Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 1 svečią online
NEPAMIRŠKITE ŽALIŲJŲ TRASŲ!
Ketvirtadienis, 22 Gegužė 2014 10:16

Mūsų klubiečiai ne tik sportuoja, bet ir rašo! Išsamus Dominyko Duliaus sezono pristatymas žemiau:

  "Pirmoji Arboro klubo Orientacininkų sezono dalis jau baiginėjasi, tad manau pats laikas aptarti rezultatus.

Žiemą kas miegojo, kas intensyviai ruošėsi pavasariui, bet pirmasis startas visus užklupo toje pačioje vietoje ir tuo pačiu laiku - tai įvyko kovo 29 dieną, Smiltynėje. Varžybų pavadinimas buvo “Sezono atidarymas”, taip pavadintos varžybos buvo tikrai ne be reikalo, nes daugeliui orientacininkų tai buvo pirmos varžybos, taip pat ir mūsiškiams. Be to, į šias varžybas buvo atvykęs ir pasaulio čempionas rusas: Tsvetkov Dmitri, nors jis ir nusileido lietuvaičiams tikrai paliko įspūdį.

Žemėlapis buvo tikrai nesudėtingas, tačiau nevisi mūsų klubiečiai liko patenkinti savo rezultatais: V-14 grupėje Darius, Dovydas ir Rokas atitinkamai pasidalino 3,4,5 vietas. M-16 grupėje Rugilė buvo antra, Gintarė aštunta, o Lina, deja, paskutinė, bet tai nėra katastrofa, nes tai jai buvo tik pirmosios varžybos. V-18 grupėje Dominykas liko penktas,  o Kristis devintas. M-21 grupėje Vilija užėmė septintąją vietą.

Arboro moksleiviai pernakvoję Klaipėdoje, išvyko į kitas varžybas, tai Kopos taurė, kurios vyko Girulių miške. V-14 grupėje Darius apmaudžiai buvo nuimtas, nes praleido vieną punktą. Beja, jis taip pat būtų parodęs pirmą rezultatą, bet nelaimė jam, laimė Dovydui, kuris Dariaus dėka liko trečias, o Rokas antrą dieną iš eilės penktas. M-16 grupėje visos merginos užėmė tas pačias vietas kaip ir vakar: Rugilė antra, Gintarė aštunta, o Lina paskutinė. V-18 grupėje vyrukams pasisekė šiek tiek geriau nei vakar: Dominykas liko antras nusileidęs tik rusui, Rodionov Bogdan, o Kristis septintas.Vyrų elito grupėje Agnius užemė šeštąją vietą, o moterų grupėje Vilija buvo šešta,Taip baigėsi pirmasis orientavimosi savaitgalis pajūryje.

 Kur laukus, kur ne laukus praėjo savaitė ir atėjo laikas važiuoti į Kauno estafetes, kurios vyko Agurkiškėse. Šį kartą pradėkime nuo vyriausių. Stypriausioje vyrų elito grupėje mūsų klubiečiai, Andrius, Agnius ir Giedrius iškovojo aštuntąją vietą.V-18 grupėje Dominykas, Tadas ir Kristis užėmė antrą vietą! M-16 grupėje deja merginos nesublizgėjo ir trasą iš jų trejeto baigė tik Rugilė. Bet nereikia nuliūsti, nes Darius, Rokas ir Dovydas užėmė pirmąją vietą!! Taip baigėsi dar vienos varžybos.

 Žaibiškai pralėkus savaitei, mūsų vyručiai ir merginos iškeliavo į Pašvenčio girininkiją, kurioje vyko  Atviros Jurbarko rajono pirmenybės. V-14 grupėje Dovydas buvo pirmas, Rokas trečias,  o Darius ketvirtas, tai tikrai labai puikus pasiekimai abiem šeštokams Dovydui ir Rokui ! M-16 grupėje deja turėjome tik dvi dalyves, nes Rugilė susirgo, tai Gintarė ir Lina kurioms startas tikrai nepasisekė ir užemė paskutinę ir prieš paskutinę vietą. V-18 grupėje Dominykas tapo nugalėtoju, o Kristis liko devintas. M-21 grupėje Vilija iškovojo bronzą!

Balandžio 25 dieną manau vyko vienas iš svarbesnių mūsų “Arboriukų” startų. Tai Lietuvos Mokinių Olimpinis Festivalis. Nors mūsų jaunimas ir nestartavo už klubą, manau būtina aptarti šias varžybas, kurios vyko Marijampolės senamiestyje. Į jas susirinko dauguma Lietuvos mokyklų atstovai. Mūsų komandai vaikinus atstovavo: Dominykas, Kristis, Darius, Tadas ir Dovydas, merginas: Žilvija, Rugilė, Karolina, Lina ir Gintarė. Treneris į šias varžybas dėjo daug vilčių, ir jo lūkesčiai pasiteisino, vaikinai tapo vice čempionais ir nusileido tik Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijai. Valio ! Valio! Merginos liko šeštos, o tai visai neblogas pasirodymas vis dar bręstančiai komandai.

Kitą rytą gerai pailsėję savo minkštose lovose, orientacininkai išskubėjo į Utenos rajone esančio, giliausio Lietuvos ežero - Tauragno apylinkes, kuriose vyko Jono Vileišio Taurė. Tai buvo pirmosios atrankinės varžybos kuriose sportininkai siekė atsirinkti į Lietuvos rinktinę ir atstovauti Lietuvą, Baltijos šalių čempionate, kuris šiais metais vyks Zarasuose. Vietovė buvo tikrai sunki: ilgos ir ganėtinai gilios duobės, o keliukų tinklo beveik nebuvo, tai manau buvo viena iš priežasčių , dėl ko mūsiškiams nelabai sekėsi. V-14 grupėje Darius pasirodė puikiai ir užėmė antrąją vieta taip padidindamas šansus atstovauti Lietuvą. Dovydas buvo aštuntas, o Rokas vienuoliktas. M-16 merginos nebuvo patenkintos savo rezultatais: Rugilė užėmė dvyliktą, Gintarė septynioliktą, Lina dvidešimt penktąją vietą. V-18 grupėje mūsiškiai irgi nesublizgėjo, Kristis buvo dvyliktas, o Dominykas penkioliktas. V-21 grupėje Andrius pasirodė tikrai neblogai ir iškovojo devintą vietą. M-21 grupėje Viliją iškovojo vienuolikta vietą.Taip baigėsi dar vienos varžybos.

Kitą Šeštadienį išvykome į Atvirąjį Prienų čempionatą, kuris vyko Prienų šilo miške. Vietovė buvo labai raižyta ir kai kurie šlaitai siekė, net iki 60 metrų aukščio, o tai tikrai pasunkino sąlygas orientuotis be klaidų. Tai taip pat buvo atrankinės varžybos į Lietuvos rinktinę. V-14 grupėje Darius vėl pasirodė gerai ir užėmė ketvirtąją vietą. Rokas liko aštuntas, o Dovydas tryliktas, tai tikrai neprasti rezultatai žinant, kad tai tik pirmieji metai šioje grupėje mūsų sportininkams. M-16 grupėje Rugilė pasirodė geriau nei aną savaitę ir užemė aukštą penktają vietą, Gintarė ir  Lina liko tose pačiose vietose kaip ir praeitą savaitę , tai septyniolikta ir dvidešimt penkta vietos. V-18 grupėje Dominykas buvo dvyliktas, o Kristis keturioliktas. Taip pat pamatėme ilgai nematytą klubietę, Saulę, sveikinam sugrįžus!

  O Giedrius tuo laiku buvo išvažiavęs į grandiozines estafėtes “10mila” kur atstovavavo “Igtisos” klubą ir pateko į stipriausiųjų trisdešimtuką, laukiame įspūdžių iš pačio Giedriaus lūpų.

 Balandžio devintą dieną, tai buvo penktadienis, kas atkentėjus mokykloje, kas darbe išvyko į Vilniaus daugiadienes, šį kartą dalyvavo tik penki moksleiviai, tai Dovydas, Dominykas, Darius, Kristis ir Rugilė. Ir netgi buvo užsiregistravę šeši vyresni klubo nariai ,bet deja startavo tik keturi.

Pirmąją dieną Vilniaus senamiestyje vyko sprintas, kurio netaisyklingų gatvelių tinklas suteikė ypač didelį malonumą orientuotis. Darius savo grupėje tapo čempionu !! O Dovydas užemė aštuntąją vietą . Rugilė merginų šešiolikos trasoje taip pat pasirodė puikiai ir užėmė antrąją vietą! Deja mūsų vaikinams, tai Krisčiui ir Dominykui nepavyko įveikti klaidžių senamiesčio gatvelių ir jie užėmė atitinkamai vienuoliktą, bei devynioliktą vietas. Vyrų elito grupėje geriausiai pasirodė Andrius užimdamas septintą vietą, Giedrius nuo jo atsilikdamas tik tris sekundes liko devintas, o Agnius tryliktas  

  Kitą rytą šalia Baltarusijos sienos klubiečių laukė ilga trasa, kuri buvo įtraukta į atrankines varžybas kandidatams į Lietuvos rinktinę. Darius ir vėl pasirodė puikiai užimdamas trečiąją vietą, šį kartą nuo jo neatsiliko jaunesnis draugas Dovydas jis buvo penktas. Tarp kitko, Darius jau beveik užsitikrino vietą rinktinėje. Rugilė užėmė septintąją vietą. V-18 grupėje Dominykas parodė trečiąjį laiką, bet deja pasiėmė dubliuotą punktą ir buvo diskvalifikuotas. Kristis užėmė tryliktą vietą. V-21 grupėje Giedrius buvo dešimtas, Andrius tryliktas, Agnius dvidešimtas. O Vilija stipriausių merginų grupėje vienuolikta.

Sekmadienio rytą , taip pat paskutinė varžybų dieną dalyvių laukė persekiojimo varžybos. Tai reiškia kad išbėgi po tiek laiko, kiek atsilikai nuo pirmos vietos per dvi dienas. Darius V-14 grupėje išbėgo antras ir parbėgo taip pat antras ! Deja Dovydui taip nepasisekė ir jis savo ketvirtąją vietą užleido sportininkui iš Vilniaus. Bet kokiu atveju tai puikūs pasiekimai. Rugilė išsaugojo šeštą vietą bendroje įskaitoje, o Kristis pagerino savo pozicija vienu laipteliu - pakilo į devintą vietą. Dominykas startavo be konkurencijos, nes šeštadienį buvo diskvalifikuotas.

   Taip pasibaigė dar vienos puikios varžybos. Elito grupėje Andrius pagerino savo pozicijas aplenkdamas Giedrių ir užėmė septintą vietą, Giedrius liko laipteliu žemiau , o Agnius tryliktas.

 

Už  mažiau nei savaitės mūsų “miškinių” laukia Lietuvos čempionatas, kuris sudės visus taškus ir parodys kas yra stipriausi, taip pat paaiškės Lietuvos rinktinės nariai.

 

Iki susitikimo žaliosiose trasose!"

 

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava