ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

MASINĖS VILNIUJE TREČIADIENIAIS
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-08-11, 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki Sveiki kas skaito o sportą čia, pas mane masinių temoje, visiems ačiū kas sveikino su mūsų Tatjanos pergale šiandien vidutinėje trasoje...)
Pasaulio Čempionės vardas visam gyvenimui, todėl ir kviečiu gerbti OSportą savame gyvenimo rate...)
... Dar Sveikinimai Jūratei Ulevičieniai, va jau ji antras Čempionės titulas šiais metais čia...)
Daugiau medalių kaip ir nebuvo mūsų Lietuvos dalyvių klubų tarpe...)
Klubas Devyni turi medalį ir todėl ir klubą sveikinu taip pat...)
Klubų tarpe šiemet įsiveržė į priekį seniausias Lietuvos OS klubas Labirintas...) Jūratė jau du aukso medalius pelnė čia jiems...)
Antroje vietoje OK Devyni su vienu aukso medaliu, toliau S- Sportas - sidabras ir viena bronza - OK Ąžuolas...)
Poryt dar galimybė pasikelti ir kitiems OS mūsų klubams ir ilgoje, labiausiai garbingoje dist...)
Jeigu kalbėti apie visokius šiandienos pasiekimus arba rezultatus kurie kaip matome labai keistai kažkur kažkam nugulė ant Dūšios...
Sunki trasa fiziniame-drąskanti kūną trasa, kurioje sunku buvo išlaikyti tokį bendrą kovingumą rezultatams, nes visą laiką rožės iki užkraujavimo rankų, kojų ir net nugaros...)
Ir daug landžioti reikėjo ir netgi šliaužioti per apačią, kaip kareiviams čia netgi būna taip...)
Visas biznis, kad trasos buvo sukoncentruotos ėjimui tokiais ne plačiais koridoriais, kartais koridorių labirintais netgi, na kažkas dvasiškai įdomu, bet fiziškai labai labai netgi pavojingai gal sakyčiau...)
Nuotaikos geros, nes pas mus šeimoje tai aukso medalis, kompensacija už tą kraupų darbą darkant save Vengrijos miškų ir pievų kloniuose...)
Jaučiuosi gerai, nes žmona laiminga, o taip tai būtų pikta gal, kad taip čia mus niokojo žeminant su tokiu praeinamumu...)... Esu kaip nuplakatas - visa nugara voratinklių tatuiruotės rožynų dariniais padabinta...) Rankos ir kojos taip pat...)
Aš aišku negalėjau ne bėgti trumpa apranga, mačiau tokius ir vakar ten, galvojau nebus taip karšta...)
Tikrai karšta nebuvo taip, bet bet nežinau ar taip kompensavo tas kančias kraupiai drąskant save per tokias vietoves...)
Dar paėmiau ir kepuraitę, norą niekados taip nedariau dar... Čia tai visai komiškas vaizdelis, nes landžiojant turėjau saugotis ne pats, o saugoti kad ne palikčiau savo kepuraitės kažkur... Naaaa, čia aš kaip ta mama su mažu vaiku: žiūrėk Edgarai tik nepamesk kepuraitės!, kartojau sau ir taip va visą trasą ir pražaidžiau pats su savimi...)... Dar įdomu, kad purvina ta kepurytė atsirado jau mano rankoje po finišo ir buvo man baisiai baisiai keista, kad aš atrodžiau daug švariasnis nei ji, ir todėl kilo klausimas, ką ji ten darė man šioj trasoj!?........)))))
Būna taip, kad durnas pats, na bet linksmas man čia toks anekdotas gavosi, nesigailiu jau...)))
Pabandykite patys kartais taip kitaip kažką, pamatysite kas bus...)
Dar kartą pasakysiu, jog specifiškai įdomios trasos ir tikrai atitinka vidilutinės distancijos sudėtingumui standartus, džiaugiuosi dalyvavęs...)
... Na, kam nepasisekė, na tai patys suprantate, jog ne bus gerų komentarų, bet tiesos koeficientas, juk turi būti kažkoks, todėl sakau: Liuks trasos!...)
Dar, gal galiu pasakyti, jog tas kas moka detaliai skaityti žemėlapius bėgant, gali remtis tuo ir tokioje ir kitoje vietovėje, tai tiesiog OS technikos dalykas, kuris labai labai atspindimas vidutinėje distancijoje rezultatais... Nepykite, bet taip...)

P.S. Dar... Laukiau laukiau Tatjanos PERGALĖS šiame Čempionate, bet va sulaukęs nesidžiaugiu taip stipriai, kaip gavau per sprintą tą antausį nuo tokio rezultato...)
Gal dar reikės laiko įvertinti save tuose jausmuose, kad suprasti kiek laiko verda tokie smūgiai? , kiek naudos duoda pergalės treneriui?, ir kiek įvertintų save ir paskui nereikia vėl atrodo viso to medalio, nes tas kas medalis jau praeitis, laukia nauji startai ir vėl reikės medalio? ar tiesiog mes galime būti laimingi nepirmaudami?... Ar aš toks durnas, kad nesuprantu jausmų virtinės tiesiog įgyvendinus kažką iki galo?... Kas paskui?, o kas jeigu nebus paskui?...) čia daug nežinomybės tuose reikaluose, tik viena aišku kai skauda - blogai, kai gerai - ne taip skauda...)))
Džiaugiuosi aišku savo trenerio darbų kartais, kaip dabar, bet ir suvokiu, jog tas baisusis pralaimėjimas veikia daug stipriau nei ta stipri pergalė, va čia tai taip...)... kažkas tokio yra čia paslėpto Sielos ramybės tokiuose klausimuose...)
Ačiū, kas skaitote ir ačiū, kad laukiate gerų Lietuvos OS rezultatų WMOC Vengrijoje...)
Čia mes visi draugiškai šiaip, labai net palaikome vieni kitus ir tai tikrai gražu tarp veteranų...)
OS Lietuvos šeima, veteranai visiškai vyresni, bet ir jūs jau greitai greitai tapsite veteranais...)
Nieko naujo, bet laikas greitas, keli metai šiam, keli dar ir jūs jau wellcom to WMOC!...)
... Kažkas tokio tikrai yra...)
Ačiū už palaikymą ir iki kito karto jums visiems, iki...)
Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-08-17, 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Kadangi dar buvo vienas startas Pasaulio Veteranų Čempionate, tai šiek tiek pirmiausia apie tai...)
Buvo ilgos trasos finalas su medaliais viskas gavosi, na kaip kas bėgo, kaip kas galėjo ir geriau gal, bet kaip visada filosofijoje - yra kaip yra.........)
Matomai rezultatus sekėte, todėl apie tai nekalbėsiu, tik dar vieną suvestinę tokią padarysiu Klubiniam OS Lietuvoje judėjimui paskatinti...)
Ir taip, pirmoje vietoje ko gero būtų OK Labirintas - 3 aukso medaliai buvo pas Jūratę Ulevičienę...)
Antra vieta, taip žiūrint būtų OSK Devyni - - - 1 aukso ir 1 sidabro medalis pas Tatjaną buvo...) Trečia vieta OSK S-Sportas - - - 2 sidabro pas Svajūną... ir dar kaip ir medinis medalis tarp mūsų klubų būtų OK Ąžuolui, tai čia Reda Velde, gaunasi vienas sidabro ir viena bronza buvo...)
Nežinau ar čia taip tinka kovas tokias daryti, na bet draugiška tokiam pokalbiui, galvoju tikrai tinka ir gal ir pratęsime kitais metais šią skaičiavimo tradiciją... O dabar dar kartą sveikinu medalininkus ir tas Pasaulio Čempiones ir jų Klubus, nes čia svarbu Klubas, dvasioje visada...)
Ačiū OS Klubamas už veteranų OS judėjimo dvasią...)
Ačiū už jūsų visų palaikymą tame reikale...)
Dar,...
Vienas dalykas rezultatai, kitas dalykas dalyvavimo sėkminga formulė, juk vėl ir vėl reikės ruoštis, reikės stengtis ir treniruotis, ir vėl ir vėl pirmyn...)
Va, kai grįžti namo sveikas ir gražiai praleidęs laiką ir svetur apėjąs, ir su OS žemėlapiais vietovėse neįprastose netgi, ir pailsėjęs ir sustiprėjęs.., esi praturtėjąs savo vidumi ir visą laiką nusiteikęs į priekį eiti dar ir dar...)... Motyvuotas gyvenimas, įdomus veiksmas ateičiai, jau ir daug...)... čia tikrai...)
Paskui gal net su įdomiomis idėjomis ateičiai visas jau gali kažką ir kitiems pasiūlyti naujasnio, šviežesnio, netgi tobulesnio...)... Tikiuosi taip...)
.......Taip visada, pamatęs daug, pajutęs skausmą savo kūno fizine prasme ir per save atradęs tas "amerikas", kurios jau buvo atrastos anksčiau, bet paliktos stovėti savo kelyje kažkur nutolusiose smegenų zonos atmintyje...)... vėl atrandi, kad norisi dalyvaut kažkur ruoštis ir kažkiek optimistiškai svajoji apie save kitais metais vėl sėkmes matydamas...)... Taip taip, sėkmes, nes nesėkmė viena linkme tik atgal, o sėkmė tik pirmyn pripažįstama pas mus...)... keista, bet tik tiek naudos iš to viso dalyko, kad ir vėl tikėtis sėkmės...)
Dar...
Viena aišku, kai judi, kažkur važiuoji tai išlieki pats sau visai perspektyvus ir jaunas...)
Dar, kai bėgi su žemėlapiu vietovėse nepaprastai įdomiose tampi įdomiasniu pats sau kaip minimum, o kaip maximum augimas kažkur vidinis visiškai juntamas, nes aš buvau ten ir mačiau save ten ir prisiminsiu save, juk labiausiai, nes mano patyrimai ir yra aš....................)
.................................................................................
SEKANTIS TREČIADIENIS, tai yra jau rytoj 18 d. rugpjūčio yra Karoliniskėse ir čia bus toks įvairovinis žaidimas...)
Norisi duoti jums Modelius ir tas modelis yra kaip tik skirtas artimiausiam startui šiuo metu, tai bus Tako daugiadienių startai...)
Tokiu būdu pasiūlysime jums ir 1:4000 masteliu žemėlapį ten, nedaug bus, kaip apšilimui, taip su pirmais 9kp A trasoje ir daug neužims tai, nesijaudinkite...)
... Paskui, pakeliui pervesime jus į mastelį 1:10000 ir h-5m miško zonoje, kur su 17kp trasa A trasoje, pavyzdžiui, ir bus visai kaip būsimose vietovės prasme apsiprasti prieš trasas Tako varžybose Šilėnuose...)
Na, turi būti ir įdomu ir naudingai visa tai...)
Žemėlapis Gudeliai iš miško darbinės pusės, tai šviežiai atnaujinau kažkiek tam masinių startui čia...)
Geros jums dienos ir iki rytojaus...)
Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-08-19, 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Rugpjūčio 25 d. ETAPAS bus vėl Modelinis, trąšos skirtos geriausiai visiems mums pasirengti Klubų Taurės varžyboms...)
Kviečiame į Sapiegynės ir Lyglaukių vietovę, nes jau iškart tą šeštadienį įvyks Lietuvos Klubų Taurės varžybos šalia ir panašioje vietovėje - Rokantiškėse...)
Modeliuosime estafetės tipo trasas, taip kad prašom...)
Kas norite geriau pasirengti, kaip tik, kaip tik čia ir kaip tik teisingiausiu laiku tai bus tokiam spec. pasirengimui - šį ateinantį Trečiadienį Jums...)
Ačiū už dėmesį...)
Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-08-31, 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
Kviečiame rugsėjo 1d., Trečiadienį į Pasakiškai įdomų Parką - mišką, ten bus neilga, bet gera miško OS disciplinai skirtą trasą...)
+ Bus naujutėlis, detalus, mano šviežiai darytas žemėlapis, taip kad bus bus be galo įdomi disciplina OS tikslumui...)
Miškas ir detalių gausa ir kelio pasirinkimas ir dar gal kažkas įdomaus pakeliui rytoj jau pamatysime...)
Kviečiu sutikti Naujus mokslo metus Pasakų Parke...)
Ačiū už dėmesį, iki...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-06, 15:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
Sekantis mūsų Trečiadienio OS masinių etapas, RUGSĖJO 8d., bus Galgių miškų masyve ir dėmesio!, NAUJAS ŽEMĖLAPIS NAUJOJE VIETOVĖJE JUMS...)
Gera reklama ne viskas, nes viskas jūs patys, kai dalyvaudami jaučiate ir vertinate tai...)
Nepamirškite kokybiško OS rimtuose miškuose ir geras žemėlapis suteiks malonumo orientuojantis, ir miškas duos naudos miško trasoms dalyvaujant varžybose...)
Kviečiu gerai praleisti laiką trečiadienio popietę miške, tuo labiau, kad ir oras ruošiasi būti nuostabus...)
Kviečiu čia, nes tikiu tuo ką matau, kas yra ir kas įmanoma, ir gerai tinka OS kalendoriuje tai dienai...)

Geros dienos
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-12, 19:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
Kviečiu rugsėjo 15d., trečiadienį į Vingio Parką...)
Atnaujintas žemėlapis bus... Kp vietos kiek naujos irgi, bus įdomu...)
Du masteliai darysime, ten su išnaša bus toks fun gabaliukas tokis...)
Na dar GPS vėl darysime, taip kad bus ką veikti ten...)
Kviečiu...)

Gero vakaro
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-16, 12:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki sveiki...)
Primenu, jog mūsų A ir B trasų GPS galite žiūrėti nuo nuorodos iš mūsų puslapio www.foreststadiums.lt
O sekantis mūsų Trečiadienis bus 22 rugsėjo Medžiakalnio žemėlapyje, ten techniškos vietovės gabaliukas bus su tom mažomis pelkutėmis, taip kad bus įdomu ir naudinga OS technikai ypač...)
Paskui dar kviečiame į sekantį jau savaitgalį, kas nedalyvauja OSKD Lietuvos Čempe, kviečiu vis dėlto treniruotis miške bėgte, tai tiems planuojame 26 rugsėjo, sekmadienį trasas link Nemenčinės, ten bėgiosime gražiame miške, pušynų pagrindas bus su įdomiu reljefu...)
Žemėlapius atnaujinsiu tiems startams...)

Geros dienos...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-19, 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Dėmesio!, trasos ateinančią savaitę: Trečiadienį - Medžiakalnio žem. ir Sekmadienį - Nemenčinės pl 17km įvažiavimas ir ten toliau mišku dar važiuoti...)
Pakartojau čia, nes pradžioje buvau parašęs, kad bus šeštadienį... Bus sekmadienį, taip tikrai, praneškite gal savo klubų nariams...)
Atsiprašau ir ačiū už tai, kad dalyvausite...)
Gero vakaro...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-21, 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki sveiki...)
Medžiakalnio žemėlapyje, 22 rugsėjo, trasos neis per tuos baisius kirtimus, vedu trasas per tuos gražius plotus...)
Šiek tiek trasas patrumpinau, nes gal bus darganotas oras ir gali greitai sutemti...)
MASTELIS VISIEMS 1:7500, kad būtų malonu skaityti ir prietemoje...)
Pelkės, kur su vandeniu visos apibėgamos, specialiai patogiau suplanuos trasos sprendimams...)
Ačiū už kantrybę ir už dalyvavimą taip pat ačiū jums...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-24, 14:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy 26 rugsėjo dieną, Sekmadienį, kaip į OS bažnyčią beveik jau, kviečiu pasitreniruoti Dvasiškai gražiame miške link Nemenčinės...) visa informacija www.foreststadiums.lt
Čia bus pagrindas pušynas su pomiškiu kažkur, bet bus gražus toks ir įdomus dalykas, su ilgais prabėgimais net, na, kad būtų naudingos dar distancijos LABAI ILGOS TRASOS modeliui patirti...)
Ačiū didžiulis Juliui Ptašekui už paramas ir tuos žemėlapius, kurie atnaujinami, ačiū Juliui ir Mariui už investicijas į OS...)
Kviečiu į gerą treniruotę ir žinoma varžomės dar ir mūsų bendroje įskaitoje OS Vilniuje masinės - foreststadiums 2021...)
Priminsiu, jog trys ketvirtadaliai metuose mūsų etapų yra įskaitiniai čia...) Masinės pas mus dar tęsiasi iki pačių Šv. Kalėdų, ačiū už dėmesį...)
Iki...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-09-26, 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
29 rugsėjo ir dar vienas Trečiadienis bus miškuose, labai rekomenduočiau OS bėgte, pėstiems taip pat, visiems taip pat mėgėjams ir net profiams...)
Dėmesio!...)
Vietovė visiškai identiška savaitgaliui kas bėgs varžybose...)
Sunku patikėti, kad taip gražiai ir patogiai ta vieta laukė mūsų labai labai ilgai - visiškai Nauja vieta, super vieta, kas bėgsite tikrai būsite nustebę vietovės kokybe šalia Vilniaus...)
Tikiuosi, kad ir visai naujas žemėlapis bus kietas taip pat...)
Dėkingas Juliui Ptašekui už investijas ir gerus mūsų žemėlapius...)
Tikiuosi, kad oras bus gražus ir diena bus ilgesnė...) Susigundykite tikrai šiam startu, čia žinokite, kad geriau niekados ir nebūdavo...)
Ir nauja, ir kieta vietovė ir net panašiausa kaip modelis OS varžybų ateinančiam savaitgaliui...)
Ačiū už dėmesį ir iki...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-10-03, 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki...)
Trečiadienis, 6 spalio bus nuo Fabijoniškių, gražioje vietoje, prie Šeškučių Ežerėlio startas, na ten kur vaikų geros žaidimui aikštelės, taip kad su vaikais labai labai jums patikt turėtų ypač...)
Vietovė gal ir ne nauja čia bus, bet vietovės Sprintui tinkamos aplinkui ir tas gabaliukas žemėlapio kažkiek ekskliuzyvinis turbūt sakyčiau, na bet ir tikslus ir aišku naujutėlis...)
Kviečiu visus pabandyti...)

Na, dar kadangi Fortūnos klubas nedarys šeštadienį planuose esančių varžybų, tai mes tą šeštadienį 9 spalio surengsime savo masinių startą...)
Kviečiame 9 spalio į Kalnų Parką kur bus irgi toks bėgimui greitesniam startas su miesto parkais, kažkiek miesto gatvių ir žinoma Kalnų Parko dalis dar kalnams čia šiek tiek irgi...)
Tikiuosi bus įdomu pabėgioti tokį įvairų greičiui, kalnams, na ir kelių pasirinkimui skirtą prailginto Sprinto variantą...)
Toks planas kitai savaitei...)
Visa informacija arčiau startų mūsų puslapyje www.foreststadiums.lt
Lauksime jūsų...)
Iki...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-10-09, 17:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smile Sveiki sveiki...)
Kviečiu į paskutinį mūsų organizuotą šių metų trečiadienį, viskas, paskui tik savaitgaliais bus pas mus dar...)
Valakampių žem. bus tas trečiadienis, spalio 13d.
O paskui SEKMADIENIS jau bus spalio24 d. Sankelių žem. gražioje vietovėje...)
... Šiandien buvo puikus oras ir liuks trasa, kaip OS "šou miesto, Kalnų Parko vietovėse, gražu buvo..., tik reagavimas į renginį labai labai prastai atrodė iš dalyvių pusės...)
Kažkaip ne atrodau naudingas pats sau, perdaug darbo tuščiam vilčių metui...)
Na, turbūt galvosiu kažką toliau keisti darbuose ir gali būti, kad po truputį eisime kitais keliais, labai ačiū tiems kas rinkosi mus visą tą laiką...)
Iki kito karto...)

Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-10-11, 16:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Dar, spalio 13d. pasirinkti VALAKAMPIAI, nes panašios struktūros urbanizuota Vietovė į tą kur bus jau savaitgalį Lietuvos Taurės varžybose...)
Mastelis irgi bus 1:7500 visiems kaip ir namatomas irgi Palangos žemėlapiuose, kviečiame sudalyvauti čia...)

Iki...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 966
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2021-10-17, 15:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Primenu, jog nuo kito Sekmadienio mūsų masinės bus tik Sekmadieniais ir net iki pat Šv. Kalėdų...)
Tikimės jūsų dėmesio Sekmadieniais kaip į mūsų OS miškų bažnyčią kviečiu...)
Ateinantis Sekmadienis bus nuostabi ir graži vietovė - Sankeliai...)
Lauksime jūsų nuo 11.30 ir žinoma finišas iki 15.00...)
Visa informacija www.foreststadiums.lt
Ačiū už dėmesį...)

Pagarbiai
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vilnius Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Puslapis 2828

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005