
Vidutiniokas


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 44
Posts per day: 0.01

PostPosted: Tue, Oct 02 2018, 22:43    Post subject: Reply with quote

erko6504 wrote:
kad jau organizatoriai žada atsižvelgt į pastabas, tai dar vienas, manau, kazusas, kurį turėtumėt apsvarstyt: tai S-sporto išmįslas vet klasė, kur dalyvių amžiaus suma >80m (kodėl ne 90 ar 100;-)). na juokinga matyti ant pakylos lipantį 25 ar 30m "veteraną" Smile. gal verta grįžti prie klasikinio veteranų klasės/ių apibrėžimo, kai amžiaus cenzas galioja kiekvienam komandos nariui. puikus pavyzdys Rygos rogainai šiuo požiūriu. jei nesinori perdaug išlaidaut apdovanojimams kai neskaitlingos klasės, rašykit, kad apdovanojami tik nugalėtojai jei <10 (ar 5?) komandu.


Jeigu ant pakylos lipa 25 ar 30 metų "veteranai", tai žinok, kad tuo pačiu šalia, ant to paties laiptelio lipa atitinkamai 55, 50 metų ar vyresnis to "veterano" komandos draugas, kuris jau tikrai yra veteranas. Todėl ir grupė skaitosi veteranų.
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1641
Posts per day: 0.29
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Wed, Oct 03 2018, 23:48    Post subject: Reply with quote

Organizatoriai visuomet pasiruošę išklausyti kritiką ir priimti pasiūlymus, kuomet jie yra išdėstomi nuosekliai, mandagiai ir konstruktyviai, tačiau žodžių žaismas "kazusas", "išmįslas" noro reaguoti į tokias pastabas neprideda.

Kita medalio pusė - kodėl visuomet turime lygintais su Latviais - Rygos maratonas toks, Trail bėgimai tokie, Rygos Rogainingas toks, OS varžybos tokios.

Lietuvoje turime puikius bėgimo renginius, puikias Miško trasas bei X-trasas, gerus rogainingus bei įdomias OS varžybas. Reikėtų šiek tiek nosis aukštyn ir parodyt, kad Latviai turi į mus lygiuotis, o ne mes į juos.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
nerimka
Meistras


Joined: 05 Oct 2007
Posts: 394
Posts per day: 0.09

PostPosted: Wed, Oct 03 2018, 23:52    Post subject: Reply with quote

viskas gerai. megejai pirmyn i trasas
Back to top
View user's profile Send private message  
erko6504
Vidutiniokas


Joined: 04 Mar 2016
Posts: 33
Posts per day: 0.02
Location: Vilnius

PostPosted: Fri, Oct 05 2018, 21:51    Post subject: Reply with quote

Vilius A. wrote:
Organizatoriai visuomet pasiruošę išklausyti kritiką ir priimti pasiūlymus, kuomet jie yra išdėstomi nuosekliai, mandagiai ir konstruktyviai, tačiau žodžių žaismas "kazusas", "išmįslas" noro reaguoti į tokias pastabas neprideda.

Kita medalio pusė - kodėl visuomet turime lygintais su Latviais - Rygos maratonas toks, Trail bėgimai tokie, Rygos Rogainingas toks, OS varžybos tokios.

Lietuvoje turime puikius bėgimo renginius, puikias Miško trasas bei X-trasas, gerus rogainingus bei įdomias OS varžybas. Reikėtų šiek tiek nosis aukštyn ir parodyt, kad Latviai turi į mus lygiuotis, o ne mes į juos.

Soriuks, jei kažkas pasijuto įžeistas - tokios intencijos nebuvo. Dėl LV paminėjimo, reikalas tas, kad be LT rogainų tik LV ir teko padalyvaut... Iš kt pusės, neteko girdėt, kad kitur rogaino renginiuose būtų tokia veteranų klasifikacija Sad - paprastai laikomasi rogaino organizacijos apibrėžtų amžiaus klasių. Gal tada ir reiktų renginį vadint ne rogainu, o nuotykių lenktynėmis, nes ir įprastuose rogainuose matyt nebūna tokių nuotykių kaip KP su siurprizu (dvigubi Wink.
Bet kuriuo atveju sveikinu ir dėkoju organizatoriams už pastangas ir entuziazmą organizuojant renginį Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
nerimka
Meistras


Joined: 05 Oct 2007
Posts: 394
Posts per day: 0.09

PostPosted: Fri, Oct 05 2018, 22:33    Post subject: Reply with quote

jei gerai suprantu, tai yra vienas papildomas Open age apdovanojimas kiekvienoje lyciu klaseje. ir cia turi but 24h formatas. jei tai ne 24h, tai ne rogaining. bet jei tai nera po International Rogaining Federation sparneliu, tai organizatoriai gali daryt ka nori ir kaip nori ir kiek nori ir niekas nepasiskus.
cia is IRF taisykliu paskutiniu
C15. There shall be three gender classes of competition: Men’s teams, Women’s teams, and Mixed teams, the latter being all teams that contain at least one female and one male rogainer. Within each gender class, all teams are in the Open age category. In addition, some teams will be eligible for restricted age categories as follows:
a) Youth (Under 23): all team members must be under 23 years of age on the first day of competition
b) Veteran: all team members must be 40 years of age or over on the first day of competition.
c) Super Veteran: all team members must be 55 years of age or over on the first day of competition. (Note: all Super Veteran teams are automatically in the Veteran class also).
d) Ultra Veteran: all team members must be 65 years of age or over on the first day of competition. (Note: all Ultra Veteran teams are automatically in the Veteran and Super Veteran classes also)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group