Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 3 svečius online
Vasaros sezono uždarymas
Antradienis, 03 Lapkritis 2009 14:29

Į Arboro klubo vasaros sezono uždarymą (2009-10-30) susirinko tikrai nemažai - apie 20, gerai nusiteikusių klubiečių. Įžanga vyko Krekenavos pušyne. Treneriai Vytas Dulius ir Palma Veidienė buvo paruošę porą smagių užduotėlių: per 20min. teko surinkti kuo daugiau lapelių, kurių sportininkas turėjo pasiimti po vieną iš kiekvienos KP vietos. 1 lapelis - 1 taškas, tačiau buvo ir 20 lapelių, kurių kiekvieno vertė 3 taškai. Taigi, laimi tas, kuris pastarųjų surenka daugiausia. Antroji užduotis pareikalavo daugiau šuoliavimo įgūdžių: aplink starto vietą nedideliu spinduliu buvo išdėliotos žvakelės, kurių reikėjo atnešti kuo daugiau ir, svarbiausia, neužgesusių.

Užduoties tikrai nepalengvino surištos kojos, šakos ir medžiai kelyje, bei nedidelis skardis. Nors buvo prietema ir daug kas griuvo, o virvė šiek tiek veržė kojas - klubiečiai liko labai patenkinti tokiu simboliniu orientavimosi žinių patikrinimu.

Po šių varžybėlių visi važiavo į pirtį Pašilių stubryne pratęsti atsisveikinimą su vasaros sezonu. Susėdę prie bendro stalo, tarsi viena didelė šeima, sportininkai aptarė praėjusio sezono pasiekimus.

O jų būta ne taip ir mažai: visų pirma Tomo Kokankos atstovavimas Lietuvai JWOC Italijoje, Baltic Junior Cup Estijoje jau yra pasiekimas, taip pat sportininko sidabrinis medalis sprinto trasoje jaunimo grupėje verti pagyrimo. Elito grupėje klubo vardą garsino Giedrius Valantinas, sprinte Elektrėnuose užimdamas 7-ąją vietą ir per plauką likęs nuo apdovanojimų - tai kolkas geriausias jo pasiekimas stipriausioje vyrų grupėje. Kartu su kitu mūsų jaunimiečiu - Vaidu Mockumi, vyrų komanda Lietuvos estafetėse užėmė 10-ąją vietą, pirmuoju bandymų į dešimtuką - neblogai. Negalime pamiršti merginų (Erminos, Martynos, Ligitos, Joanos ir Saulitos), kurios Moksleivių komandinėse pirmenybėse atstovaudamos Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnaziją ir OK Arboro tapo čempionėmis komandinėje įskaitoje. Trenerio Vyto Duliaus atžąlos Dominykas ir Rugilė po metų startų Lietuvos reitinguose atitinkamai užima 3-ią ir 5-ą vietas, nepaslaptis, kad su jais ir dar keliais perspektyviais jaunaisiais sportininkais siejama šviesi klubo ateitis. Ir, žinoma, pats sėkmingiausias mūsų šio sezono pasiekimas - 12-oji vieta Klubų Taurėje! Ten buvo įrodyta mūsų jauno klubo stiprybė, kuri ateityje tik didės. Po tokio rezultatų aptarimo išrinkome stipriausią 2009-ųjų metų klubo sportininką - Tomą. Jam, kaip paskatinimas, atiteko šipų VJ Intergrator pora. Po tokio rezultatų aptarimo taip pat įvyko apdovanojimai už startus pušyne, bei kelios merginų paruoštos užduotėlės.

Likusią vakaro dalį klubiečiai šildėsi pirtyje, kepė dešreles, žinoma, be šokių taip pat neapsieita. Laukiame ir ruošiamės žiemos sezonui!

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava