Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 1 svečią online
Mokinių Olimpinis Festivalis 2010
Sekmadienis, 02 Gegužė 2010 17:24

 

Penktadienį (balandžio 30d.), Trakų Vokėje, vyko Lietuvos Mokinių Olimpinis Festivalis, kuris mūsiškiams buvo tikrai džiaugsmingas. Merginų komanda (Martyna, Ligita, Joana, Saulita, Ermina), pakartojusios praėjusių metų sėkmę, iškovojo aukso medalius! Vaikinai (Dovidas, Dominykas, Tadas, Erikas, Kristis) taip pat pasirodė neblogai - pagerino 2009m. rezultatą ir iš dešimtos pakilo į šeštąją vietą.

Skaityti daugiau...
 
Vasaros sezonas atidarytas!
Ketvirtadienis, 29 Balandis 2010 08:13

  Arboro.osport.lt puslapis buvo trumpam užmigęs žiemos miegu ir užėję čia galėjote išvysti vis tuos pačius veidus, besišypsančius nuo bronzinio laiptelio... ir tuo metu atėjo pavasaris, prasidėjo vasaros sezonas!

Iki tol startavome Kauno estafetėse (04.10), Prienų čempionate (04.18) ir J. Vileišio, bei IGTISOS taurėse (04.24-25)

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos OSS čempionatas
Ketvirtadienis, 11 Kovas 2010 10:26

Savaitgalį (03 06-07d.) Telšiuose vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas estafetėse ir ilgoje trasoje. Klubui šiose varžybose atstovavo Rugilė, Dominykas, Tadas, Dovidas, Ligita, Ermina, Vytautas, Giedrius, Tomas, Vaidas. Estafetėse turėjome ir porą legionierių - Paulius Kokanka ir Andrius Pošiūnas.

 

Rezultatais likome patenkinti: estafetėse Rugilė, Ligita ir Ermina M-18 grupėje iškovojo antrąją vietą, o Giedrius, Tomas ir Paulius stipriausioje - vyrų grupėje - buvo treti.

Antrąją dieną, individualiose varžybose, savo amžiaus grupėse Dovidas išplėšė auksą, o Dominykas - sidabrą.

 

Skaityti daugiau...
 
Bronzinės estafetės
Pirmadienis, 08 Kovas 2010 16:09

   Savaitgalį Telšių rajone, Kęstaičių miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje ir estafečių trasose. Nors iki čempionato likus vos savaitei orai toli gražu nebuvo daug žadantys ir jau galima buvo prognozuoti pasitaškymą balose, tačiau tik atėjus pirmadieniui į Lietuvą pradėjo plūsti šalti orai ir sniegas.

 

Savaitgalį sulaukėme tokio oro, kokio ir sapnuose nesusapnuosi - saulė, lengvas šaltukas, jokio vėjo. Čempionatas prasidėjo estafetėmis.

Skaityti daugiau...
 
Fortūnos taurė 2010
Pirmadienis, 01 Vasaris 2010 10:59

Štai ir praėjo savaitė, greitai, nepastebimai. Apie 200 orientacininkų suvažiavo į Trakų r., Varnikų mišką, kur vyko dviejų dienų OSS varžybos - Fortūnos taurė. Jiems dėkojame už vienintelę galimybę be LT čempionatų paslidinėt miško trasomis, tobulėti.

 Sniego ir vėl nebuvo pagailėta, tai vien atvažiuoti iki varžybų centro jau buvo iššūkis, vis dėlto atvažiavome.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 11
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava