Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 1 svečią online
Naujas sezonas - naujos kovos
Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017 18:54

 


Marte į trasą!
Žiemai prabėgus nepastebimai greitai, atėjo pavasaris, o kartu ir taip lauktas naujas sezonas. Šaltąją sezono dalį klubiečiai nesnaudė - dalyvavo Lietuvos OS slidėmis čempionate, kur jaunimas susižėrė nemažai medalių, bei OS bėgte treniruočių stovyklose Druskininkuose bei Šiauliuose. Tačiau pirmasis oficialus sezono startas - „SEZONO ATIDARYMAS“ - kaip ir kiekvienais metais mūsų laukė Klaipėdoje, kovo pabaigoje. Vyrų elito grupėje Agnius dvejų dienų įskaitoje liko trečias - kaip ir Darius vaikinų aštuoniolikos grupėje, o Rokas, Rugilė ir Marius savo grupėse iškovojo antrasias vietas. Kiti dalyvavę klubiečiai nelipo ant nugalėtojų pakylos.

 

                 Jau kitą savaitę mūsų laukė pirmasis Lietuvos čempionatas labai ilgoje trasoje bei kartu rengiama „Šilo taurė“. Labai ilgoje trasoje dalyvavo tik Dominykas, likęs per plauką nuo medalio, o Šilo taurėje sekėsi kur kas geriau: Rugilė ir Dovydas savo grupėse liko antri, o Darius šventė pirmąją pergalę šiame sezone! Jau kitos dienos rytą daug gausesnė dalis klubiečių pajudėjo į  “Alytaus čempionatą”. Jame varžėmės netik bėgte, bet ir dviračiais, kur sekėsi daug geriau. Įspūdingą grįžimą į didįjį sportą pademonstravo brolių Pranckaičių duetas, pasidalindami pirmąją bei trečiąją vietas. Kitiems klubiečiams nepavyko išvengti klaidelių ir liko už podiumo ribos.

Kaip jau įprasta, balandžio pirmą savaitgalį vyko tradicinės „Kauno estafetės 2017“, deja šiais metais startavo tik viena mūsų klubo komanda, bet vyrukai neapvylė ir jaunių vaikinų grupėje be didžiausio vargo lipo ant aukščiausios pakylos. VALIO!

Balandžio dvidešimt antrąją vyko pirmosios atrankinės varžybos į suaugusių,  jaunimo, jaunių ir jaunučių rinktines. O varžybos buvo pasirinktos tradiciškai - „Vileišio taurė“. Pirmąją varžybų dieną tiek suaugusiems, tiek jaunimui vyko atrankinės į Baltijos šalių čempionatą, kuris šiais metais organizuojamas Lietuvoje - Ignalinoje. Ir mums sekėsi tikrai neblogai: Agnius vyrų elito grupėje liko septintas, Dominykas vaikinų dvidešimties - ketvirtas, Darius savo grupėje - šeštas, Dovydas  - trečias, Rokas - penktas, o Rugilė - trečia. Antrąją dieną vyko prailgintas sprintas, kuris taip pat buvo atrankinių varžybų startas dėl vietos bėgti pasaulio čempionato sprinto distancijoje. Agniui šios varžybos susiklostė puikiai ir jis lipo ant ant podiumo užėmęs trečiąją vietą sprinte.

Šį kartą tiek, jau šį savaitgalį dalyvausime Pavasario taurės varžybose, kurios kartu bus ir WRE startas mūsų stipriausiems vyrams. Palaikykime savo klubiečius ateinančiuose startuose, nes sezono pradžia tikrai motyvuojanti, o mes ištroškę naujų pergalių.

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava