ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vilniaus sprintų taurė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
GJ
Meistras


Prisijungė: 2007 10 07
Pranešimai: 340
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 00:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu aš irgi manau, kad yra kažkaip negerai, kai paskelbiamos datos, o paskui jos keičiamos. Turbūt didžiausias OS renginys žiemos metu, tikrai daug prisidedantis prie prioritetu laikomo masiškumo skatinimo, kažkodėl paliekamas pelenės-pastumdėlės vietoj. Turėkit stuburą. Tegul pagal jus derinasi nors vieną kartą. Kai renginių tiek daug, ar taip, ar taip, tenka rinktis. Wink Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Skype vardas
Maluks
Vidutiniokas


Prisijungė: 2009 03 24
Pranešimai: 34
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 10:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau buvo diskutuota pernai ir ne kartą, kai kiti OS renginiai dubliuojasi su LT čempionatais, tada nukenčia ir vieni ir kiti, todėl kaip suprantu šiais metais bus stengiamasi to išvengti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
Marius.A
Meistras


Prisijungė: 2010 05 10
Pranešimai: 97
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 10:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

OSS Šiauliuose perkeltas į Vasario mėnesį. Galima ir sprintą gražinti į pirminę datą. win-win
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
fly
Meistras


Prisijungė: 2007 02 07
Pranešimai: 116
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Apie tai, kad LT OSS čempionatas planuojamas Sausio 19-20 dienomis, informacija atsirado tikrai ne vakar, čempionatų nuostatai buvo patvirtinti dar gruodžio viduryje.


Norėčiau, atkreipti dėmesį, kad OSS čempionatų datos negali būti tiksliai suplanuojamos "į priekį" dėl daugybės priežasčių:
a) nežinomos oro sąlygos;
b) organizatorių ir trasų ruošėjų galimybės (Lietuvoje šiuo metu iš esmės nėra galinčių/turinčių technikos minti OSS trasas, todėl yra nuomuojami latviai);
c) dėl anksčiau minėtos pastabos mūsų varžybos yra derinamos pirmiausia su Latvių OSS kalendoriumi;
d) taip pat stengiamasi čempionatus derinti su tarptautinių varžybų kalendoriumi. (LT OSS čempionatai yra ir pagrindinės atrankos varžybos)

Nemanau, kad čia teisinga sakyti, kad kažkas "užlipo" ant jau suplanuoto savaitgalio, dėl mano auksčiau paminėtų priežasčių.

Labai dėkoju Ąžuolui už supratingumą ir (skirtingai nei kitų) siekį nedubliuoti OS varžybų Smile Ir beabejo, atsiprašome, kad sukeliame jums tokių nepatogumų - tikrai tai darome ne specialiai.


Dėl aiškumo, kas neperskaitė iš LOSF gauto laiško iki galo: Iš esmės LT čempionatų datos nėra nei perkeliamos, nei atšauliamos. Tiesiog sukeičiami savaitgaliai vietomis - vietoje Šiaulių čempionato vyks Visaginas ir atvirkščiai (dėl sniego trūkumo Šiauliuose)

"Lietuvos orientavimosi sporto federacija informuoja, jog dėl nepakankamo sniego dangos storio Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto bei vidutinėse trasose sausio 19-20 dienomis Šiauliuose neįvyks. Nauja varžybų data 2019 m. vasario 8-9 dienomis.

SVARBU! Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje bei estafečių trasose įvyks sausio 19-20 dienomis Visagine. Varžybas organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija, vykdo Zarasų miesto sporto klubas "Šiurpys" bei Krekenavos orientavimosi sporto klubas "Arboro". Visa informacija bei registracija bus paskelbta artimiausiu metu."

Dar kartą, ačiū Ąžuolui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Devis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 630
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 11:05    Rašyti temą: LČ Atsakyti su citata

Lietuvos orientavimosi sporto federacija informuoja, jog dėl nepakankamo sniego dangos storio Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto bei vidutinėse trasose sausio 19-20 dienomis Šiauliuose neįvyks. Nauja varžybų data 2019 m. vasario 8-9 dienomis.

SVARBU! Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje bei estafečių trasose įvyks sausio 19-20 dienomis Visagine. Varžybas organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija, vykdo Zarasų miesto sporto klubas "Šiurpys" bei Krekenavos orientavimosi sporto klubas "Arboro". Visa informacija bei registracija bus paskelbta artimiausiu metu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1741
Pranešimų per dieną: 0.29
Miestas: Panevėžys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiemos sportas yra neprognozuojamas ir prie jo reikia būti lankstiems. Sniego kada norime mes tikrai nepripūsime, tad neturi būti taip, kad kažkas užlipo ar neužlipo.

Būtų puiku, jeigu varžybų organizatoriai savo varžybų kalendorių jie pateiktų taip pat iki spalio 1 dienos, kad būtų galima derinti datas.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Stankevic
Meistras


Prisijungė: 2005 09 08
Pranešimai: 436
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas vyks sausio 26-ą d.? 27-ą buvo numatyta markiruotė, bet gal nebuvo kitur (dbtop'e) apie tai paskelbta, kad įvyko susidubliavimas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 902
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-07, 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy ... kad Aleliūnui sniegas TRUGDO ŠIAULIUOSE, tai jis jau juda kitaip, bet savo idėjomis nesukuria geros linkėjimų dvasios...) ir taip toliau, nes yra kiti svarbesni darbai...)
Primenu V.Aleliūnui, kad nusenęs ne aš tokiomis aplinkybėmis ignoruojant mane istoriškai nepabėgsite nuo tikrų įvykių, tik nervuositės ir dėsite taškus ne ant tų balsių... Viskas kultūringai stumdoma, kas mažas šiandien rytoj gali tapti - didelis ir atvirkščiai...) ... linkiu pasiekti nepriklausomybę ir nuo Igtisos vaidmens šiandienos OS LIETUVOJE, čia kažkaip aktyviai darote, bet smirda.., R.Bačkys kontroliuos pasirengimą OS Norvegijoje PASAULIO SUAUGUSIŲ VASAR OS ČEMPIONATUI ŠIEMET!...) KAS ČIA!?...) Viskas aišku - savų ratas, nes R.Bačkys nei SPORTO didžiojo parako uostęs - Čempionatuose nedalyvavęs ir OS SKANDINAVIJOJE TIKRAI NESUGEBĖS PADĖTI...) Kas čia?, dar kartą klausiu...)
O kas yra ignoravimas mano projektų?...) ... tai jau visai atviras karas prieš asmenybę ir dar daugiau.- nesiskaitymas ištisinis...)
O va Igtisa šian, Igtisa ten... ir Jukoloje reikia PARODYTI ir kitus projektus pakelti, kad tik ne Voveris ateiti prie reikalų...) tai va Aleliūnai Aleliūnai, galvok ką kuri?, ką tvarkai? ir kiek kainuoja kontraktai mano projektų BLOKAVIMUI, bet už federacijos pinigus reikės turbūt atsiskaityt jau KAŽKAIP, turbūt taip?...) ... va taip gyvensime, visus darbus apėją...) Nekviesti nekviesti manęs Aleliūnai niekur ir kiuk istorijas kiek man čia NIEKO negalima dalinti darbotvarkėse... Taip jau greičiau gausis visą Ištisą prie reikalų pritraukti...) tai tiek šiandienai ta proga...)
Dabar, tuo metu...)
.. Gal OK Ąžuolas, jau nevaidins kietčiausių organizatorių, nes čia jau tipo mes OS MARKIRUOTĘ GALIM STUMDYTI, nu, NES ČIA jau JIEMS kaip ir NELYGIS turbūt?...) Sakau tiesiai: pirmiausia ateikite ir pamatysite NUOSTABŲ PROJEKTĄ ir kažkur tobulinsitės jau Ąžuoliečių kolektyvas...) Dabar tik povyza, kur begalo stengiatės pasipūsti, o va kaip nėra, taip ir NIEKAIP nėra jau seniausiai nėra "top runners" naujų veidų kolektyve...
... ateikite visi kam rūpi OS MIŠKO TERITORIJOJE...)
Atsiprašau už triukšmingus laiškus pirmiausia ir tikiuosi būti teisingas, kaip ir visą laiką esu...)
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1741
Pranešimų per dieną: 0.29
Miestas: Panevėžys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-08, 00:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesiog nebegaliu susilaikyti Smile

1. Apie kvietimus ar nekvietimus į įvairius projektus, cituojama:

---------- Forwarded message ---------
From: Vilius Aleliūnas <vilius@orienteering.lt>
Date: 2018-10-24, tr, 08:47
Subject: Masinių organizavimas Lietuvoje - susitikimas
To: Linas Keina <linas@mano-klubas.lt>, Edgaras Voveris <edgaras1@mail.ru>, Gvidas <g.rukas@tengris.lt>, Gytis Gytis <gytis.sumskas@gmail.com>, Sm Gaja <smgaja@gmail.com>, Liubinskas Justinas <Liuba@sakas.lt>, Sandra Pauzaite <sandrutep@yahoo.com>, Gintautas Usas <gintautas.usas@gmail.com>, Gintautas Valauskas <g.valauskas@gmail.com>, Donatas Mickus <mickus.donatas@gmail.com>, Rimantas Serva <r.serva@lic.lt>, Algirdas <algsalkauskas@gmail.com>


Laba diena, gerb. masinių OS renginių organizatoriai,

Lietuvos orientavimosi sporto federacija norėtų Jus visus pakviesti susitikimui bei pokalbiui apie masinius OS renginius Lietuvoje. Lietuvos orientavimosi sporto federacija norėtų prisidėti prie masinių OS renginių plėtojimo, tačiau tam, kad išsiaiškinti Jūsų poreikius reikalinga diskusija/susitikimas.

Kviestume susitikti lapkričio 13 dieną, 18 val, LOSF būstinėje, Žemaitės g. 6-415 kab.

Prašome patvirtinkite ar galėsite dalyvauti. Jeigu negalėsite dalyvauti, prašome išsakyti savo nuomonę el. paštu.

Ačiū už supratingumą.

Geros dienos

--
Pagarbiai/Best wishes,

Vilius Aleliūnas
LOSF vykdantysis direktorius

+37062024554
www.orienteering.lt

---------- Forwarded message ---------
From: Edgaras Voveris <edgaras1@mail.ru>
Date: 2018-10-24, tr, 11:11
Subject: Re: Masinių organizavimas Lietuvoje - susitikimas
To: Vilius Aleliūnas <vilius@orienteering.lt>


... KAZKAIP NORAS TIK PASIUSTI YRA... TAIP ATRODO MUSU BENRADARBIAVIMAS...


2. Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatų organizatorė yra Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Tiek SK Igtisa, tiek OK Arboro, tiek OK Šiurpys yra rengėjai. Nuo rengėjų praktiškai niekas nepriklauso. Dėl žiemos ir sniego čempionatų datos ir vietos gali būti keičiamos. Jeigu norite darykite savo varžybas per Lietuvos OSS čempionatus, kas norės dalyvaus OSS varžybose, kas norės markiruotėje. Dar kartą pasikartosiu, jog tiek OK Ąžuolas, tiek Jūs apie savo organizuojamų varžybų datas skelbėte tik vėlyvą lapkritį, o OSS čempionatų datos skelbtos anksčiau.

3. Rolandas Bačkys yra OS bėgte komiteto pirmininkas, tačiau pasirengimą prižiūri Liutauras Bilevičius. Labai smagu, jog niekas kitas nieko neišmano, tik Jūs vienas.

4. Galbūt galėtumėte paaiškinti prie ko čia Igtisa?

5. Labai tikiuosi, jog pavasarį pateiksite žemėlapį ir jame 2020 m. galės įvykti Baltijos šalių čempionatas. Visos idėjos ir visi veiksmai yra sveikintini.

6. LOSF teikia ketvirčio ataskaitas KKSD, metines ataskaitas KKSD bei LTOK. Biudžeto ataskaita būna tvirtinama LOSF metinėje konferencijoje. Prieš tai biudžeto ataskaita pristatome Etikos ir Revizijų komisijoje bei Prezidiume. Jūs esate teisus, jog už visas LOSF veiklas bei finansus reikės atsiskaityti. Jeigu manote, jog LOSF lėšos naudojamos ne pagal tai, kaip būna patvirtintas LOSF biudžetas, galite sušaukti LOSF neeilinį susirinkimą ir jo metu reikalauti audito.

Geros dienos ir sėkmės
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 902
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-11, 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Kadangi Ąžuolas nekalba kažkodėl su manimi apie tokius dalykus: kaip, atsiprašome, nes nepastebėjome ir renkamės datą šalia, pavyzdžiui...)... belieka laukti kaip ir visokių bendrų varžybų renginių reguliavimo iš LOSF PUSĖS gal, kuri lyg tyčia pavyzdžiui: rudens sekmadieniais užstūmė mano MASINES RUDENS MASINES SAVAITGALIAIS, va jau NEMOKAMOMIS TRENIRUOTĖMIS pradedantiesiems, kaip tik ir ĄŽUOLAS KAU SURENGĖ.. ... ČIA PIRMAS BLOKAVIMAS AR DUBLIAVIMAS TOKIOMIS APLINKYBĖMIS... IR ČIA, kaip tik jau LOSF VISKĄ APMOKĖJO ĄŽUOLUI, O NE MAN, gal pavyzdžiui.., jeigu ir buvo reikalas rengimui-dubliavimo tokiam projektui.

... Va ten kur jau aš siunčiu Federaciją į šuns dienas, kaip tik jau iškart po tų įvykių, žinoma...) ... ir laiške V.Aleliūnai tau daugoausia asmeniškai vistik rašydamas ir kalbėdamas apie kitus dalykus jau, bet neparodytas čia pas tave jau visas mūsų ta tema susirašinėjimas..., taip taip Aleliūnai, nesuk nesuk čia uodegos man.............)
Jeigu esu kaltas jau aš, tai gal tik dėl vėlyvo paskelbimo APIE šį MARKIRUOTĖS PROJEKTĄ, bet vėlgi, tos mano pasirinktos datos niekam TUOMET netrugdė ir buvo visai visai tvarkingai suplanuotos... Akivaizdu tikiuosi...) ... durnas gi nesu ir nelipu čia niekur niekam ant galvos...(
Visdėlto, OK ĄŽUOLAS TURĖTŲ dabar PASLINKTI SAVO STARTĄ IŠ 27 SAUSIO Į KITĄ DATĄ, O VILIUS ALELIŪNAS TURĖTŲ TALKINTI TAM, O NE SIŪLYTI KAIP TIK ŠIOS DATOS OK ĄŽUOLUI SURENGTI SPRINTĄ ČIA, pakišant KIAULĖS akis... (
... ir vėl matomai suprantame, jog kaip tik mūsų RENGINYS ATVIRAI BLOKUOJAMAS IR AIŠKIAI IGNORUOJAMAS, kaip tik, kaip tik, O ne kitaip čia gaunasi...)
TIKIUOSI, vėl gi TIKIUOSI...) aiškios linkėjimų pozicijos iš LOSF, SĖKMĖS LINKINT, O NE STUMIANT IŠ VISUR MANE, KAIP JAU MATOME DAUG DAUG METŲ...)
SĖKMĖS FORMULĖ, GERI LINKĖJIMAI, O NE ŠŪDMALYSTĖ SKERSAI IŠILGAI IR PER DAUG DAUG METŲ JAU TAIP...) TAIP TAIP ALELIŪNAI...)
OS FEDERACIJAI LINKIU SĖKMĖS IR AŠ, DIRBANT NE TIK SU PROJEKTAIS, BET IR PINIGUS SKIRSTANT VISIEMS, O NE BERGŽDŽIAS AŠ BŪDAVAU, TAI GAL BŪSIU KAŽKĄ DAUGIAU GALINTIS, NES ALELIŪNAI , AŠ GI ESU PATYRĘS VILKAS, O NE DURNA AVIS................. ar kiaulė prie bliūdo neskuba?.., ten ir Igtisą surasite, tik reikia gerai pasižiūrėti... ir net savos Vestos nereikėjo Viliau vežti į Pasaulio Čempą 2018 SPRINTUI.., yra gi geresnių, ...) aš čia tikiuosi tinka ir prie Igtisos ir čia jau JUMS PONAS VILIAU prie to paties bus...... Tikiuosi GERIAU bus kalbėtis, naaa arba vistiek nesikalbate su manimi apie kokius Osporto reikalus...) ar taip yra?...)


Paskutinį kartą redagavo Edgaras V., 2019-01-11, 21:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 902
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-11, 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy ... Beje, žemėlapis Aleiūnai jau seniai padarytas tam Baltijos Čempui ir atiduotas tikrinti Egidijui Kukeniui... Vienintelis tik tu nežinai kažkaip jau net įtartinai, visų mano dalykų...)
... Ir MARKIRUOTOS TRASOS TAURĖ NĖRA MASINIŲ PROJEKTAS, O visos Lietuvos OS GALIMYBĖ vėl sugrįžti į GERĄ vagą ŽIEMAI...)
Dar daugiau pasakysiu, šį PROJEKTĄ SIŪLYSIU TARPTAUTINIAI OS FEDERACIJAI, KAIP PAPRASTĄ-SUPRANTAMĄ SPORTO RUNGTĮ OLIMPINĖMS ŽAIDYNĖMS...
ČIA NUO BIATLONO VISIEMS BUS AIŠKU BAUDOS RATUS SUKTI REIKĖS GAL, O GAL BAUDŲ MINUTĖS PAKELS, na visai taip kaip biatlone būtų su tokiais taikiniais pas mus žemėlapio...)
Čia PERESPEKTYVUS-NAUJAS OLIMPINIS ĮVAIZDIS, galbūt IR MUS KAŽKAIP PAKELS Į TĄ OLIMPĄ ...)
... IR ČIA IR VASAROS IR ŽIEMOS GALIMYBĖS TARPTAUTINIA PRASME, NA TAIP TIKIUOSI...)
Kai išsiūsiu IOF, parodysiu šį PROJEKTĄ PLAČIAU IR LIETUVOS OS VISUOMENEI... Va, štai tai toks mano VIZIJOS DALYKAS nuo Masinių, tipo jau ateičiai OLIMPINĖMS ŽAIDYNĖMS...)..., va nes, kitaip Orietavimosi Sporto nei šulai OLIMPINISI ŽIEDAI, nei žiūrovai nesupranta to veiksmo miške su žemėlapiu...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1338
Pranešimų per dieną: 0.21
Miestas: Klaipėda/Šiauliai

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edgarai, dar kart paprašysiu komentuot korektiškai. Nesinorėtų pradėt blokuot forumo kažkam, ko daugelį metų jau nebuvo.
Kritika visada laukiama. Ant datų niekas specialiai nelipa, o sprendimus priima ne vienintelis Vilius. Su Ąžuolu galėtumėt ir tarpusavy pabendraut, nes vistik pats to klubo narys. LOSF masinių datų, treniruočių "išmok orientuotis" ar sprintų taurės niekaip nereguliuoja. Visos varžybų datos skelbiamos iš anksto ir ne veltui planuojamos spalio mėn. dar kitiems metams. Jei kažkam yra poreikis pasikoreguot datas, galima kreiptis, bet aš skaitau visus laiškus ir tokių pageidavimų nemačiau
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipėda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1741
Pranešimų per dieną: 0.29
Miestas: Panevėžys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne vieta, bet atsakysiu Edgarui:

1. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte rinktiniu atranka 2018 metais rūpinosi OS bėgte komitetas ir visi atrinkti kandidatai buvo komiteto sprendimas. Nei vieno sprendimo aš nepriimu.

2. Išmok orientuotis projektui buvo skelbtas konkursas, kuriame dalyvavote ir Jūs. Turėčiau paminėti, jog paraiška nebuvo parengta ypatingai gerai, t.y detaliai išaiškinti už ką Jums, kas turėtų mokėti, bet prezidiume buvo svarstyta ir prezidiumo protokolas gali būti matomas www.orienteering.lt svetainėje. Laimėjo OK Ąžuolas ir Prano Germanavičiaus iniciatyva.

3. Dar kartą pasikartosiu, jog Jūsų iniciatyvos yra labai sveikintinos ir tikrai yra smagu, jog stengiates pritraukti naujų orientacininkų bei priminti seniems gerąsias orientavimosi sporto savybes.

4. Būtų gerai, jog jeigu turite problemų dėl datų ir federacija, kurioje nors vietoje gali pagelbėti, parašytumėte el. laišku arba paskambintumėte telefonu. Tuo atveju galėtume pagelbėti. Osport.lt forumas nėra visuomet skaitomas ir ne visuomet čia pateikiama realybę atitinkanti informacija.

5. Linkiu turėti mažiau neapykantos.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 902
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-12, 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Ir aš linkiu SUPRASTI, jog vienas nesulauksiu paramos net iš SAVO KURTO OK ĄŽUOLAS...)
... IR DAUG METŲ DIRBTO DARBO KLUBE ĄŽUOLAS, kai dar ne tik jokių PINIGŲ SPORTE nebūdavo, bet viską finansuodavau, absoliučiai iš savo kišenės PINIGŲ...) ... dabar, atėjo NAUJI ŽMONĖS ir visa KLUBO ISTORIJA VISIŠKAI VISIŠKAI JIEMS NEĮDOMI.............. taip yra, tikrai taip yra....... va taip būna tik trumpas kelias kai negerbi SAVO ISTORIJOS IR ŽINOMA KŪRIMO..., TAS KLUBAS TURBŪT TURĖS DALINTIS Į KELIS KLUBUS ARBA KITAIP SAKANT MANO KLUBAS KEIČIAMAS BUS TOJ VIETOJ....... gaila, bet po tokių aiškių ir jau kelių ignoravimo atvejų, tikriausiai baigiu šio mano Kurto Klubo OK Ąžuolas NARYSTĘ... Ačiū už dėmesį...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
jurgis.v
Patyręs


Prisijungė: 2008 09 25
Pranešimai: 48
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2019-01-14, 09:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiek markiruočių taurė, tiek sprintų taurė - išties įdomios varžybos. Bet - iškyla tam tikra moralinė problema. Registruojiesi į sprintų taure - pripažįsti, kad nesuderinus su kitų varžybų rengėjais, tame pačiame mieste, galima "užlipti" ant jau anonsuotų varžybų. Tarsi sukuriamas precedentas - ei, chebra, nesivaržykite, nežiūrėkite, kas ką planuoja, mano planai svarbiausi. Ir nors labai norėtusi sudalyvauti abejose varžybose, ir, ateityje, kai jos nepersidengs, be abejo dalyvausiu abejose, bet šiuo atveju, nesinori prisidėti prie negero precedento kūrimo, todėl reikia registruotis į anksčiau anonsuotas varžybas. O šiaip jau keista, atvirai pasakius, kad viename klube žmonės nesusikalba.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Toliau
Puslapis 412

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005