�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Atgimimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Rimvydas Arlauskas
Meistras


Prisijungė: 2006 06 21
Pranešimai: 330
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-07, 20:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkaip man Stankevic mintys labiau prie sirdies..:)
_________________
https://www.youtube.com/@rimvydasarlauskas7981
http://www.attackpoint.org/log.jsp/user_4861
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.49
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-07, 22:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Man irgi patiko oponentas, nors mane sunešiojo, bet, tikrai, garbingoje diskusijoje. Keliu baltų rankšluostĮ prieš jo argumentus, nes jau daug kų esu pamiršĄs ir ko nežinau, nesiginĄysiu, tikrai. Reik man pailsėti-pasiskaityti-prisiminti-pasitikslinti, kas naujo pasaulyje ir kas jau ne taip mano senose žiniose, o tada pratĄsiu. Dėkui Stankevic už nuostabius prieštaravimus.-jei ne klystu, tai rimĄiausias ir drųsiausas mokslinis pasisakymas O-forumo istorijoje. :D Tik taip turi vystytis mokslas :!:

Tik labai paprašyĄiau ir oponento dar pasitikrinti paĄiam savo teiginiuose. Mat tik kų tel. pakalbėjau labai trumpai su mokslininku - Lietuvos mokslininkų delegacijos vadovu Euromokslininkų Kongrese Klermonte, kuris Įdėmiai stebėjo Masaru Emoto darbų pristatymų per kongreso plenarinĮ posėdĮ, po kurio viso pasaulio mokslininkai savo tolimesnius mokslinių darbų - tyrimų kryptis pakoregavo, bųtent, pagal šio japono "pseudomokslinĮ" atradimų. Taip visad bųna po mokslinių konferencijų, tam ir Į plenarinius posedžius teikiami moksliniai atradimai, kad kitų mokslininkų darbuose vyktų bendrojo pasaulio mokslo korekcijos. Kitaip kiekviena šalis "išradinėtų tuos paĄius dviraĄius". :twisted:

Na, o kas dėl MOKSLINIO, tiksliau, dėl Ąia; forume pavadinto "pseudomokslinio" kinofilmo DIDžIOJI VANDENS PASLAPTIS (pagal nuorodų videoplejeris puslapio apaĄioje) , - tai aukšĄiau paminėtas profesorius prieš keliolikų min. man telefonu patikino, kad tas kinofilmas buvo pastatytas pagal JUNESCO užsakymų. Kadangi Rusijos kinomatografai ir, ypaĄ, dokumentalistai garsėja pasaulyje, tai todėl ši svarbiausia pasaulinė organizacija dažniausiai ir užsakinėja rusų darbus. Be to minėta pagrindinių žmonijos veiklų sriĄių - pasaulio mokslo, švietimo ir kultųros organizacija (JUNESCO) užsakymų politikoje labai daug bendrauja su mokslininkais ypatingose žemės planetos problemų srityse - tuos kinofilmus nukreipinėja Į Diskaverio televizijos kanalų, kur abejotinos vertės dokumentika nedemonstruojama. Taigi ir šis filmas, pasaulio mokslininkų aprobuotas, buvo visam pasauliui rodytas per minėtų pasaulinĮ tele.kanalų ir "Nacional geogra..." jau kelis kart kelių kalbų vertimais. Rodė tų filmų jau ir daugelio šalių nacionalinės televizijos. Taip, kad jau ne deficitas, kai Edgaras lygiai tų patĮ per seminarų OS visuomenei buvo pateikĄs. Tai jeigu visas pasaulis mato globalinĄ problemų ir mokslininkų organizacijos inicijuoja rimtus filmus visam pasauliui kaip vienų rimĄiausių planetos problemų - mes vis tiek nematykime-nieko nenorėkime žinoti 8) ir bųkime "protingesni" :twisted: už pasaulio mokslo pripažintus autoritetus-juos niekinkime :oops: ir toliau tyĄiokimės :evil: iš tų, kurie domisi, kurie nori gelbėti žmonijos sveikatų ir planetų, o tuo paĄiu ir orientavimosi sportų, kaip planetos gražiausių sporto šakų. :cry:

Čia dabar paskutinėse eilutėse AŠ PASIELGIAU KAIP NEGALIMA - pakėliau tonų - patėškiau piktas šypsenas NESUPRANTANTIEMS, NEžINANTIEMS KĄ" SAKO-rašo. :cry: :oops: Mat pamiršau tik vaikystėje girdėtas (draudžiamose ir slaptose katekizmo pamokėlėse) žmonijos patirties sukauptų patarlĄ - "atleisk, Viešpatie, tiem, kurie nežino, kų daro". Tik dabar supratau seniausios žmonijos išminties naudų fizikos ir chemijos supratimo lygmenyje. Vadinasi, netaip sakanĄiam oponentui privalau atleisti - šypsotis ir nuo mano šypsnio kitaip manantis pradės galvoti kaip aš, arba aš pagal jĮ - mųsų mintis pakoreguos jausmų intuicijų, gavusi info. iš aplinkos. Gal, vis tik reik pabandyti VIZUALIZACIJOS atrastus ir Įrodytus dėsnius pradėti naudoti, bent paeksperimentuoti, apie kuriuos Edgaras gal kitose knygelėse apie tai dar rašys - bent tai jis žadėjo. Vadinasi, reiks keisti ĮprotĮ, pagal Edgaro mokymų reiks keistis - pradėti ATGIMTI.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SMG
Meistras


Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 1233
Pranešimų per dieną: 0.17
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-09, 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ČiukĄių mokslininkai padarė stulbinantĮ atradimų, jie nustatė, kad žemė nėra apvali! Ji purvina ir girgžda tarp dantų... :lol:
_________________
Jei problem galima isprsti, vadinasi, nra jokio reikalo dl jos jaudintis. Jei problema neisprendiama, jaudintis dl jos beprasmika.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] MSN Messenger Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.49
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-12, 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai gal, mielasis, SMG, jau pats laikas ir mųsų sporte padaryti lygiai tokias pat išvadas, kurias padarė "ĄiukĄia", gal laikas pagaliau pasinerti ir Į ČiukĄijos šamanų IŠMINTIES paslaptis, atneštas nuo žmonijos vystimosi pradžios. Todėl siųlyĄiau baigti viešoje erdvėje "anekdotais" niekinti šių nykstanĄių tautelĄ, kurios paveldu susidomėjo ir JUNESCO. Tai labai bjauri rusiškojo didžiavalstybinio šovinizmo apraiška mes, lietuviai, turime GERBTI tokias, kaip mes; mažas tautas. Mes, vyresni, turėtume nustoti rodyti pavyzdĮ nepagarbos.

Stankevic rašo:
Vyteni, jau dešimtų kartų pasakojate apie "neĮprastas" vandens galias. Ir vis tų patĮ. Laikas bųtų grĮžti Į mokyklų. Kodėl nekritikuojate filmo, remdamasis mokykliniais chemijos, fizikos ir geografijos vadovėliais?
Nekritikuoju todėl, kad tų filmų JUNESCO lyg ir rekomenduoja Įtraukti Į mokyklines programas bųtent, tų filmų jau rodo, gal, visose mokyklose, pradėjo rodyti jau ir Lietuvos mokyklose. Pažvelkite aukšĄiau esanĄio pranešimo nuorodoje, kų reiškia JUNESCO - tai ne tik mokslo ir kultųros, bet ir švietimo pasaulinė garbinga organizacija. Todėl kų jau kų, bet kažkokių "pseudomokslų" ir nepatikrintų teiginių, tikrai, Į mokymo programas neskubėtų kišti. Juk šių organizacių sudaro pasaulio mokslo galvos ir šia organizacija pasitikiu. Jei jau mokslu negalima bųtų pasitikėti, tai tada reiktų rinktis kažkokių religijų. Juk tikėjimas, tai žmogaus egzistencijos bųtinybė.

Jau sužinojau, kad tų ilgų kino filmų per fizikos ir chemijos pamokas mokytojai pradėjo dalinti pagal temas ir potemes. Bent, mano auklėtiniai tų filmų jau matė ir jĮ dar ne kartų žiųrės apie tai sužinojau užvakar per OS masines "Labirinto" varžybas. Todėl po kino filmo iškylanĄius klausimus mokiniai aiškinasi su mokytojais. Taigi ir aš Ąia, pamaĄiusiems jau mokomuoju tapusĮ šĮ filmų, pasitarĄs su savo vaikais, :D dabar jau galiu atsakinėti ir Į mokslininkų šiuos klausimus:

Stankevic rašo:
Filmas:
1. Nuo kada vanduo geriausias tirpiklis?
2. Nuo kada vandens paviršiaus Įtemptis didžiausia?
3. Kas norima pasakyti tuo, kad vandenĮ žemėje randame trijų agregatinių bųsenų?
4. Nuo kada kapiliariniai reiškiniai (fizika) - vandens kilimas vandens indais stuomeniniuose augaluose yra sunkiai paaiškinamas dalykas?

Į visus klausimus "Nuo kada?" Bet koks vaikas ar moĄiutė atsakys "nuo tada, kada Dievulis vandenĮ sutvėrė". Negi dar gali kilti abejonės, kad vanduo nėra geriausias tirpiklis? Kad vanduo geriausias pasaulyje tirpiklis - tai žino iš vadovėlių kiekvienas moksleivis. Jei netikite - surinkite google "vanduo geriausias tirpiklis" ir pamatysite, kokių gausybĄ straipsnių atrasite su šiuo teiginiu. Ir kitų vandens savybių - svarbiausiųjų savybių gyvybei palaikyti pagrindimų su Leonardas da VinĄi bei doc. Algimanto Paulausko teiginiais , ir taip pat atsakymui mielam Stnkevic Į jo labai aktualius klausimus prašau Į mano puslapĮ perskaityti dar 28 eilutes :D
Stankevic rašo:
Kas nori atkartoti Masaru Emoto bandymus ir gauti tuos paĄius rezultatus, patvirtinanĄius M.Emoto išvadas, galite pabandyti, be to jųsų laukia 1.000.000 USD James Randi premija sėkmės atveju.
Masaru EMOTO knygoje "žinia, kurių mums praneša vanduo" rašo:
VandenĮ tyrinėju ilgus metus. Kai suvokiau, kad vanduo geba kopijuoti informacijų, mano gyvenimas pasikeitė... naudodamasis vandens savybėmis pradėjau gydyti žmones.... Aš buvau ir esu visiškai tikras, kad vanduo geba Įsiminti ir gabenti informacijų, taĄiau šĮ teiginĮ medikų bendruomenė kategoriškai atmetė. / 1988 metais prancųzų mokslininkas Jacquesas Bentveniste atliko pagrindinių homeopatijos principų tyrimų. Jis atskiedė vaistus vandeniu tiek, kad jų nebebuvo Įmanoma aptikti. Pasirodė, kad tie vaistai pacientus veikė taip pat kaip ir neatskiesti vaistai. Po metų tyrimo rezultatus jis pateikė žurnalui Nature. Kuriame jie išspausdinti su komentaru, kad šis eksperimentas abejotinas, o jo rezultatai nepatikimi. Hipotezė buvo palaidota ir nuo to laiko pamiršta.
Panašios reakcijos sulaukiama visada, kai mokslininkų bendruomenei pristatomi tyrimai ir eksperimentai, verĄiantys pasaulĮ aukštyn kojom. ... kartų vienoje knygoje aptikau tokius žodžius: "nesama dviejų visiškai vienodų snaigių"... Nedelsdamas paprašiau vieno jauno mano Įmonėje dirbanĄio mokslininko imtis eksperimentų... Išsinuomavau ypaĄ tikslų mikroskopų, per kurĮ galima bųtų tirti buitiniame šaldiklyje užšaldytų vandenĮ. ... trukome nemažai laiko, kol sugebėjome nufotografuoti kristalus. Vėlų vakarų, kasdien, pasikviesdavau jaunųjĮ mokslininkų pietų ir stengdavausi padrasinti jĮ. Aiškindavau, kad iš jo tikiuosi tik atkaklių pastangų. Po dviejų mėnesių eksperimentų galiausiai pavyko padaryti vienų nuotraukų. Vanduo mums dovanojo nuostabaus šešiakampio kristalo nuotraukų. Kai mokslininkas atnešė šių žinių, buvau nepaprastai sujaudintas. Dabar eksperimentus atlieku dideliame šaldyklyje, Į kurĮ galima Įeiti ir kurio nuolatinė temperatųra yra 5 laipsn. C (23 laipsn.F)...
Jeigu širdimi tikite, kad tikslas pasiekiamas, vadinasi, taip ir yra. Viskas Įgyvendinama mųsų valios pastangomis. Savo pasaulĮ kuriame iš to, kas sudėta mųsų galvose.

Panašiai tik visai neseniai kvantinės mechanikos dėka tyrėjai aptiko kelis iki šiol nežinomus dviejų vandens izotopų (lengvojo- H2O ir sunkiojo- D2O) struktųrinius skirtumus. Taigi gal tai leis kur kas lengviau nuspėti savybes ypaĄ kristalų ir vandens lašelių formavimųsi taip mano Alanas Soperis (Alan Soper) iš Rezerfordo Epltono laboratorijos Oksfordšire (Jungtinė Karalystė). Ir štai, bųtent, tos paĄios kvantinės teorijos pagrindu mųsų Edgaras, siekiantis užpatentuoti savo išradimų, Įrodinėja minĄių perdavimo mechanizmo pasiremdamas "kvantinės elektrodinamikos principais kvantinių laukų leidžianĄio fotonus elektromagnetiniame lauke ir per ... vandenilines jungtis vandens molekulių klasteriuose ..." Atsiprašau gal ne tiksliai parašiau, nes labai sunku Įskaityti iš blogai atšviesto ir pribraukyto rankrašĄio bųsimosios II-osios dalies Edgaro knygos, kuris neseniai užbaigė ir šiandien man per susitikimų padavė paskaityti. Jo kai kurias Edgaro mintis pabandysiu Įtraukti ČIA (jei kų Įskaitysiu). Bet pirma, prieš atsiverĄiant, perskaitykite, kų dabar parašiau paĄioje apaĄioje po savo porašu :D .


Edgaro knygos I-os dalies originalas

Bet prieš atsiverĄiant, pirma permųstykite, kaip suprantate savaip šio Edgaro kųrinio pavadinimo esmĄ :idea:
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-09-18, 01:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Tiems, kam idomu, mano darbas, noreciau padekoti,
kad neissigandote mano skambiu zodziu. As suprantu,
kad jie yra, galbut, net daugiau negu drasus, bet
be drasos,kuri yra tiesiog galejimas, mes nieko
negalime pasiekti...
Dekoju tiems, kurie, nepaisant visokiu apkalbu,
palaikote. Tikiuosi Jusu nenuvilti ir pasistengsiu,
kad mes, susitike, sekanti karta turetumem
pagrinda dziaugtis. :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.49
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-20, 01:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nors jau vėlu, bet tik dabar parmynus dviraĄiu iš dižiausios Lietuvos girios, norisi kuo skubiausiai pranešti tai, kų dirbdamas miške ir visų laikų mųstydamas dėl Edgaro minĄių, štai kokios išvados priėjau dėl šio teiginio:
Edgaras V. rašo:
:D
Prie šios citatos pridėjau Edgaro NUOŠIRDžIĄ" šypsenėlĄ - jo pagrindinĮ kredo - POZITYVŲ mųstymų-teigiamas emocijas.

Prisimenu, kai vaikystėje ruošiausi Katekizmo egzaminui, savo tėvo paklausiau, kaip suprasti Šventosios trejybės - "vienas Dievas trijuose asmenyse" apibųdinimų. Kadangi prieš karų mano tėvas gan gerai mokėsi Kauno Jėzuitų gimnazijoje, jis šventosios Biblijos aprašymų žinojo gan nemažai. Jis man papasakojo tokĮ vaizdelĮ:

Šventasis Juozapas norėjo visaip Įminti, kas yra Šventoji Trejybė. Jis dažnai vaikšĄiodavo palei jųrų ir mųstydavo. Kartų prie jųros sutiko berniukų, kuris šalia jųros iškasė duobutĄ ir Į jų vis nešė puodeliu jųros vandenĮ, ir vis pylė, ir pylė Į tų savo duobutĄ.
-Kų Ąia darai? - paklausė šv.Juozapas.
-Noriu jųrų supilti Į šių duobutĄ. - atsakė berniukas.
-Ir per kiek laiko manai supilti?-pašaipiai paklausė šv.Juozapas.
-Aš už Tave, Šventųsai, supilsiu visų jųrų daug greiĄiau, nei suprasi, kas yra Šventoji Trejybė - atsakė berniukas.
:wink:

:D Tai, kaip matome, Edgarui pasisekė supilti jųrų Į duobutĄ-patĮ sudėtingiausių šv.Biblijos kodų Įminti. :!: :idea: Tai ir yra Edgaro pasaulinio super.išradimo esmė :D Nors jis gali bųti apšauktas eretiku, bet kaip tik šio išradimo teorijos teiginiai atsispindi konkreĄiai OS-e - yra neginĄytinas Įrodymas iš WOC-09 Vengrijoje sprinto kalifikacijoje didžiausios nesėkmės priežastis, Edgaro teorijoje labai gražiai atsispindi kas buvo pažeista varžybų metu. Jo teiginius patvirtina visi psichologijos mokslo dėsniai, kurie dabar paaiškinami pagal Edgarų net ir elementariausiais fizikos dėsniais.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi bųtų negražu linksmintis be muzikos, mes dabar pasistatysime tokių muzikėlĄ.., kad jopšichmat.., eina naktĮ... ir tris ratus aplink namų nuoga rųra... priminu, jog pirmutintas yra Dulsinėja, o antru numeriu bėga Donkė, todėl, kad Donkichotas bųtų geras reikia gerai išbirbinti jo dvasių... jo dvasių reikia išdulkinti, bet ne kųnų!.. Pasirodo treĄiu numeriu bėgo darbininkėlis Abramoška.., kų jųs sau manote, kad nesuprantame mes, jog burtininkė žmona jo.., bet palaukite!.., reikėtų paaiškinti kų reiškia abramoška, abramoška yra du žmonės, kurie sudaro vienų lastelĄ.., palaukite dar ne galas!, Ąia juk mokslinis darbas ir viskų reikia suprantamai paaiškinti.., klausykitės!.., jog ramoškos yra lastelių citoplazmos, o abramĄikai yra branduoliai.., kadangi cyplamoškos atlieka pagrindinius darbus abramolikui nieka nelieka.., nes jųs suprantate kas yra abramolikui durnių laivo kapitonui, darbus paskirstė laivelio dulkintojėlis darbininkų darbininkas mikaiĄiukas.., o juk tokie darbštųs žmonės negali palikti buvusių savo darbo vietų be priežiųros... Bendrai paėmus Į neblogų vakarėlĮ susirinkom, nes kalbos sakytojo pareigas perėmė išmestabalsis paskutintos muzikienės parangovas edgaronas.., juk jųs suprantate kodėl taip skanu, nes kiekvienas patiekalas nulupamas tokiu bųdu, kad visas mėšlininkų kolektyvas taip save daro.., kad jopšichmat, kad jopšichmat... Irr kų jųs sau galvojate.., jofanaaa... opa pa opa pa opa pa ir tra lia lių toksai, kad jopšichmat, kad jopšichmat... Jųs Įsivaizduojate... jis grojo dulkintuvu.., cypramoška cypĄiojo.., abramoliukas birbynĄ apžiojo, o mikaiĄiukas trypė trypė, trypė trypė, o zuikeliai nusiplovė... Bet jeigu jums muzikėlės bųrtininkas Tu pagalvok toks vaizdelis toks vaizdelis, kad myžame užsimerkĄ giedodami lyg mirdami... ... ... ... ... reikėtų jum paaiškinti kodėl tiek tritaškių... ... kad jųs žinotumėt - mėt - mėt - tės lastelių dauginimosi procedųrų - dųrų - dųrų... Va Ąia mokslininko darbas Įrodyti, kad teorija pritaikyta gyvenime... ir energetinė dalelyĄių dalelytė Valdonas muzikėlės užsakymų priėmėjas jum paruoštų specialų numerĮ jųs daugiau niekada neprašytumėte vakarienės šųduvienės pabarstytos pipiriukais tokiais kurie nebijo kolorado vabalų, nesuprasite manĄs nes tik Valdonas yra tokioje bųsenoje kuri atitinka vakarėlio linksmintuvo Dvasių...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
bikule
Meistras


Prisijungė: 2005 02 17
Pranešimai: 403
Pranešimų per dieną: 0.06

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tas neblogas :D
_________________
Wodka - sila, sport - mogila ;D
Stoju na asfalte ja v lyy obuti,
Toli lyy ne jedet
Toli ja jbanuti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sugrizau po metu pertraukos ne tam, kad pasiguosciau, bet tam, kad sutvarkyciau orientavimosi federacija... Pries metus buvau ismestas is trenerio pareigu visai bereikalo, nes buvau apkaltintas neivykusiais dalykais... ir dabar ateina laikas pasakyti kas yra kas... Nusimaukite kelnes pionieriu kolektyvas.., o taip pat ir dvasininkais dirbusiu mergeliu prost atininku vado veliai... Nusimaukime visi cia kelnes.., nes kitaip santykiu nesutvarkysim.., nes kitaip sios seimos neatgaivinsim... Pasilupkite savo dvasia... ir nesibodedami pakalbekime atvirai.., bet supraskite, kad visiskai atvirai.., taip visiskai visiskai... Lupame save negailedami.., kol gerai neparaudosime... ir kol neislaistysime savo susikaupusio sielvarto... Proceduros neblogos... teikiancios vilciu, kad reikalai pageres... Tas kas mate filma "Pastininkas" ten buvo taip pasakyta: "going to be better"...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.07

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 22:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nesustok, rasyk toliau. As einu dar alaus pasiimt kad geriau suprast.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SugrĮžau po pertraukos ne tam, kad sugriauĄiau, bet kad padėĄiau pertvarkyti orientavimosi federacijų... Nekalbėkime apie tai, kad Ąia viskas gerai... Ir nebųkite pasipųtĄ tie kuriuos pažeminau, nes jųs pasikrovėte perdaug pagalvėlių po šonais... ir užmigĄ ant laurų netinkamai vadovavote federacijai... Nemeluodamas pasakysiu, kad prieš metus nesugebėjote suvaldyti situacijos ir aš buvau išmestas iš visuomeninių trenerio pareigų... visai bereikalo... ir dar pridėsiu, kad buvau apkaltintas neĮvykusiais dalykais... Nekalbėjau prieš metus, nes nesitikėjau, kad prisimelavĄ... pasiplausite lyg niekur nieko... Ateina laikas pasakyti kas yra kas... Nusimaukime visi Ąia kelnes.., nes kitaip sųntykių nesutvarkysime.., nes kitaip šios Lietuvos OS šeimos neatgaivinsime... Nesibodėdami pasikalbėkime atvirai... ir supraskite, kad visiškai atvirai.., taip visiškai visiškai... Tokios procedųros neblogos sakyĄiau.., net bųtinos... ir teikianĄios vilĄių, kad reikalai pagerės... Kalbėkite drųsiai, juk jau nėra kur trauktis... ir Ąia ne man.., o mųsų sporto šakai... Aš nesiskųndžiu ir nesigailėsiu jųsų dvasių.., vanosiu kalba tiek kiek reikės... ir tol kol reikės... ir tas kas matė filmų "Paštininkas" ten buvo taip pasakyta: "going to be better"...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 23:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va ten pataisiau, kad suprastumėte, jog nesu piktas..)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1171
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-21, 23:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiuosi, kad Į sekantĮ atvirų durų vakarėlĮ susirinks daugiau kalbininkų... Labos nakties mieli žiųrovai... ir nebijokite išreikšti savo nuomonĄ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.49
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-09-22, 06:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edgaras V. rašo:
... Pries metus buvau ismestas is trenerio pareigu visai bereikalo, nes buvau apkaltintas neivykusiais dalykais...

Man iš OS bėgte komiteto ... buvo pasakyta, kad rinktinės treneriu negali bųti tas treneris, kuris sųmoningai neatiduoda sportininkams skolų. Apie "skolas" ir su jomis susijusĮ trenerio "dvasingumų" Ąia, forume rašė Sandra - geriausia šalies orientacininkė. Kai pašalintasis iš trenerio pareigų Edgaras parašė, kad skolų Gabijos tėveliui gražino (pervedė banke) net prieš mėnesĮ, po tos "skolos" paskelbimo - tai, vadinasi, pašalinimo iš pareigų dienų jau, lyg tai, tos skolos ir nebuvo. Ar buvo raštu suformuluoti pašalinimo motyvai? Kodėl tie pašalinimo priežastys slepiamos nuo OS bendruomenės? Kodėl apie pašalinimų Edgaras sužinojo tik iš manĄs? Ar buvo trenerio darbo svarstymo susirinkimas, ar buvo Įspėjimai, tikrinimai, kaip jis vykdo savo pareigybinĄ LOSF-ui per konkursų pateiktų veiklos programų? Kodėl pašalintas net nesuradus geresnio kandidato ? Kodėl tylima dėl paskleistų viešai "skolų"? Jei Įvyko klaidingas, per apsirikimų pašalinimas - tai, gal, LOSF organizacijai privalu pirmų atsiprašyti viešai. Manau, reikia viešai atsiprašyti ir visos bendruomenės, kad šalyje jau daugiau, kaip metai nėra kito trenerio, kad federacija nesugebėjo surasti kito specialisto. :evil: :evil: :evil:
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2010-09-22, 09:15. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2010-09-22, 09:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

žmonės veikiami narkotikų sukuria didžius dalykus.
vienas pavyzdys: teletabiai :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Puslapis 26

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005