kunigas Meistras
Prisijungė: 2005 10 23 Pranešimai: 638 Pranešimų per dieną: 0.09 Miestas: Siauliai
|
Parašytas: 2007-09-11, 21:53 Rašyti temą: 10 turas tauro stovykla |
|
|
AZIMUTAS-2007
Tauro stovykla 9/5/2007
Grupė Vieta Pavardė Vardas Klubas Numeris Laikas Taškai
M-12 1,8km 6KP
1. Vainikauskaitė Miglė ŠIAULIŲ JTC 337 00:16:25 100
2. Šukytė Ieva ŠIAULIŲ JTC 341 00:21:00 72
3. Jarošaitė Gintarė ŠIAULIŲ JTC 336 00:24:51 49
4. Kazimieraitytė Gytė VOVERIŠKIŲ M-KL 339 00:30:38 13
M-14 2,45km 6KP
1. Dapkutė Austėja INDIVIDUALIAI 315 00:26:43 100
2. Mikšytė Eglė ŠILALĖS SM 312 00:31:04 84
3. Šležaitė Laima ŠIAULIŲ JTC 310 00:31:25 82
4. VėlaviĄiųtė Sandra ŠILALĖS SM 313 00:32:01 80
M-16 3km 9KP
1. Amražaitė Ginta INDIVIDUALIAI 289 00:28:50 100
2. Nemeikšytė Rųta ŠIAULIŲ JTC 284 00:35:07 78
3. Olendraitė Ingrida ŠILALĖS SM 290 00:52:40 17
M-18 3km 9KP
1. Ambrazaitė Vesta SAKAS 264 00:28:01 100
2. žymanĄiųtė Augustina ŠILALĖS SM 263 00:30:27 91
M-A 3km 9KP
1. Šventickienė Jurgita SAKAS 237 00:45:08 100
MAZI 1,2km 6KP
1. Kazimieraitytė Miglė VOVERIŠKIŲ M-KL 362 00:01:26 100
2. Povilaitytė Karolina VOVERIŠKIŲ M-KL 366 00:02:14 44
M-B 2,45km 6KP
1. Kazimieraitienė Gitana SAKAS 246 00:14:54 100
2. Petukienė Evandželina SAKAS 247 00:20:59 59
V-12 1,8km 6KP
1. Radžvilas Skirmantas ŠIAULIŲ JTC 202 00:23:24 100
2. JadzeviĄius Rytis INDIVIDUALIAI 204 00:37:05 42
3. Zverkas Audrius ŠIAULIŲ JTC 199 00:41:40 22
V-14 2,45km 6KP
1. Gabšys Ignas ŠIAULIŲJTC 176 00:19:52 100
2. Vidžiųnas Paulius ŠIAULIŲ JTC 175 00:21:44 91
3. Jovaiša Laimis ŠIAULIŲ JTC 174 00:23:20 83
4. žukauskas Airidas ŠIAULIŲ JTC 171 00:29:38 51
5. Šležas Gintaras ŠIAULIŲ JTC 170 00:30:27 47
6. Beniušis Dovydas ŠILALĖS SM 178 00:35:14 23
V-16 3,8km 15KP
1. Rupšys Raimondas ŠIAULIŲ JTC 131 00:40:50 100
2. Mickus Dovydas ŠILALĖS SM 132 00:42:23 96
V-18 3,8km 15KP
1. Nakvosas Mindaugas ŠIAULIŲ JTC 94 00:28:38 100
2. Mockus Aivaras ŠILALĖS SM 96 00:29:41 96
3. Stonys Daugirdas ŠIAULIŲ JTC 95 00:39:42 61
V-A 3,8km 15KP
1. Saunorius Arųnas SAKAS 16 00:24:47 100
2. Petrulis Vitalijus PERKUNAS 26 00:25:25 97
3. Petukas Arimantas SAKAS 10 00:27:45 88
4. Saunorius Dainoras INDIVIDUALIAI 14 00:27:57 87
5. Katarskis Aidas SAKAS 7 00:28:44 84
6. Simanaitis Alvydas INDIVIDUALIAI 25 00:31:56 71
7. Mikšys Eugenijus ŠILALĖS SM 19 00:32:45 68
8. Skudrickas Algirdas INDIVIDUALIAI 24 00:34:22 61
9. Visockas Arturas SAKAS 8 00:34:52 59
10.Gedvilas Alfonsas INDIVIDUALIAI 20 00:36:49 51
11.Radžvilas Vytautas INDIVIDUALIAI 12 00:45:30 16
V-B 3km 9KP
1. Daugšas Mindaugas INDIVIDUALIAI 60 00:28:35 100
2. Čepas Arvydas INDIVIDUALIAI 57 00:33:48 82
3. Vidžiųnas Nerijus INDIVIDUALIAI 65 00:35:50 75
4. Gaupšas Mantas INDIVIDUALIAI 55 00:40:20 59
5. Gružas RiĄerdas INDIVIDUALIAI 62 09:00:00 0
V-C 2,45km 6KP
1. Kerys Vaidas INDIVIDUALIAI 79 00:30:43 100
2. Vedeikis Ernestas INDIVIDUALIAI 80 00:31:45 97
3. Vedeikis Airidas INDIVIDUALIAI 81 00:34:20 88 _________________ OS - Megjas |
|