ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

MASINĖS VILNIUJE TREČIADIENIAIS
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-16, 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sekmadienį atnaujintas Galgių žemėlapis ir ten dar šalia prie geležinkelio nedariau trasų, todėl bus nauja kažkiek - daugiau orientyrų...) Čia didelis AČIŪ Juliui Ptašekui už tas naujų gerų žemėlapių galimybes...)... Koncepcija - vietovių detalizavimas ir yra naujos galimybės OS...) Ačiū Juliui...)
Sekmadienį laukia daugumoje geras miškas, žinoma jaunuolynų sąskaita bus ir žaliasnių plotelių...)
KP trasose nemažai ir tikiuosi jums patiks...)
Distancijos dinamiškos su daug krypties keitimui ir sunkiasniais ėmimui KP, tikrai įdomus OS darbas...)
Ir vietovių tipo keitimas čia taip pat bus teigiamai visam tam įdomiam reikalui...) Na, kam reikia, prašau...)
Ačiū už dėmesį...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-18, 14:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sekmadieniui geriausias privažiavimas būtų toks: pasiekime Galgiuose Norfą XL, tada toliau iki Akies ežero, paskui už ežero žvyrkelis į dešinę ir jau nuo ten bus posūkiuose markiruotė...) Iki...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-19, 19:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
Ateinanti savaitė bus tokia šiek tiek šventinė man, čia gaunasi, jog jau 40 metų OS kaip pradėjau...)
Tai kažkoks niuansas šventiniam klausimui spręsti būtų toks: A trasos šios savaitės, trečiadienio ir sekmadienio bus ilgesnės ir dar kažkiek ir sudėtingesnės tikiuosi...) Taip pat, norėčiau skirti prizus A trasoje geriausiems, vyrui ir moteriai atskirai, tik tai bus Elitui prizas už dvi šias trasas sumoje...) Žodžiu šių dviejų savaitės trasų laikų sumoje A dist. bus siurprizas, ... čia kaip ir būtų Elito klasei mano trasa ir prizu paremti...) Visiems linkiu geros sveikatos ir sėkmės OS gyvenime...) Dar, gal kažkiek parodysiu mūsų OS praeities aprašymą...) Žodžiu, kam įdomu galite šią savaitę kasdien čia, šioje temoje, susirasti tokius mano straipsniukus apie tai kaip mes pradėdavome ir kaip gyvenome OS, kažkada prieš - 40 metų...)
Sėkmės visiems, iki...)

Edgaras V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-20, 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Pradedu nedidelį pasakojimą apie tuos 1980 metus kai pradėjau OS ir viskas tada man vaikui buvo toli nuo tos realybės, kuri šiandien jau prabėgus 40metų visiškai kitaip ir aplink visą tą mūsų OSportą...)
Pradėjau, nes visa klasė lankė, kaip jie sakydavo - orentacinį būrelį...) Visiškai buvo įdomu klausyti jų pasakojimų, kai jie ten kažkur landžioja miške, purvini grįžta namo ir paskui kažką kalba apie stovyklas - gyvenimą miške ir net palapinėse...............)
Aš žaidžiau futbolą jau du metus ir neprastai žaidžiau, todėl keisti futbolą visiems aplink suprantant, kad Orientavimosi sportas visai niekas, buvo nepaprastas žingsnis.
Bet bet bet, tuo metu, kažkaip netyčia mokyklos komandai reikėjo vieno žmogaus Vilniaus tarpmokyklinėse OS varžybose...) Kaip tada mokyklos būrelio vadovams tai buvo svarbiausias metinis renginys ataskaitai už jų darbus ir surinkti komandą dalyvauti už mokyklą, dar po tris ar net keturis moksleivius kiekvienoje amžiaus grupėje, tai nebūdavo paprasta užduotis...)
... Žodžiu mane pakvietė kūno kultūros mokytojas, nes jam reikėjo gero bėgiko, kuris sudalyvautų už savo mokyklą, o jo tada paprašė mūsų geografijos mokytoja, kuri ir buvo tas žmogus - orentacinio būrelio vadovas, ji va taip - visaip ir rinko savo mokykos OS komandą...) Jos pavardė, Martutaitytė...... vardas gali būti ne tas, todėl nesakysiu...)
... Sutikau...) ... Tačiau tais laikais, tokius kaip aš - " tik bėgančius", 'statė' tokioje komandos vietoje, kur reikėjo uždaryti skylutes...) ... ir taip man davė sudalyvauti jau V-17 amžiaus grupėje, nors aš buvau dar tik 13 metų, na ten kaip tik trūko jiems vyresnio dalyvio, bet taip gavosi, jog kažkas vietoj geriau negu nieko...) (Tai laikais amžiaus grupės buvo: 13, 15, 17 metų, o ne taip kaip šiais laikais).
Gerai, prieš startą man pasakė kas ir kaip, bet svarbiausia, kad parodė kas paskui mane išbėga ir paskui ką reikės sekti iš paskos...) Tas dalykas man buvo svarbiausia ir aš taip ir padariau...) Laikiausi iš paskutinių jėgų, bet išsilaikiau paskui gerokai vyresnį OS dalyvį visą trasą ir...) kaip paskui paaiškėjo Vilniuje V-17 grupėje užėmiau 5 vietą...) Na, nerealu, tai aišku, bet taip buvo, nes fiziškai buvau stiprus ir va taip ir gavosi...) Tas dalyvis paskui kurį tada bėgau, vėliau susipažinau ir tai buvo Glemža("žužas"...)
Visa kita jau paskui ir prasidėjo, nes jau ta pati geografijos mokytoja mane kvietė ir į masines važinėti ir į bendrą vaikams skirtą stovyklą prie
Vievio pakvietė ir tai man buvo begalo įdomu po futbolo, nes visa tai geroje dvasioje, niekas nepyko dėl rezultatų, visai gal ne tai svarbiausia būdavo, nes vėlgi svarbiau buvo kažką greta nuveikti, pavyzdžiui geroj kompanijoje vakare su merginomis palapinėje kuždėjomės, kažkas kažką kalbėjo, juokėmės, kartais net iki paryčių...) Tapome gerais draugais, visi kaip sakant iš to paties neplauto bliūdo valgėme tą patį gerą draugiškumą...)
Gerai, kad ir palapinėse, nors kartais šlapi dieną, neišdžiūdavo drabužiai ir per naktį, o niekas tada ir neturėjome keletą komplektų aprangų...)
Tais laikais kartu, kaip klasiokai, buvome su Edvardu Baleišiu, kuris dabar jums daugumai turbūt žinomas jau kaip neprastas OS žemėlapių sudarinėtojas...) Kartu su Edvardu treniravomės vėliau Vilniaus sporto mokykloje pas Karolį Mickevičių ir ten kartu toliau augome šiame Lietuvos OS "būrelio" pasekėjų rate...)
Daug laiko prabėgo nuo tos dienos, kai kviečiamas keistomis aplinkybėmis sudalyvauti, sutikau ir taip ir likau OS iki šiandien...)
........................... bus dar...) ... Tik dar iškarto pasakysiu, jog kas kažkada buvo svarbu dalyvaujant OS, jau seniai tapo visai kitaip įdomu...) ... Kas ir kaip keitėsi sau pakeliui, jau visiškai ir nebelieka aišku, nes viskas aplinkui sukurta sugriauti ir kelti vėl kažkokiose naujuose suvokimuose, konceptualiai vystant save kylant ir leidžiantis, natūraliai pereinant kažkokius asmeninius lygius.........
Kažkur gal skubu į priekį čia, kaip ir nenorėdamas gilintis į patį save kaip praeities OS bėgiką, bet viskas taip ir yra, tik eidamas į priekį nori turėti praeitį kažkur kitoj erdvėj arčiau, bet nėra taip ir visą laiką norisi pereiti prie savęs greičiau ir toliau vistiek ieškotis kažko tik ateities vizijoja... Galvoju sakyti, matyti ir kurti save ateičiai yra maloniau ir labai motyvuota.., o praeitis - trumpalaikė rėmėja...) ... Taip, viskas nutosta, o pergalės mums reikalingos naujos, gal kitaip laimingi jau tik dalyvaudami netgi ir tai tiesa...) Iššūkis sau - svarbiausia filosofija veteranų sporte............. Mes ieškome ateities savo OS, dažnai kaip vizijos savęs begalo protingoje aplnkoje - žemėlapis tik protingiems suprantamas, o miškas tik jautriems teisingai pasiekiamas...) Vietovėje jauku, žemėlapyje gera ir saugu savyje pabūti................
Kartais savimi gal ir nesame patenkinti, nes laikui bėgant negalime jau taip 'skraidyti' miške kaip kadaise galėjome...)
Viskas tvrakoj kai esi su savimi miške ir daug laiko vėl ir vėl ir kas kart naujai sau kažkiek krenti ir vėl į priekį keliesi toldamas nuo praeities, savęs praeities nejausdamas......
Kaip ir visi einu į mišką vėl kas kart ieškoti, ne tik KP, bet ir savęs naujai ir visą laiką naujai...) Ten viskas miela miške su geru žemėlapiu ir dalyvauti labai patinka čia...) Ir kasdien nereikia savimi sutapti su praeitimi, kuri kažkiek paleidžiama, palengva pasikeičia iš principo, taip atrodo visą laiką jau einu kitaip į mišką...) ir taip toliau, nes viskas šiandienoje svarbiau už tai kas buvo.........................)
Kas svarbu prisiminti, tas gal svarbu ir perduoti gal kažkam, tam tokiam aiškiam suprantimui, jog vaikai žaidžia savo žaidimus ir žmogus keičia savo nuostatas vėl ir vėl gyvenimo šaltiniui pastiprinti naujai......................
...................................................................................................
........ Kažkada viskas buvo juodai baltame žemėlapyje su mažai visokių detalių, dabar gi spalvotas - visas spalvotas žaidimas jau smulkmenose.., čia augimui gali būti kaip ir įrodymas, kad viskas keitėsi ir keisis dar, nes tas kas šiandien, tai jau rytoj bus buvo...) O tas kas rytoj bus tai bus kiečiau, žinoma ir per klaidas ir savo skausmą vidinėse nuotaikose mes ateisime į kitus lygius ieškodami savęs, dėliodami save naujose mintyse prieisime save kitaip šiame OSporte...) Ačiū už dėmesį...) Ačiū...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-22, 01:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Markiruotė ves nuo Balžio gatvėje esančios laukymės su sodyba, ten paskui neblogu žvirkeliu dar apie porą km...)
A trasa ilgesnė kaip įprasta, bet tikiuosi, kad nebereikalo stengiausia, čia tokia kaip ir proginė trasa specialiai Jums nuo manęs, čia įpatingas atvejis distancijoje pajusite...)
Ir dar, visiems AČIŪ kas su manimi kartu jau buvote ir ką sutinku naujai ir visą laiką taip pat, per tuos jau 40 metų OS savo gyvenime...) Ta proga tiek...) Ačiū...) Ir iki...)

Edgaras V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-25, 10:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sekmadienio trasa, A - didžioji, kaip ir sakiau bus mano proginė, todėl ten gausis toks vėl naujadarui skirtas žemėlapis, kur naujas miško gabalas + ir kietas plotas tas, na tas su šlaitine dalimi... Stengiuosi, kad jums būtų kažkas įdomiau... Ačiū, kad vertinate...)
Elitui čia toks truputį egzotinis, kaip ir sakiau - dviejų trasų dublis, bus įvertintas mano asmeniniu prizu dar... Čia, kad kažkaip pakeisti nors kažkiek varžybas...
Kas važiuosite, tai geriausia bus nuo Galgiuose esančios XL Norfos, o ten paskui pasukus jau tiesiai ir kažkur už ežeriuko dar ves ir markiruotė...) Ačiū...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
doobas1
Meistras


Prisijungė: 2012 05 24
Pranešimai: 587
Pranešimų per dieną: 0.18

PranešimasParašytas: 2020-04-25, 17:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edgaras V. rašo:
Very Happy Sekmadienio trasa, A - didžioji, kaip ir sakiau bus mano proginė, todėl ten gausis toks vėl naujadarui skirtas žemėlapis, kur naujas miško gabalas + ir kietas plotas tas, na tas su šlaitine dalimi... Stengiuosi, kad jums būtų kažkas įdomiau... Ačiū, kad vertinate...)
Elitui čia toks truputį egzotinis, kaip ir sakiau - dviejų trasų dublis, bus įvertintas mano asmeniniu prizu dar... Čia, kad kažkaip pakeisti nors kažkiek varžybas...
Kas važiuosite, tai geriausia bus nuo Galgiuose esančios XL Norfos, o ten paskui pasukus jau tiesiai ir kažkur už ežeriuko dar ves ir markiruotė...) Ačiū...)


Kada renkates ? Reiktu pranesti policijai apie karantino pazeidinejimus.
_________________
Ramunas P.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Kestunas
Naujokas


Prisijungė: 2019 06 07
Pranešimai: 16
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2020-04-25, 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pats buvai ten "policininkas"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
doobas1
Meistras


Prisijungė: 2012 05 24
Pranešimai: 587
Pranešimų per dieną: 0.18

PranešimasParašytas: 2020-04-25, 19:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kestunas rašo:
Pats buvai ten "policininkas"?


Ne. Sedziu namie uzsidares jau antras menuo Smile
_________________
Ramunas P.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-26, 20:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smile Orientavimosi miško treniruotės nebu net uždraustas dalykas...
Miško sąlygomomis treniruotės galimos bus ir toliau...)
OS betkokiu oru geriau negu nieko...)

Ir taip...) ... Pažadėti mano asmeniniai prizai už tas dvi progines trasas bus įteikti Sandrai Paužaitei ir Viktorui Staišiūnui...) Sveikinu Jus - Šaunuoliai!...)

Su pagarba OS

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-27, 07:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Trečiadienio startas vėl Galgiuose, tik vėl bus Naujas gabalas ir liux trasa, tiems kam patinka patiks...)
Žemėlapis naujiutėlis naujiutėlaitis, miškas puikus...)
Gero oro tik pasiimkite...) Ačiū už dėmesį jums čia...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-28, 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Taip, tikrai trečiadienis Galgiuose bus tinkamas bet kokio skonio žaidėjams...)
Daug KP ir vietovės pokyčiai bus, ir lengvi ir sudėtingi KP bus, ir plaukianti žaliuosia jautri padėtis uostą orą laukia ir nuostabus gamtovaizdis atvykus ir geras pušų oras po miesto, kaip nuostabi atgaiva...)
Patvirtinu, va taip, nes esu tikras dabar, jog trasos - Liuks klasės!...
Ir žemėlapis 70% visiškai visiškai nebėgiotas netgi...)
Kairėnuose važiuosime Ajerų gatve ir nuo Paliuliškių jau bus kažkiek markiruota jau iki pat tos vietos...)
Gero Jums laiko OS draugai...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-04-30, 09:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Ačiū visiems už gerus linkėjimus šiame periode ir toliau linkiu visiems būti vieningiems savo OSporto gyventojams...)
Linkiu gero pavasario ir lauksime jūsų mūsų trasose...)
Kolkas eisime per savaitę 2 kartus - Trečiadieniais ir Sekmadieniais, o kai bus Lietuvoje OS varžybos, tai pereisime tik prie Trečiadienio Masinių prie Vilniaus...)
Ačiū, kad dalyvausite ir toliau pas mus Trečiadieniuose ir kitomis mūsų OS trasų dienomis...)
O dabar bandysime Sekmadienį daryti ilgesnę A trasą, na kad visiems būtų savo parengimui pastiprinti...)
Šį Sekmadienį vėl kviečiu į gerą vietovę prie Galgių kur bus ir visai Naujo žemėlapio dalis Jums Jums Jums...)
Mielas miškas - geras sekmadienis!...)
Sveikinu visas Mamas ir ypač OS dalyvias šiemet!...)
Šiam Sekmadieniui peruošime jums dar ir trasą mažiausiems vaikams, tai bus imanoma ir net su SI, ši trasa bus apie 500m...)
Laukiame...)
Ir Ačiū už dėmesį ir geros Jums dienos...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-05-01, 11:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Kas važiuosite sekmadienį, atkreipkite dėmesį, jog startuoti galima jau nuo 11.15 kažkur... Ir startavimui turėsite čia daugiau nei 3 valandas...)
Taip tikiuosi palengvinti grūstis kažkokias...)
Ačiū, kad padedate tais klausimais ir kad kantrūs parkuodamiesi taip pat ačiū...)
Jeigu kyla klausimai ar norite atvykti iš kitų miestų, praneškite man tiesioginiu skambučiu gal net...)
Primenu, jog į šiuos startus nėra išankstinės registracijos, todėl jeigu trūkumas būtų žemėlapių, perduosime kartais kažkas savo žemėlapį kitiems... Ačiū už tokią pagalbą taip pat... Ačiū, jog esate kantrūs visais atžvilgiais...)
Visą naujausią techninę informaciją visada RASITE www.foreststadiums.lt
Privažiavimas nuo Galgiuose esančios XL Norfos, o ten pasukus tiesiai ir už ežero ves markiruotė...)
... Taip, šį sekmadienį galėsite startuoti iki 14.30 kažkur, o finišavimas bus iki 15. 30 kažkur +...) Taip kad, prašau kam kaip geriau ir patogiau ir tikiuosi taip visiems bus geriausia...)
Ačiū čia už dėmesį ir iki susitikimo miškuose...)

P. S. ... Dar primenu, jog čia, pas mus, OS betkokiu oru...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 905
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-05-04, 12:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Šį Trečiadienį lauksiu jūsų prie Salotės ežero...)
Gudelių žemėlapis visais laikais puikus OS...)
Trasos nėra ilgos, bet koncentruotis orientavimuisi tikrai tikrai reikės...) Geras oras leis gerai pabūti ir gamtoje prie ežero, jeigu kas...)
Startui vieta, kaip visada, ten ant to kalniuko, kas žino supras kas nežino lengvai ras...)
Parkavimą galima bus spręsti link ežero pusės, ten daug geros tam vietos...)
Geros dienos...)

E. V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  Toliau
Puslapis 1826

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005