�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Mano Antradieniai 2012

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
trymas
Vidutiniokas


Prisijungė: 2009 01 07
Pranešimai: 37
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2012-03-31, 04:12    Rašyti temą: Mano Antradieniai 2012 Atsakyti su citata

Sveiki!

Ilgai lauktų masinių orientavimosi sporto varžybų Mano Antradieniai 2012 metų sezonas startuoja!

Šiemet pavadinimo nekeisime, jis ir toliau išliks Mano Antradieniai.

Visų informacijų ir toliau rasite www.antradieniai.lt. Kaip visada jųsų lauks kokybiškos ir Įdomios trasos, naujos starto vietos ir dar aukštesne varžybų organizavimo kokybė.

Keletas naujienų neskaitantiems nuostatų:

+ Šiemet visi dalyviai gaus žemėlapius su nukopijuotomis trasomis, todėl šiek tiek pasikeitė starto mokesĄiai;
+ Pagausės 6 trasos dalyvių, jų bėgs ir orientavimosi sporto naujokai;
+ Starto ir finišo laikai viduryje sezono nesikeis. Visų sezonų startuoti galėsite nuo 16val. iki 19 val., o finišuoti iki 19.30 val.;
+ Paskutiniame etape nauja ir niekada varžybose nematyta rungtis;

Tikslius nuostatus visada galite pasitikrinti www.antradieniai.lt.

Iki susitikimo miškuose!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
3Pac
Meistras


Prisijungė: 2005 07 24
Pranešimai: 204
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2012-05-01, 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip pastebėjau, Mano Antradienių rezultatai internete (www.antradieniai.lt) atsiranda iškart po paskutinio dalyvio finišo. Dažniausiai tai bųna tarp 20:00 ir 20:30. Tikrai nebloga tendencija.

O jei rimtai, tai stengsimės ir toliau taip daryti :) taigi nekantriausieji gali sužinoti rezultatus netrukus po to, kai grĮžta Į namus.

Gal kada ir el. paštu rezultatus iškart gausite...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
katashunis
Meistras


Prisijungė: 2008 11 18
Pranešimai: 232
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2012-05-30, 16:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerbiami organizatoriai. Visų pirma, dėkui apskritai, kad organizuojat antradienius. TaĄiau...
Organizuojat masines ant senų žemėlapių, kuriuose daug pasikeitimų. Suprantu, kad Ąia masinės ir niekas Ąia dėl to nekoreguos žemėlapio, bet suplanuotų trasų tikrai galit praeiti diena prieš tai. Jei galit nestatyti punktų nekorektiškose vietose, tai nestatykit. Trasų planavimo irgi nesuprantu. Čia nauja mada imti tuos paĄius punktus kelis kartus ir pusės a4 dydžio žemėlapyje prisukti kilpas ant kilpų ? Suprantu kad visur vyksta visuotinis kaštų optimizavimas, na bet tikrai galit geriau be papildomų išlaidų, tik daugiau dėmesio ir fantazijos reikia.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2012-05-30, 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vakarykste trasa man patiko, buvo ir variantu ir kur pagalvot :) ir pasikeitimai netrukde, nors lipdamas per tvora ikritau i upeli :)
Parasiau tik del to kad nesutinku su katashunis pozicija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
agniete
Meistras


Prisijungė: 2004 12 26
Pranešimai: 109
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2012-05-30, 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man vakarykste trasa irgi patiko, bet pritariu katashuniui - yra vietu, kur statyti nederetu. Startavau pacioj pabaigoj ir mane perspejo (dalyvis, ne organizatorius), kad vienas punktas bus uz tvoros, bet pamacius visa tvora apkabineta "atsargiai, sarginis suo" ir girdint kiek ir kokiu sunu skalija uz tos tvoros, ilgai trypiau kol ryzaus punkta imt per upeli.
Jei butu paaiskeje, kad tarkim nuo 19 val. vakaro seimininkai gyvendami miske jauciasi nesaugiai ir turi polinki paleisti sunis laisvai po sklypa, tai perkandus man gerkle buciau pati kalta, kad lindau i labai aiskiai pazymeta sklypa...
Privati valda yra privati, reikia gerbt ir naujoku nemokyti, kad punktai gali ir taip stoveti. Juk masinese labai daug pradedanciuju buna, paskui landzios kur reikia ir nereikia.
Kabinti siapus ant tvoros mano supratimu butu mazesne blogybe, juk ten viso labo keliolikos metru atstumas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005