Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 3 svečius online
Lietuvos Taurė 2010
Pirmadienis, 18 Spalis 2010 19:06

 

Lietuvos Taurės varžybomis oficialiai užbaigiamas orientavimosi sporto vasaros sezonas, o šie metai nėra išimtis. Gražiais rudeniškais orais bei puikiomis trasomis orientacininkus praėjusį savaitgalį pasitiko Šiaulių rajono Paraudžių miškas.

Skaityti daugiau...
 
Klubų Taurė Paryžiuje!
Antradienis, 07 Rugsėjis 2010 21:22

         Pirmąjį  rugsėjo savaitgalį šalies orientacininkai „sugūžėjo“ į Jonavos rajoną, kur vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas naktinėje trasoje ir Klubų taurė. Šeštadienį Šveicarijos miške startavo vienintelis Andrius, jam naktinė trasa sėkmės neatnešė ir jis liko toli nuo lyderių.

Skaityti daugiau...
 
LT čempionatas 2010
Trečiadienis, 16 Birželis 2010 08:18

Savaitgalį šalia Zarasų esančioje Gražutėje įvyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose. Neišsigandę naktį praūžusios audros, šeštadienį į varžybas atvykę sportininkai rodė savo meistriškumą Liminiškių miške. Galime džiaugtis vyrų elito grupėje Tomo parodytu rezultatu - 6,7km trasą įveikė per 43:36min ir tarp 85 dalyvių iškovojo keturioliktąją vietą.Toje pačioje grupėje Vaidas liko dvidešimt septintas, o Giedrius - trisdešimt aštuntas. Pauliui (V-18) nedaug tereikėjo iki bronzos, tačiau šį kartą tenkinomės garbinga ketvirtąja vieta.

Skaityti daugiau...
 
LT čempionatas 2010: sprintas ir ilga
Antradienis, 31 Rugpjūtis 2010 14:40

    Paskutinį vasaros savaitgalį šalies orientacininkai rinkosi Telšiuose, kur kovojo dėl geriausio metų sportininko vardo sprinto ir ilgoje trasose. Šeštadienį miesto gatvės ir nedidelis kilometražas atnešė sėkmę mūsų klubiečiams -  mažiausiųjų grupėje Rugilė iškovojo sidabro, o vos dvejomis sekundėmis nuo jos atsilikusi Gintarė - bronzos medalius. Dominykui ir Erminai pritruko kelių sekundžių - savo amžiaus grupėse jie liko ketvirti. Taip pat neblogą rezultatą parodė Saulita ir M-18 grupėje džiaugėsi penktąja vieta.

Skaityti daugiau...
 
Vilnius 2010
Sekmadienis, 09 Gegužė 2010 09:20

Šį savaitgalį Vilniuje kaip ir kasmet vyko Vilniaus daugiadienės.

Dauguma mūsiškių startavo tik antąją jų dieną - tai antrankinių į Baltijos šalių čempionatą diena. Miškas tikrai idomus, greitas, tačiau šis startas nei elitiniams, nei jauniesiems vyrukams nebuvo sėkmingas. Visai kita situacija merginų stovykloje. Ermina jau beveik gali krautis lagaminus į Estiją, kur vyks Baltijos šalių čempionatas. Turi šansų ir Ligita, dabar visi klubiečiai turėtų padėti jai sukryžiuodami pirštus :)

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 11
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava