�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

WOC 2010, Norvegija, Trondheimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-08, 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Panašu Į tai, kad moterims kiek per ilga trasa susukta :?:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-08, 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė Inga, stabiliai prabėgo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2010-08-08, 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neveikia jokie live :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
balmis
Naujokas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 16
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: lietuva

PranešimasParašytas: 2010-08-08, 16:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://live.woc2010.com/online/sf/Men.htm
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-08, 16:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Baigėsi dramatiškas sprinto finalas. Uchh... Įtampa iki pat pabaigos. Mųsiškiams jis ko gero susiklostė šiaip sau - vidutiniškai. Jonas 31, Simas šalia - 32
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-09, 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D ir stai, savo rėmėjos STIHL firmos dėka (kuri ir Lietuvos OS-o rėmėja galejo bųti) aš jau Trontheime. :!: Bet turiu didelĄ problemų - Oslo geležinkelio stotyje ar ... (tai nemigos ir nuo to budrumo bei kitų psichofizinių savybių atbukimo-prislopinimo dėka) pavogė man visus pakroviklius, nuskaitytuvus (net infraredų), naujo kompiuterio garantijų su instrukcija, ir, svarbiausia, anglų-lietuvių-anglų zodynelĮ). Todėl buvau atskirtas visiškai nuo pasaulio. Bet kelionėje, kaip visad ir visur, atradau naujų draugų (tiksliau, jis mane atrado bemiegantĮ ant suolelio - išsimiegojau puikiai pirmų kartų 5-ių pastarųjų dienų laikotarpyje) - tai studentas Seth, pas kurĮ namuose, nuo kurio nuostabus vaizdas i Trontheimų - jis jau dirba su mano problema, iesko tinkamų itampų bei kontaktų, kad pakrauti mano naujų kompiuteriiukų. Todel nuostabi Norvegija ir jos žmones. Todėl viskas vyksta pagal buvusio rinktinės trenerio Edgaro Voverio teorija. Teorija tvirtinasi Į praktika.

Pagal Edgaro teorijų ir Lietuvos OS-as turi kada nors prisikelti. Dabar jau tas momentas artėja. Taigi nuo nakties, kai tik atvykau Į Trondheimų, iš WOC centro gavau protokolus sprinto finalo ir šios dienos starto. Stebina mane JonoVytauto ir Gabijos indelis. Tai AČIŪ Medeinai. Dar nuostabesnis ir Ingos pasirodymas. Todel mes visi turime pasakyti dar didesnĮ AČIŪ už Ingos patirtĮ Lietuvos OS-ui. Kai da=niau sakysime AČIŪ - tada mums labiau ir sektis pradės. tai patvirtina ir naujas mano draugas Seth.

P.S.: Kaip matote, ištaisiau kai kurias raides Į lietuviškas. Vadinasi-mano kompiuteriukas jau atgaivintas viename sename Trondheimo fabrike. Jo architektųra dar iš XIX amž. pabaigos kapitalizmo ir industrilizacijos laikų sprogimo.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.07

PranešimasParašytas: 2010-08-09, 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Qual prie pabaigos, jau aisku kad jei nebus disq ir atstatymu, tai moterys pateko visos, ko deja nepavyko padaryt nei vienam vyrui. Sekmes finale! O vyrai gerai pasiruoskit ilgai ir estafetems!

Paskutinį kartą redagavo nerimka, 2010-08-09, 16:36. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
DUONIS
Vidutiniokas


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 29
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Telsiai-Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-08-09, 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos šaunuolės! visos trys pateko i finala. Vyrukams nepasisekė :cry:
_________________
http://telsiuklubas.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Cambas
Meistras


Prisijungė: 2004 08 26
Pranešimai: 1047
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2010-08-09, 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vidutinės kvalifikacija.
Nors matėm, kad klaidų nepavyko išvengti... taĄiau merginos visos Finale!!!

Vaikinams kažkaip nepavyko susitvarkyti su konkurentais ir nedraugiška šaltųjų norvegų aplinka... Gaila. Vėlesniuose dar startuose pavyks pademonstruoti tai, ko mes verti!!!
P.S. Simui kažkaip šiemet tenka per dažnai bųti pirmam už brųkšnio...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-09, 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šis už brųkšnys mane jaudino jau seniai. Bųtent, dėl šio brųkšnio aš Į Trondheimų dviraĄiu atvažiavau, dėl to brųkšnio dviraĄiu ir Į Olomoucų prieš du metus riedėjau. Tai, kad už brųkšnio visi vyrai - tai ne jų problemos. Problemos slypi kur kas gilesnėse šaknyse. O kad moterys žymiai geriau startuoja, tai Ąia jau ne LOSF-o nuopelnas. Tai mano subjektyvi nuomonė, bet dėl to diskutuoti tai vėliau reikės, jei iš vis, kam tai reikės; tai kam bus Įdomu ir reikalinga. Dabar lai rinktinė kaupiasi.

Cambas rašo:
...Vaikinams kažkaip nepavyko susitvarkyti su konkurentais ir nedraugiška šaltųjų norvegų aplinka...


O, Ąia, jau noriu paprieštarauti dėl priešdėlio, tiksliau, dėl neiginio "ne". Kų jau kų, bet Skandinavų draugiškumas mane kelionėje lydi neišpasakytas, nežiųrint to, kad nei kiek nei jų, nei anglų kalbos nežinau. Tik per tų šiaurietiškų draugiškumų mums, baltams, artimas nacijas, privalome ir Į save pažiųrėti, ar tik ne mųsuose slypi mųsų nesėkmių priežastys, o ne "kaltinti" šeimininkų svetingumų.

Šiuo metu sėdžiu seniausio Trondheimo universiteto bibliotekoje ir studijuoju Norvegijos paslapĄių klodus, Į kuriuos mane Ąia atvedė, bųtent, eilinio gatvėje sutikto norvego draugiškumas.


Trondheimas, universiteto biblioteka.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.woc2010.com/images/stories/woc/maps/middle-qual/woc2010middlequalmena.jpg

i 4 KP losiamas variantas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Ir man šis tarpas labai istrigo: atrodo, kad lošiamas variantas iš kairės, pasinaudojus keliuku ilgesnĮ variantų, kad apibėgti šlaitus ir upeliuku kilti iki ežero, išanksto lenkiant pelkutes, toliau pasinaudoti iš šio ežerėlio ištaku, prie kurio takiukai, ir ...

Bendrai, tai reljefas Įspųdingas. Dabar man studentas Sehl ieško informacijos, katruo dviraĄiu geriau i varžybas nuvažiuoti - ilgesniuoju, ar trumpesniuoju variantu. Jau vien Trondheimo senamiesĄio gatvelėmis su dviraĄiu paminus (kaip ir visais Norvegijos miestukais), fantazijos nesekti reljefo atšoka.

O dar turiu pasakyti, kų maĄiau tik kirtĄs Švedijos-Norvegijos sienų, tai vien dėl to apsimokėjo minti dviraĄiu, kad pamatyti norvegų gyvenimo šiuolaikinĮ bųdų. Bent 2-3 valandas stebėjau per purvynų važiuojanĄius ar stumianĄius dviraĄius tradicinio MTB maratono dalyvius, kurie startavo po 50 grupelėmis kas 2 min. Nors Kazlų Rųdoje per Vokiškus kalnelius teko organizuoti MTB krosus, bet tokios dviratininkų masės dar neteko net sapapnuoti. Jų buvo kur tai per 7 ųkstanĄiai. Apie šias varžybas papasakosiu vėliau, jei sutvarkysiu savo visų elektronikos priedų netekties problemas. Galiu tik prie šios Dajnorkos pastebėjimo pridurti, kad varžybų dalyviams buvo išduotos trasos aukšĄių skirtumų profilio diagramos, kuriuos ant dviraĄių kai kurie turėjo, kad išsivaizduoti, kokie siurprizai laukė trasoje.

O komentuojant vakarykšĄius rezultatus, visad imponuoja tie LAIMINGIEJI, kurie paskutiniu numeriu pateko i finalų. Tai be mųsų Gabijos, man asmeniškai pažĮstama, mano buvusios auklėtinės vaikystės varžovė Ilijana iš Bulgarijos, bei Fani iš Vengrijos, kitas laimingasis Bulgaras Dmitrij Mikalkin, mųsų kaimynas Mateusz Wenslaw ir irlandietis David Healy. Nekaip šiemet ir mųsų kaimynai latviai - matyt, jau išsisėmė. Bet už tat mųsų JonukoVytauto varžovas-bendraamžis Jurijus Tombasovas net per 2 vietas Į finalų pateko - tai ...

Taigi, koks OS-o lygis šalių, labai viskas sprĄsis dar šiandien. Galiu pridurti, kad norvegai džiaugiasi geriausiai vakar iš jų pasirodžiusios Anne Margrethe Hausken. antru rezultatu.


Bent organizatoriai buvo patenkinti, kai aš jos nuotraukų finišuojanĄios linksmos savo parodžiau, kai ji Ventspilyje tapo antrų kart EuroĄempione - jos nuotraukų vėliau naudojau Antanavo kaimo sprinto reklamoje.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis praktiskai teisingai nusake varianta ... tik atkreipciau demesi, kad prie istekancio is ezero upeliuko yra ne takeliai o akmenukai :)
bet dar karta paziurejus noretusi upeliu kilti i kalna o po to beveig tiesiai aplenkiant kirtimus ir kalnelius ...
Nors as matyt 100proc begciau keliuku iki issisakojimo, tada tiesiai link kanalo, tada aukstyn i siaure vandens takais :) ka nors protingiau sugalvot begant man neuztektu deguonies :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mastelis 1:10k, tai realiausias variantas yra tiesiai :) iki 3KP jau bųtų galima Įvertint kaip atrodo šviesiai/tamsiai žalias. Bet kokĮ lankų daryt, kas susijĄ su ežeru, neapsimoka - jei greit bėgĄiau, geriau jau tada varyĄiau šlaitu beveik tiesiai Į šiaurĄ iki kelio ir tada keliu beveik iki pat KP
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
lukqas
Meistras


Prisijungė: 2009 03 12
Pranešimai: 93
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ilgos kvalifikacija:

Nerijus ŠulĄys 10 v. (kvalifikavosi)
Liutauras BileviĄius 22 v.
Donatas Stulgys 16 v. (nedaug trųko :cry: )

Rasa Ptašekaitė 15 v. (kvalifikavosi)
Inga Kazlauskaitė 7 v. (kvalifikavosi)
Sandra Paužaitė 7 v. (kvalifikavosi)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Puslapis 26

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005