Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 1 svečią online
Arboro tarptautinėse varžybose
Antradienis, 21 Birželis 2016 13:04

Krekenavos briedžiai!

Nors prabėgo ir trumpas laiko tarpas po Lietuvos čempionato, bet manau jo metu įvyko nemažai svarbių įvykių mūsų klubui.  

Pradėsiu nuo Baltijos šalių čempionato, kuris vyko birželio 11-12 dienomis Estijoje, jame Lietuvą gynė netgi 5 mūsų klubo nariai: Darius, Rokas, Dovydas, Rugilė ir Vilija. Varžybos prasidėjo ilga trąsa, kurią sėkminga nepavadinčiau. Darius ir Rugilė liko devinti, Rokas ir Dovydas atitinkamai pasidalino dvyliktą ir tryliką vietas, o Vilija liko dvidešimta. Antrą varžybų dieną  tradiciškai vyko estafetės. O čia sulaukėme tiesiog nuostabių mūsų vyrukų rezultatų- Dovydas, Rokas ir Darius užemė trečiają vietą, savo grupėje praleisdami į priekį tik stipriausias - estų ir latvių komandas, užnugaryje palikdami pirmąją Lietuvos komandą ir dar devynias stiprias Baltarusijos, Sankt Peterburgo, Estijos ir Latvijos komandas! Šaunu! Beje visi trys vyrukai keliaus ir į Europos jaunių čempionatą ir ten gins Lietuvos garbę, kuris vyks Lenkijoje. Gaila, šiek tiek kukliau sekėsi mūsų merginoms. Rugilės komanda liko septintoji, o Vilijos aštuntoji. Nors Lietuvai ir atstovavo rekordiškas mūsų klubo narių būrys, galbūt kitais metais jų bus dar daugiau?

 

Taip pat birželio devynioliktosios naktį finišavo ir didžiausios orientavimosi sporto estafetės pasaulyje “Jukola”. Jose startavo netgi 1717 vyrų komandų. Galime pasidžiaugti, kad IGTISOS 2 komandos garbę gynė Giedrius, bėgęs antru, vienu sunkiausiu nakties etapu. Bendroje sumoje IGTISOS 2 komanda liko 142 vietoje, o IGTISOS pagrindinė komanda 43 vietoje.

 

Rezultatai:

http://www.orienteerumine.ee/boc2016/BOC2016_relay_results.htm 

http://osport.azurewebsites.net/orb/orbts.htm?e=BOC2016L 

http://results.jukola.com/tulokset/en/j2016_ju/ju/tilanne/7/0/ 

 

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava