ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vilniaus sprintų taurė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Mikola
Vidutiniokas


Prisijungė: 2015 11 20
Pranešimai: 38
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-15, 10:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nenoriu vaikų darželio ir glostymo. Visai ne tą turėjau omeny. Išreiškiau tokią poziciją, kad tais atvejais, kai yra nesusikalbėjimai ir dėl jų galimai pažeidžiami sportininkų interesai (dubliuojamos, anuliuojamos, perkeliamos varžybos), tai turėtų būti kažkokia trečioji šalis, kuri atstovautų sportininkus kaip viešą interesą ir dalyvautų konflikto sureguliavime su tikslu saugoti tą viešą interesą. Maniau, kad logiška ir natūralu, jei ta trečioji šalis būtų OS federacija, kuri paskirtų kažką panašaus į tarpininką ar derybininką nelaukdama kol krizė pagilės ar kažkas parašys oficialų prašymą tarpininkauti.

Tai tik tiek ir nieko daugiau. Gal būt man nepavyko aiškiai suformuluoti savo pozicijos ir diskusijoj nuklydom į gretimas sritis. Nors to vengiau, bet pradėjom vertinti kas geras, o kas blogas, nors aš gerbiu ir Ąžuolą ir Edgarą ir Vilių ir esu jiems visiems labai dėkingas už jų pastangas vystyti OS sportą. Realiai man skauda kai matau šitiek priešpriešos.

Aš jau veteranas ir tiesiog noriu gerai praleisti laiką ir pasivaržyti geros kokybės varžybose, o tiek Ąžuolas, tiek Edgaras rengia tikrai profesionalius renginius. Bus labai liūdna jei dėl tos priešpriešos neteksim kurių nors iš tų rungtynių. Liūdna ir dėl OS ateities, nes tokie dalykai veda link stagnacijos ir degradacijos, kai eiliniai sportininkai nusivilia ir tada renkasi kažkokią kitą veiklą. Visa tai persiduoda ir jaunajai kartai. Manau, kad išreiškiu daugumos sportininkų nuomonę, ne vien savo asmeninę, bent jau tai išplaukia iš mano pokalbių su kitais kolegomis. Žinoma, garantuoti negaliu, man taip tik atrodo.

Šiandien ryte pasiskaičiau federacijos įstatus, nėra ten tokios formuluotės "viešasis interesas". Federacija atstovauja ir gina savo narius-klubus ir kitus subjektus, kuriuos jį įsteigė. Nėra kalbos apie tai, kad rūpinsis eilinių sportininkų reikalais, tiesiogiai taip parašyta nėra, bet sprendžiant ne pagal raidę, o pagal dvasią, tai rūpinsis. Jei remtis įstatais, mano pamąstymai neturi prasmės. Atšaukiu juos. Iš tiesų Viliaus pozicija yra pagrįsta ir teisinga.

Pabaigai noriu pastebėti dar vieną dalyką. Edgaro rengiama taurė yra privatus renginys, nes, kaip suprantu, rengėjas nėra LOSF narys. Federacija neprivalo atstovauti rengėjo ir derinti jo renginių su kitais. Tokiu atveju, formaliai Ąžuolo veiksmai keičiant varžybų datas yra pagrįsti ir priekaištauti dėl to nėra pagrindo. Tokią nuomonę susidariau kai paskaičiau LOSF įstatus, pataisykit jei klystu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-01-15, 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norime pranešti, jog Vilniaus sprintų taurės 3 turas perkeliamas į vasario 17 d. Stengsimės išvengti panašių dubliavimo situacijų ateityje.

OS slidėmis čempionatai be diskusijų yra svarbiausi OS renginiai žiemos sezono metu. Todėl visada noriai savo turą perkeliame į kitą datą, jei datos dubliuojasi. Mes savo datas paskelbėme lapkritį, bet dubliavimosi su OSS čempionatu išvengti nepavyko. Tik keista, jog trys skirtingos varžybos užlipo ant OSS datų. OSS čempionatas Šiauliuose vyks vasario 9- 10 d. Vasario 10 d. suplanuotas tiek Gajos sprintų etapas, tiek Edgaro markiruota trasa, tiek OSS čempionatas. Ar tikrai trys varžybos vyks tą pačią dieną?

OSK Ąžuolas nėra suinteresuotas žlugdyti kieno nors gerų iniciatyvų. Mes visada stengiamės datas parinkti taip, jog mums ir kitiems varžybų rengėjams būtų maksimali nauda. Bet yra daugybė suinteresuotų grupių. Jei, kai kuriems susidaro įspūdis, jog mes datas iš lempos parenkame ir su nieko jų nederinam, tai labai klysta. Datų parinkimas yra sudėtingas procesas. Mums reikia savo datas derinti su Gvidu, nes negalime sprintų vykdyti, kai jis rengia savo varžybas. Toliau derinamės prie SM „Gaja“ sprintų, prie rinktinės stovyklų, prie Edgaro varžybų, prie rinktinės atrankinių, prie Xtrasa, prie Miško trasa ir kitų varžybų, kuriose dalyvauja daug orientacininkų. Todėl rasti tinkamą datą yra sudėtinga, ypač, jei mūsų pirmines datas reikia keisti.

Mes irgi mielai organizuotume turus tomis datomis, kurias paskelbiame lapkritį, kadangi klubiečiai planuoja savaitgalius, kada turės padėti, datos būna suderintos su mokyklomis ir kt. Bet gyvenimas nėra idealus. Todėl šią riziką mes nurodome ir nuostatuose, jog Detalesnė informacija apie tikslias varžybų vietas bei laiką bus skelbiama prieš kiekvieną etapą sprintai.okazuolas.lt skiltyje Turų informacija.

Su Edgaru dėl jo narystės ir nusiskundimų susisieksime asmeniškai šią savaitę.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
SMG
Meistras


Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 1196
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2019-01-15, 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ąžuolietis rašo:
Tik keista, jog trys skirtingos varžybos užlipo ant OSS datų. ... Vasario 10 d. suplanuotas tiek Gajos sprintų etapas, ... Ar tikrai trys varžybos vyks tą pačią dieną?

Gajos etapas buvo numatytas, kai LČ datos buvo skelbtos visai kitos. Gaja tikrai nedarys varžybų per čempionatą, o datą pakeisime, kai bus aišku, kad Šiauliuose varžybos nebus atšauktos. Gali būti, kad paankstinsime savaite atgal.
P.S. Rengiant varžybas žiemą iškyla papildomų problemų su patalpomis, tad ne taip paprasta keistis.
_________________
Jei problemą galima išspręsti, vadinasi, nėra jokio reikalo dėl jos jaudintis. Jei problema neišsprendžiama, jaudintis dėl jos beprasmiška.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] MSN Messenger Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 840
Pranešimų per dieną: 0.18
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-15, 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy ... Federacijoje narystė OS KLUBE yra ir asmeninė narystė OS Federacijoje, aš taip suprantu... Manau, kitaip ateityje kursime šimtas klubų penkiasdešimčiai žmonių, jog pateisintume narystę dvigubais saitais, turbūt taip...) ... nors jeigu reikia galima stoti ir kitaip irgi aišku, jeigu labai reikės taip ir bus...)

AČIŪ VISIEMS KAS PASIRŪPINO MARKIRUOTĖS TAURĖS VARŽYBOMIS SAUSIO 27 DIENAI PALAIKYTI...)
AIŠKU, JOG ŠIOJE SITUACIJOJE KEISTA, KAD NIEKAS TAIP IR NESUSISIEKĖ SU MANIMI IŠ MANO TIPO KLUBO ĄŽUOLAS...) ĮDOMU KODĖL?...)., JUK, RAMIAI GALĖJOME KALBĖTIS IR VISKĄ PATVARKYTUME NE ABEJONĖS-RAMIAUSIAI...
NELIKĘS BEI SKŲSTIS, NEI DURNINTI SPECIALIAI, VISKAS KOKYBIŠKUOSE STANDARTUOSE PAKREIPTA Į GERĄ ORIENTAVIMOSI SPORTĄ, KURĮ KAIP TIK TURBŪT IR REMIATE KIEKVIENAS ATEITYJE.................. ...)
AČIŪ VYRAMS - JURGIUI V., GINTARUI M. IR KITIEMS KAS PASISAKĖTE ČIA...) ČIA TIKRAI JAU JŪSŲ NUOPELNAS ŠIOJE SITUACIJOJE...)
IR NET FEDERACIJOS ATSTOVUI V.ALELIŪNUI UŽ PAGALBOS RAŠTĄ - AČIŪ...)
KAD IR TAIP TOLIAU BŪTŲ PAS MUS BENDRUOMENĖS JĖGA IR NE TIK ŠIOJE SITUACIJOJE, MATAU JAU VYSTOSI KIEKYBINIAI IR PRIEŠPRIEŠOS SIUŽETAI...).... AČIŪ...)
AČIŪ BUS IR OK ĄŽUOLUI, TIKIUOSI, KAD SUPRSITE, JOG REIKALAS BENDRAS KAŽKUR YRA IR PATS OS... IR ŽINOMA, PRINCIPAS KALBĖTIS VISADA REIKALINGAS... ČIA TIKIUOSI, KAD TAŠKAS SVARBUS BUVO PASIEKTAS, ĮRODYTAS ASPEKTAS SANTYKIAMS TVARKYTI... TOLIAU IR VĖL GI, NESIDIDŽIUOKITE OK ĄŽUOLAS...) AČIŪ UŽ DĖMESĮ!, IR VISUS AIŠKU VISUS VISUS KVIEČIU DALYVAUTI OS MARKIRUOTĖS TAURĖJE...)

P.S. ... BEJE, SPORT IDENT ATSIŽYMĖJIMO SISTEMĄ, JAU SAVO RENGINIAMS TURIME IR MŪSŲ VILNIAUS TREČIADIENIAI NUO PAVASARIO IR KITI RENGINIAI KURIUOS RENGSIME DAR IR VĖL RUDENĮ VĖLYVĄ, JAU BUS SOLIDESNI...)
AČIŪ, KAD DALYVAUSITE VISI GAUSIAI, ARBA TIEK KIEK BŪSITE TIEK IR GERAI...) IR AČIŪ UŽ DĖMESĮ...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 840
Pranešimų per dieną: 0.18
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-01-15, 22:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy .... vasario 10 dienos ETAPAS būtų slenkamas, jau rašiau savo temoje... Čia tik ALTERNATYVUS PLANAS, KAIP VISAD, NES OSS ČEMPIONATAMS DAŽNIAUSIAI VISTIK TRŪKSTA ŽIEMĄ SNIEGO... ČIA KALBĖJAU JAU...)
Žodžiu, nesiruošiu dubliuoti čia jokių varžybų, net ir Gajos taurės SPRINTO taip pat...)
Taip pat aišku, greitu laiku, pakeisiu į laisvą vasario savaitgalio dieną ir šio etapo datą patikslinsiu SUDERINDAMAS SU GAJA taip pat...) Atsiprašau, bet čia nėra tikiuosi toks kažkoks trugdymas iš mano pusės LIETUVOS OS..............)
Ačiū už dėmesį...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-08, 13:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Primename, jog trečias Vilniaus sprintų taurės turas vyks Tuskulėnuose vasario 17 d.

Žemėlapis, lyginant su praeitais metais, praplėstas į šiaurinę pusę.

Tuskulėnuose galite rasite visko. Vietovę sudaro planinės statybos daugiabučių kiemai, naujos statybos daugiabučiai namai su aptvertomis teritorijomis bei individialūs namai palei M. Katkaus gatvę ar stovintys pavieniui. Vietovės rytiniame pakraštyje nuožulnus 10 m aukščio šlaitas. Dėl šių ypatybių ji yra antra pagal populiarumą vietovė po Vilniaus senamiesčio tarp sprintų taurės dalyvių.

Trečio turo registracijos pabaiga yra vasario 12d. 23:59:59.

Nepamirškite užsiregistruoti! Registracija: https://dbsportas.lt/lt/varz/2019017/reg

Daugiau informacijos rasite: http://sprintai.okazuolas.lt/lt/turu-informacija/3-turo-informacija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-12, 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gytis Nakvosas ir Pranas Germanavičius, sparčiai tobulėjantys žemėlapių braižytojai, sėkmingai debiutavo su savo pirmu kūriniu, Tuskulėnų žemėlapiu, Vilniaus sprintų taurės varžybose praėjusiais metais. Pridėję šiaurinę dalį, jie kviečia visus Orientavimosi sporto entuziastus dar kartą išbandytį šią klastingą vietovę. Gytį trumpai pakalbinome apie vietovę, žemėlapių braižymo ir trasų planavimo subtilybes.

Interviu su Gyčiu rasite čia: https://bit.ly/2SFMCEL

Šiandien paskutinė diena, kai galite užsiregistruoti į Vilniaus sprintų taurės 3 turą. Registracija: https://dbsportas.lt/lt/varz/2019017
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-15, 14:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar šiek tiek svarbios informacijos apie 3 turą:

Rekomenduojama avalynė: sportiniai bateliai su protektoriumi arba galima būtų naudoti ir batelius su šipais (su šipais draudžiama vaikščioti mokyklos viduje!)

Apšilimas: galimas tik teritorijoje aplink Tuskulėnų gimnaziją ir link starto.

Nuo varžybų centro iki starto 200 m.

Pavojingas eismas: minimalus judėjimas M.Katkaus gatve tarp Tuskulėnų ir Žirmūnų gatvių, taip pat kvartale į vakarus nuo Tuskulėnų gimnazijos.

Būkite atidūs kirsdami gatves. Automobilių eismas nebus ribojamas! Būkite atsargūs kiemuose, kuriuose gausu stovinčių automobilių.

Taip pat, būkite atidūs pėsčiųjų atžvilgiu.

Vengtinos kirsti zonos: visos neįveikiamos tvoros, gyvatvorės. Taip pat gyventojų pastatytos medinės tvorelės prie vaikų žaidimų aikštelių (apie 1 m aukščio) žemėlapyje pažymėtos neįveikiamomis.

Daugiau informacijos apie 3 turą galite rasti čia: http://sprintai.okazuolas.lt/lt/turu-informacija/3-turo-informacija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
erko6504
Vidutiniokas


Prisijungė: 2016 03 04
Pranešimai: 38
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-02-18, 00:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui Ąžuoliečiams už smagų sprinto turą Tuskulėnuose! Pirmąkart bėgau šiam žemėlapy/vietovėj - buvo, kur pasiorientuot tvorų/tvorelių gausybėje Wink
Vienok čia noriu pastebėt TRAGIŠKĄ distancininkų darbą užnešant KP numerius ant žemėlapio - bent jau V4 trasoje ko gero nė vienas neatitiko nustatytos tvarkos (... turi būti šalia KP apskritimo, taip kad neužstotų reikšmingų objektų) - visi labai nutolinti (>5mm nuo apskritimo krašto, kai pats nr gal 4mm siekia), daugelis ant tamsių objektų (pastatas, draudz. teritorija), nors šalia nemažos erdvės šviesaus fono - toks įspūdis, kad paslėpt tuos nr norėta Sad Gerai, kad jungiamos linijos tarp KP gelbėjo reikalą. Matyt, reiktų atkreipt dėmesį ir įdėt kažkiek pastangų, kad iš numeracijos dalyviui būtų kiek nors naudos, o ne papildomas rebusas....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-18, 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašome dėl netikslumų užnešant KP numerius. Distancininkas pasistengs tokių klaidų išvengti.

4 turas vyks vasario 24 d. naujoje vietovėje Grigiškėse.

Šiek tiek įdomių faktų apie Grigiškes.

Šis miestas, turbūt, vienintelis Lietuvoje, esantis kito miesto teritorijoje. Miesto pavadinimas – asmenvardinis, nuo Grigiškių popieriaus fabriko įkūrėjo Grigo Kureco vardo. Grigiškės garsėja vieninteliu Lietuvoje akveduko statiniu. Dėl popieriaus gamyklos Grigiškės dar gali būti vadinamos sanitarinio-buitinio (tualetinio ir kt.) popieriaus sostine. Kviečiame atrasti šį unikalų Vilniaus perlą!

Registracija iki trečiadienio vakaro: https://dbsportas.lt/lt/varz/2019033/reg

Nepamirškite užsiregistruoti!

Informacija apie 4 turą artimiausiomis dienomis bus papildyta: http://sprintai.okazuolas.lt/lt/turu-informacija/4-turo-informacija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-19, 14:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norime patikslinti 4 turo varžybų centro vietą. Grigiškėse yra dvi gimnazijos:

-Grigiškių Šviesos gimnazija

-Grigiškių gimnazija (buvusi vidurinė mokykla). Jos adresas - Kovo 11-osios g. 21. Šioje gimnazijoje bus varžybų centras!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-02-22, 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilniaus sprintų taurės 4 turas bus ypatingas! Jūsų lauks įrengtos dirbtinės tvoros! Realybėje tvoros bus ištemptos Paroc juostos. Jas draudžiama kirsti ir jos bus saugojamos teisėjų. Žemėlapyje dirbtinės tvoros bus žymimos neįveikiamos tvoros ir draudžiamos kirsti teritorijos ženklais. Daugiau informacijos apie 4 turą: sprintai.okazuolas.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
R.V.
Vidutiniokas


Prisijungė: 2014 10 20
Pranešimai: 28
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2019-02-24, 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Per šiandieninį sprintų taurės turą Grigiškėse pasigedome I aukšto fojė, ant palangės už stendo, pasidėtos baltos medžiaginės kuprinės su trimis poromis bėgimo batų. Kuprinė buvo kartu su kitais daiktais, bet visus kitus radome, kaip palikę, išskyrus tą kuprinę. Sad Kuprinėje buvo vieni šipai Icebug ir dveji bėgimo batai su protektoriumi Inov8.

Gal kas nors netyčia prigriebėte? Confused
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Mikola
Vidutiniokas


Prisijungė: 2015 11 20
Pranešimai: 38
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2019-02-25, 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū organizatoriams už smagų renginį. Žiemos sezonu neturime miško startų, tai tokie sprintai puiki proga pamankštinti ir kojas ir smegenis Smile Norėčiau daugiau tokių varžybų.

Iš teigiamų dalykų, kas man patinka, tai visų pirma geros kokybės žemėlapis, liuks spauda ir pats popierius, tikrai "ištvermingas" popieriaus lapas. Simboliai kontrastingi ir ryškūs, lengva skaityti. Trasos irgi apmąstytos, namuose kai pasinagrinėju tai matau, kur mane prigavo, kokias taktines klaidas padariau grynai dėl išmanaus trasos suplanavimo, ačiū, galiu tada tobulėti. Dėl įdomumo ir netikėtumų tai šiek tiek to yra, bet, žinia, jau pati vietovė ir orientyrų gausa riboja tuos dalykus.

Vis tik pora pastabų, jos subjektyvios aišku, bet tikiuosi, kad pažiūrėsite konstruktyviai. Kalbėsiu apie V3 distanciją. Man trukdė tai, kad buvo daug kp apskritimų linijų, kurios "lipo" ant reikšmingų sprendimų priėmimui detalių: siaurų praėjimų (12, 18, 19kp) ir tada atrodo, kad ten sienutė, galima tokio klaidinimo išvengti, jei būtų nutrauktos kp apskritimo linijos; purpurinės štrichuotos zonos lietėsi su orientyrais, gal reiktų tarp jų palikti minimalų tarpą, tada skaitytųsi, koks ten yra simbolis; kp numeriai žemėlapyje (2, 3, 4, 6, 8 ir kt) užnešti ant pastatų, gal vertėtų kitose vietose, pagerėtų skaitymas? Ir nemanau, kad pasiteisino stop linijos vietovėje. Jeigu ten stovėtų kontrolierius, tada ok. Bet jeigu nėra kontrolės, tada kokia prasmė? Kai kur vietiniai gyventojai nugriovė ar vėjas nuplėšė. Dalis dalyvių, tikėtina, nenorėdami pažeidė taisykles. Taigi finale turim tiesiog iškraipytus rezultatus. Mano galva, neverta daryti draudimų, jei nėra efektyvaus mechanizmo kaip tuos draudimus kontroliuoti. Taip pat nesuprastau laužytos linijos, jungiančios 3-4kp. Pagal naują ISOM 2017, tokia linija jungia būtinus aplankyti taškus. Bet tas ISOM skirtas miškui, o sprintui, kiek suprantu, veikia dar 2007 ISOM, kur tokio dalyko nėra. Tai koks tada tikslas buvo piešti tą laužytą?

Šiaip gero lygio varžybos, o mano pastabos dalinai susijusios su veteranų neprivalumais Smile na, regėjimas jau nebe tas ir koncentraciją sunku išlaikyti visą distanciją.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Ąžuolietis
Meistras


Prisijungė: 2016 10 28
Pranešimai: 136
Pranešimų per dieną: 0.1

PranešimasParašytas: 2019-03-08, 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilniaus sprintų taurė sparčiai artėja finišo link! Jau tampa tradicija, jog paskutinis turas vyksta naujame Vilniaus centre, Šnipiškėse. 5 turo žemėlapis: Baltasis tiltas - Raduškevičių rūmai, atnaujintas 2019 m. 50 proc. teritorijos yra nauja!

Varžybų centras - Planetariumas. Tai, turbūt, paskutinė proga aplankyti Planetariumą prieš rekonstrukciją, kai jis taps STEAM mokslo centru.

Taip pat norime akcentuoti, jog trasos viduryje visiems dalyviams bus privalomas perėjimas per Kalvarijų gatvę šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja.
Abiejose perėjos pusėse stovės kontroliniai punktai, kuriuos reikės atsižymėti prieš ir perėjus gatvę. Perėjos įveikimo laikas bus išminusuotas iš bendro dalyvio laiko. Maksimalus perėjos įveikimo laikas - 2min.
Labai prašome dalyvių nebėgti per degantį raudoną šviesoforo signalą ir laikytis KET taisyklių!

Daugiau informacijos apie V turą: http://sprintai.okazuolas.lt/lt/turu-informacija/5-turo-informacija

Registracija: https://dbsportas.lt/lt/varz/2019043
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Toliau
Puslapis 612

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005