Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 3 svečius online
Lietuvos taurė 2009
Pirmadienis, 26 Spalis 2009 08:01

     Praėjusį savaitgalį (2009.10.24 - 25d.) Klaipėdoje vyko Lietuvos čempionatui svarbumu prilygstančios varžybos - Lietuvos taurė. Sportininkams, nesėkmingai sustartavusiems pirmąją dieną (Inkaklių miškas), suteikiama galimybė pasitaisyti antrąją (Melnragė), - sumuojami abiejų dienų rezultatai ir taip išaiškinami stipriausi sportininkai.

    Nors mūsų klubiečių, užlipusių ant pakilos Lietuvos taurėje, nebuvo daug, tačiau šie du medaliai mums yra labai svarbūs: Rugilė Duliūtė, startavusi D-12A grupėje, dviejų dienų varžybų sumoje iškovojo antrąją vietą. Taip pat sidabrą iškovojo jaunimietis Tomas Kokanka. Nors Tomui nepavyko su trenksmu užbaigti sezoną, kaip pats norėjo, tačiau klubiečių lūkesčius pateisino su kaupu. Kiti REZULTATAI

    Šiomis varžybomis daugeliui klubiečių baigėsi vasaros sezonas, tačiau po dviejų savaičių Šiauliuose, Bubiuose, dar vyks Rogaining 2009. Tai renginys, kuriame per 6h. kontrolinį laiką reikia surinkti kuo daugiau ir didesnę vertę turinčių KP - tikras ištvermės patikrinimas. Jose tikrai dalyvaus Tomo ir Giedriaus komanda, Vaidas (kuris dar neturi partnerio) ir sklinda gandai, kad V-12 berniukai Dominykas ir Tadas pasiruošę pasitikrinti jėgas.

    Iki kitų susibėgimų!

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava