ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kūno kultūros ir sporto departamentas perduodamas VRM
Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-08-26, 19:31    Rašyti temą: Kūno kultūros ir sporto departamentas perduodamas VRM Atsakyti su citata

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=23753615

Kūno kultūros ir sporto departamentas perduodamas VRM

Nuo kitų metų pradžios Kūno kultūros ir sporto departamento prie Vyriausybės bus pavaldus Vidaus reikalų ministerijai. Taip trečiadienį nusprendė Vyriausybė. Pasak vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio, sprendimas priimtas atsižvelgiant į Saulėlydžio komisijos išvadas ir rekomendacijas.
Ministerija perims šalies kūno kultūros ir sporto politikos formavimo funkcijas, o departamentas bus atsakingas už šios politikos įgyvendinimą. Tokiu būdu, pasak ministro, bus ne tik optimizuojama institucijų ir įstaigų, atsakingų už kūno kultūros ir sporto politikos formavimą ir įgyvendinimą, sistema, bet ir taupomos biudžeto lėšos. Vykdant šias pertvarkas bus panaikinta dešimt pareigybių.

Iki šiol Kūno kultūros ir sporto departamentas rengiant įstatymų projektus bendradarbiavo su Vidaus reikalų ministerija, o Europos sporto ministrų susitikimuose Lietuvai atstovavo vidaus reikalų ministras.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie VRM ir toliau liks savarankiškas asignavimų valdytojas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rolas
Meistras


Prisijungė: 2007 01 27
Pranešimai: 827
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-26, 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galėjo ši žinutė "Informacijos" skiltyje būti Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-08-26, 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galėjo, bet bijau dabar kur nors ką nors rašyti, apart nusišnekėjimuose Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 08:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai neaiškūs motyvai tokio sugretinimo ir "pavaldumo". Kažkodėl nesigirdėjo jokių svarstymų ir aptarimų, kaip bus bendradarbiaujama vietose. Jei būtų Departamentas prijungtas prie Švietimo ar Kultūros ministerijų - tai tada būtų viskas aišku. Juk vietose Sporto įstaigos labai bendrauja su kultūros ir Švietimo įstaigomis dėl sporto ir kultūros politikos įgyvendinimo. Bet su Policijos komisarjatais kiek mažiau - tiek, kiek policininkai sporto bazes naudoja savo fiziniam stiprinimui, na ir šiek tiek nusikalstamumo mažinimui bendras priemones galima sugalvoti.

Ypatingas bendradarbiavimas ir bendra Kūno kultūros bei Sporto politika turi būt vykdoma kartu su Švietimo įstaigomis. Čia Lietuvoje tas baras nepakankamai išnaudojamas, net naikinamas. Pavyzdžiui, griūna labai būtini ryšiai Mokymo įstaigose (visų tipų mokyklose ir aukštojo mokymo įstaigose) su Sporto institucijomis. Todėl po tokio "apjungimo" su VRM tie privalomi ryšiai dar labiau sunyks. Padidės skirtumas tarp Kūno kultūros ir Sporto sričių - tarp jų išnyks metodinė vienovė. Sunku išsivaizduoti, ką gali spręsti policininkai apie kūno kultūros pamokų kokybę. Šią funkciją turėtų atlikinėti tik Švietimo įstaigos (Švietimo skyriai, ministerija), vietose Švietimo skyrių inspektoriai privalėtų labiau domėtis kūno kultūros pamokomis, tiek ir trenerių darbu, jų bendrus tikslus vienyti. Sporto įstaigos (Sporto mokymo) labai privalo bendrai dirbti su kūno kultūros mokytojais. Juk kūno kultūros pamokose bręsta labai rimtos problemos, o į sportą ateinantys moksleiviai turi didelių trūkumų. Sportuojančiųjų moksleivių veikla turėtų būt labai derinama su jų veikla kūno kultūros pamokuose. Juk ir mes, treneriai, negalime vien miške kokybiškai ugdyti visas būtinas fizines sąvybes. Reikia ir mokytojus informuoti, kada vaikams varžybos, privalu derinti su jais, kad varžybų išvakarėse sportuojantys negautų neadekvačius krūvius - nebūtų nugainiojami kontrolinėse pratybose - ypač ilgesnių nuotolių bėgimuose ar sunkiuose fizinių pratybų atsiskaitymuose -nebūtų traumuojami prieš varžybas.

Pagal Švietimo įstatymą sportuojančiųjų atleidimai nuo kūno kultūros pamokų yra labai žalingi - tai nedaroma niekur Europoje. Joje, skirtingai nei pas mus, sportuojantys labai mėgsta jiems naudingas, įdomias ir įvairias kūno kultūros pamokas. Tuo įsitikinau Stokholme, kai buvome pasitobulinimo seminare. Atleidinėjimai nuo pamokų - tai sena sovietinė atgyvena. Juk sportuojantys vaikai pamokose gali būti ir mokytojų pagalbininkai. Negi dabar tų pamokų kokybę pradės tikrinti policininkai? Question (Na, nebent policininkai privers mokinius atsinešti aprangas arba vers per prievartą Wink atlikinėti kūno kultūros pamokas.) Nejaugi kuriama policinė valstybė?

Tokio "apjungimo" argumentai ne tik nesuprantami, bet ir įtartini. Toks vaizdas, kad vadovaujamasi ne dalykiniais, bet asmeniniais interesais. Gražu bus žiūrėti, kai vietose Sporto mokymo įstaigos taps pavaldžios Policijos komisarjatams. Wink Vadinasi, mes, treneriai pamiršime mokyklas ir jose besimokančius vaikus - pradėsime treniruoti tik policininkus. Todėl visiškai vietoje ši tema, tiksliau, šis "sprendimas" mūsų Vyriausybės ir Seimo spikerio (įtariamojo ryšiais su nusikalstamuoju pasauliu) vertas tik NUSIŠNEKĖJIMŲ. Twisted Evil
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2009-08-27, 08:57. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rolas
Meistras


Prisijungė: 2007 01 27
Pranešimai: 827
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni, visko vienas negali žinoti, todėl gal ir gerai, kad tema "Nusišnekėjimų" skiltyje Smile
Jei bus laiko pažiūrėk: www.vrm.lt , pamatysi, kad VRM ne vien policija, ten daug ko yra...
Ir policija tikrai trenerio duonos neatims ir nevers atsinešti aprangos, džiaugsiesi, jei pasirūpins, kad tos aprangos neatimtų ar pavogtą dviratį suras... O policinės valstybės neišeis - etatai mažinami Very Happy

P.S. Rašoma "komisariatas" Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 09:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rolas rašo:
... pažiūrėk: www.vrm.lt , pamatysi, kad VRM ne vien policija, ten daug ko yra...
Ir policija tikrai trenerio duonos neatims

Apie tai, kad "duoną iš trenerio atims" - to nerašiau. O į pasiūlymą ,Rolai, užmečiau akį, bet pačio svarbiausio - PEDAGOGIKOS srities VRM švietimo įstaigose neradau Rolling Eyes Negi sporte pradėsime atsisakinėti šios srities? Sporto salės irgi priklauso Švietimo įstaigoms. Na, nebent VRM sporto kompleksas. Wink

Rolas rašo:
Vyteni, visko vienas negali žinoti,
Kaip tik šia tema man teko rašyti diplominį darbą - ne valstybinius laikiau, bet vienintelis rašiau diplominį apie sporto struktūrų perspektyvas "perestroikos" laike. Bet minčių apie vadybinius ryšius su vidaus reikalų žinybomis nebuvau niekur aptikęs literatūroje. Beje, savo darbe žodį "vadyba" buvau gal pirmas tautinio Atgimimo Lietuvoje tada pavartojęs. Todėl daug kas iš vertintojų nesuprato mano diplominio. Twisted Evil
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SMG
Meistras


Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 1212
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 09:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
... Jei būtų Departamentas prijungtas prie Švietimo ar Kultūros ministerijų - tai tada būtų viskas aišku.

Deja, Vyteni, nėra tokių ministerijų Crying or Very sad Kiek žinau sporto vadai labiausiai norėjo, kad prijungtų prie Ūkio ministerijos, o mažiausiai prie biedniausių - Švietimo ir mokslo ministerijos.
Vytenis rašo:
... Juk ir mes, treneriai, negalime vien miške kokybiškai ugdyti visas būtinas fizines sąvybes. Reikia ir mokytojus informuoti, kada vaikams varžybos, privalu derinti su jais, kad varžybų išvakarėse sportuojantys negautų neadekvačius krūvius - nebūtų nugainiojami kontrolinėse pratybose - ypač ilgesnių nuotolių bėgimuose ar sunkiuose fizinių pratybų atsiskaitymuose -nebūtų traumuojami prieš varžybas.

O kas trukdo treneriams ir sporto mokymo įstaigoms bendradarbiauti su mokytojais, mokyklomis? Reikia tik noro.
_________________
Jei problemą galima išspręsti, vadinasi, nėra jokio reikalo dėl jos jaudintis. Jei problema neišsprendžiama, jaudintis dėl jos beprasmiška.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] MSN Messenger Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 11:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinoma, kad niekas netrukdo. Wink Pasiimi butelį ir eini į mokyklą "bendradarbiauti". Bet ne visad užtenka tik noro Wink Turi būti abipusis noras. O ką daryti, kai viena pusė yra abstinėntė, o kita pusė bendradarbiavimą tik per butelį mato? Twisted Evil

SMG rašo:
Vytenis rašo:
... Jei būtų Departamentas prijungtas prie Švietimo ar Kultūros ministerijų - tai tada būtų viskas aišku.

Deja, Vyteni, nėra tokių ministerijų Crying or Very sad .

Shocked Kaip nėra? Kur dingo? Wink Internete dar jos yra: Švietimo ir mokslo - http://www.smm.lt/ , o Kultūros - http://www.muza.lt/
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-08-27, 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar policija ar švietimas gal ne taip svarbu.

Įdomiau va kokie faktai:

Citata:
KKSD likimu ne itin domėjosi jo generalinis direktorius Algirdas Raslanas. Kai Vyriausybė sprendė sporto institucijos likimą, jis atostogavo.

Kitais metais KKSD gaus beveik triskart mažiau lėšų negu šiais metais. Lietuvos finansų ministerija jau pranešė, kad sporto reikmėms iš biudžeto numatyta skirti vos 24 mln. litų.

Šių metų pradžioje KKSD iš valstybės gavo 71 mln. litų.


Šaltinis: http://www.lrytas.lt/?data=20090827&id=spo27vrn090827&view=2

-------------------

Sportas – į VRM rankas
2009-08-27
Kūno kultūros ir sporto įstatyme neliks vietos Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) pavadinimui.

Vyriausybė vakar pritarė įstatymo pakeitimui, kuriame visa šalies sporto virtuvė perduodama Vidaus reikalų ministerijai (VRM).

Jei pakeistą sporto įstatymą rudenį patvirtins Seimas, vietoj KKSD sporto reikalus tvarkys VRM, o dabartinis departamentas bus įvardytas kaip Vyriausybės įgaliota institucija.

„Saulėlydžio komisija pasiūlė visus prie Vyriausybės esančius departamentus priskirti ministerijoms. Sutinku, kad pertvarkyti departamentą buvo būtina, tačiau kol kas neaišku, kokias funkcijas perims VRM, o kas liks departamentui“, – sakė KKSD generalinio direktoriaus pavaduotojas Ritas Vaiginas.

KKSD likimu ne itin domėjosi jo generalinis direktorius Algirdas Raslanas. Kai Vyriausybė sprendė sporto institucijos likimą, jis atostogavo.

Kitais metais KKSD gaus beveik triskart mažiau lėšų negu šiais metais. Lietuvos finansų ministerija jau pranešė, kad sporto reikmėms iš biudžeto numatyta skirti vos 24 mln. litų.

Šių metų pradžioje KKSD iš valstybės gavo 71 mln. litų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1047
Pranešimų per dieną: 0.16

PranešimasParašytas: 2009-08-28, 05:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkokia mistika sportas ir VRM ... kaip galima iki to "nusigalvot" ????
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-08-28, 10:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kažkada esu girdėjęs, kad daugelis olimpinių čempionų buvo susiję su VRM vienaip ar kitaip.

Pasidomėjus (google.lt) galima rasti, kad D.Gudzinevičiūtė dirbo VRM pavaldžioje įstaigoje (sistemoje), kaip žinote Alekna - taip pat VAD dirbo, gal tebedirba (saugojo LR Prezidentą), E.Krungolcas irgi VRM struktūrose dirbo (gal tebedirba), A.Zadneprovskis - taip pat VRM.

http://www.vrm.lt/index.php?id=131&backPID=133&pS=1117573200&pL=2591999&arc=1&tt_news=607&lang=2

Šiame straipsnyje visos šios pavardės ir minimos...
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-08-30, 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai negi čia tik toks argumentas? Negi šie VRM priklausantys sportininkai buvo auginami sporto mokymo įstaigose priklausančiose VRM, lankė policijai priklausančias vidurines mokyklas? Negi Lietuvoje vidaus gyvenimo jau visiška tvarka, kad primestos VRM papildomos jai nebūdingos funkcijos! Įdomu, o kaip su LIETUVOS MOKINIŲ IR STUDENTŲ SPORTO CENTRU, koks jo lieka statusas po šios "reorganizacijos", kokie jo tolimesni vadybiniai ryšiai bus šioje neaiškioje šalies sporto struktūroje? Kaip mes toliau dirbsime, jei nebuvo plataus svarstymo nors tarp sporto dirbančiųjų? Be to kas gali paaiškinti šį sakinį:
http://www.lrytas.lt rašo:
Jei pakeistą sporto įstatymą rudenį patvirtins Seimas, vietoj KKSD sporto reikalus tvarkys VRM, o dabartinis departamentas bus įvardytas kaip Vyriausybės įgaliota institucija."

Tai kaip suprasti? Vadinasi KKSD sporto reikalų netvarkys, ji tik bus įgaliota vyriausybės institucija? Rolling Eyes O kas jai bus įgaliota, jei ji netvarkys sporto reikalų? Wink Kaip suprasti šią "abrą-kadabrą"? Question

http://www.lrytas.lt rašo:
"KKSD likimu ne itin domėjosi jo generalinis direktorius Algirdas Raslanas. Kai Vyriausybė sprendė sporto institucijos likimą, jis atostogavo"
.
Gal vis tik atostogų laikmetyje ne vienas Algirdas Raslanas atostogavo? Negi negalima buvo iškviesti iš atostogų? Per lengvosios atletikos Europos čempionatą generalinis direktorius stebėjo jį - aš jį pats mačiau, buvau susitikęs su juo, jis tuo metu iš Lietuvos nebuvo išvykęs. O be to kas čia per skuboti "sprendimai" atostogų laikmetyje; kai didžioji dauguma atsakingųjų atostogauja? Čia taip kaip ir kadencijos pradžioje Seime - "per vieną naktį ..." Wink
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-09-01, 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Finita su Raslanu: "Lietuvos sporto vadovas A.Raslanas prakalbo apie atsistatydinimą"

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12518199871250957267&sk=1

Citata: "...KKSD - geriausias pavyzdys kaip veikia korupcija..."
Vot tep.

Atsistatydinti gali ir nespėti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2009-09-02, 10:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wink Jei yra pažeidimai, tai negi vienintelis sprendimo būdas - visą tą pažeistą sritį perduoti policijos sistemai valdyti? Tai negi ir toliau visos pažeidžiamas srytys bus perdduodamos į VRM sistemą? Ar tai ne policinės sitemos šalyje kūrimo pavyzdys? Kaip sakant pagal Rolą mokyklose per kūno kultūros pamokas "džiaugsiesi, jei pasirūpins, kad tos aprangos neatimtų ar pavogtą dviratį suras..." per MTB-O varžybas Twisted Evil Wink Vadinasi, policija savo funkcijų negali atlikinėti ten, kur ji nevaldo tos srities. Wink

Įtartinas Departamrnto auditas - toks vaizdelis, kad tai "politinis" užsakymas, kaip ir tokių "auditų" buvo apstu. Kur pinigai, ten ir prie stulpo galima prisikabinti, kad tikslai pateisintų priemones - tai senas sovietinis metodas, pasidaręs labai gajus Nepriklausomybei atgavus - jei ką valdžia sumąsto kažką labai ginčytinai "reformuoti", būtinai jai reikia preteksto, ir jiems auditai, patikrinimai - tai labai veiksminga priemonė. Tik kažkodėl tai tokie "auditai" dažnai sprogdavo, kaip muilo burbuliukai. Todėl reik įdėmiai laukti to audito rezultatų. Juk sporte vaikščiojo labai dideli pinigai -ypač ten, kur profesionalusis sportas prasidėjo, pamynęs bet kokio mėgėjiškumo idealus.

O direktoriaus atsistatydinimo argumentas iš vadybinės pusės daugiau nei aiškus - nėra ką veikti direktoriui, jei iš Departamento atimamos visos funkcijos, jas visas perims VRM. Tik į kokius kabinetus ir nuo ko reiks kalbą pradėti, jei reiks ką nors sporto labui spręsti? Ar bus VRM sportui kompetitingų struktūrų bei žmonių?
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-09-02, 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaži, ko taip skuba..gal atostogos labai patiko arba audito pasiūlymai nelabai..

-------------

A.Raslanas nutarė trauktis iš KKSD vadovo pareigų

http://www.delfi.lt/news/sport/national/araslanas-nutare-trauktis-is-kksd-vadovo-pareigu.d?id=23849688

Iš atostogų sugrįžęs Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Algirdas Raslanas netrukus vėl paliks savo kabinetą: „Nutariau trauktis iš direktoriaus pareigų“. Į KKSD vadovo kėdę A. Raslanas antrą kartą atsisėdo 2005-ųjų rugsėjo 27 dieną, kai laimėjo Algirdo Brazausko Vyriausybės paskelbtą konkursą ir pakeitė iš departamento direktoriaus pareigų nusišalinusį Vytą Nėnių.
Be to, A. Raslanas KKSD vadovavo ir 1990-1993 metais.

„Pasikalbėsiu su Vyriausybės kancleriu, tada ir bus suformuota oficiali mano pasitraukimo iš posto priežastis“, – antradienį dienraščiui „Lietuvos rytas“ aiškino 52 metų A. Raslanas.

„Lietuvos ryto“ žiniomis, reorganizuojamam KKSD iki kitų metų sausio 1-osios vadovauti turėtų vienas A. Raslano pavaduotojų. Realiausiu kandidatu įvardijamas Ritas Vaiginas. Nuo 2010 metų sausio 1-osios departamentas bus Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sudėtyje, o jo vadovą paskirs vidaus reikalų ministras.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005