ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

VAIKŲ GINIMAS ir vaikų teisė VYSTYTIS SVEIKAI

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-01, 21:14    Rašyti temą: VAIKŲ GINIMAS ir vaikų teisė VYSTYTIS SVEIKAI Atsakyti su citata

Šiandieną vaikų ginimo diena



Vaikų problema dabar aktuali kaip niekad. Problema vaikų klausimu yra nei kiek ne mažesnė ir mūsų sporte. Bet ...:



Šiuo metu Garliavoje kiekvieną vakarą kalbamos ir giedamos maldos, skaitomos ištraukos iš Biblijos, o Garliavos dailininkas Rimantas RADIŠAUSKAS nutapė paveikslą „Degradacija“.

Apie degradaciją sporte per naktį prie Kedžių-Venskų namų ugnies teko man diskutuoti ir su žymiu Garliavos treneriu, buvusio seniūno sūnumi ir jaunuoju politiku, besiruošiančiu stoti į doktorantūrą ir siekiančiu skleisti patį naujausią savo atrastąjį metodą greičio ugdyme.

Bet naujas idėjas galima bus įgyvendinti tik tada, kai bus išspręstas Lietuvoje vaikų saugumo klausimas. Todėl Garliavoje budėjo, toli gražu ne "automobilių vagys ir ...", kaip bando tai įtikinti dienraštis bei tinklalapis „Lietuvos rytas“, atvirai ginantis ... KLANO interesus. Taip, kad Lietuva tampa vienintelė pasaulyje šalis, kuri nepripažįsta, kad šalyje yra ... klanas. Todėl gal pirmą kartą pasaulyje atsirado teisinis nihilizmas, kai oficialiai L.R. teisme ta pati advokatė Evil or Very Mad gina įtariamąjį ir nukentėjusiąją auką, kaip tai įvyko Kėdainių apylinkės teisme, po kurio „sprendimo“ ir susirinko žmonės pasakyti NE teisiniam absurdui. O teisinio absurdo pasekmė šiandieną paaiškėjo, kai už pedofilo nužūdymą nubausta 12 metų nelaisvės.



Nereikia stebėtis VIOLETINĖS REVOLIUCIJOS spalva, nes skriaudžiamosios tėvelis žuvo, neatsisakęs ginti savo dukrytės, nors, gal ir buvo kankinamas prieš jį nužudant. Aaišku, tai tik versija, bet mąstant logiškai, Drąsius Kedys, pasak prokurorų, pirko Kazlų Rūdoje autobusiuką su sąlyga, kad jis TIK VAŽIUOTŲ. Ar toks „tik važiuojantis“ gali tikti žudynėms? Yra ir kiti duomenys, kad Drąsiui autobusiukas buvo reikalingas filmavimui, sekant ir atrandant paslaptingąjį Aidą. Tėvelis Deimantės ir buvo suimtas, pasak liudininkų, kai atvyko į Aido surengtą pasalą prie Violetos Naruševičienės namo, kuri buvo nužudyta, atrodo, po Drąsiaus suėmimo.



ČIA žiūrėkite išsamesnį FOTOreportažą apie Garliavą ir kaip mažylė pristatinėjama kaip koks daikčiukas į pasimatymą su mama
. Kaip sakant, Lietuvoje ne "ožka prie šieno", o atvirkščiai. Todėl mažajai Deimantei kur kas didesnis stresas matyti kaukėtus apsaugininkus, saugančius mamą, nei pastoviai matant ją saugojančius žmones, kuriems nėra ko slėpti veidų. Tai aiškiai matyti paskutinėje nuotraukytėje, kurioje matome Deimantę žaidžiančią šalia ją saugančiųjų. Jei, pasak E. Žliobienės, būtų vaikas "traumuojamas" - vaikas nežaistų šalia tų, kurie susirinko iš visos Lietuvos, vardan, šios mergaitės ir, vardan, visų Lietuvos vaikų, vardan kurių mitingai vyksta jau viso pasaulio užsienio lietuvių bendrijose. Kažkodėl Wink nei ... Ūso nei ...Stankūnaitės palaikančių mitingų niekur nesigirdėjo. Bet vaikų teisių kontrolierėms (buvusiajai ir dabartinei) tai ne motas, nes joms elementariausios vaiko psichologijos nesuprasti, kai galvoje ne vaikas, o valstybinio klano interesai. Ir kadangi jau susirūpinta net Seime ne tik mamos, bet ir dukrelės apsauga, vadinasi, reali joms grėsmė egzistuoja. Vadinasi, Lietuvos žmonės, suvažiavę į Garliavą saugoti Deimantės - buvo teisūs. Teisūs žmonės ir maldoje dėl mamos atsivertimo. Niekad ne vėlu savo klaidas ir kaltes pripažinti, niekad nevėlu bandyti grįžti į doros kelią. Tik susiprotėti poniai Laimai neleidžia kaukėta apsauga, per kurią niekas negali perduoti mamai labai svarbią žinią, dėl kurios galėtų pradėti kitaip mąstyti ir atsitokėti.

Taip, kad astrologas Šulija gal ir teisus. Nereikia nei astrologų, nei ekstrasensų. Užtenka tik logiškai mąstyti. Juk vasarą reik pailsėti. O pailsėjus mąstymas bus racionalesnis – tada rudenį, kaip įprasta gamtoje, viskas ir išsilukštens.

Būtų gerai, kad pradėtų lukštentis ir mūsų sporto problemos vaikų interesų labui SVEIKAI VYSTYTIS.

P.S.: Pataisiau nuorodas
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2010-06-07, 10:41. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Wazaeman
Meistras


Prisijungė: 2010 04 23
Pranešimai: 106
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2010-06-01, 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cirkas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.08

PranešimasParašytas: 2010-06-01, 22:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiekviena vakara ten stovi pasamdyti patvoriniai, kiekviena diena ten atveza autobusais pririnke ziopliu is visur, vis kazkas pameteja kokiu nors ideju, kurioms kaip veliau isaiskeja jau yra viskas suruosta, medziagos, jei reikia technika.... Ten mestus pinigus ir viesosios nuomones formavimo pajegas lyginciau nebent su rinkimais kai paksius laimejo. Gyvenu dabar visai netoli, todel viska matau kaip ant delno. Del ko visa tai vyksta, mes gal net nesuzinosim, bet visas sitas cirkas tera akiu dumimas neleidziantis gilintis i tai kas giliau. Nenustebsiu jei visos atseit kovojancios puses zaidzia ta pati kazkieno visai kito zaidima.
Diskutuoti, kai nei vienas is musu neturim faktu, nematau prasmes.
O vaikus mylekim, rupinkimes ir ginkim juos, jei tik yra nuo ko. Uzauginkim juos gerais zmonemis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-02, 11:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nerimka rašo:
Kiekviena vakara ten stovi pasamdyti patvoriniai, kiekviena diena ten atveza autobusais pririnke ziopliu...Gyvenu dabar visai netoli, todel viska matau kaip ant delno. ...akiu dumimas neleidziantis gilintis i tai kas giliau. ...Diskutuoti, kai nei vienas is musu neturim faktu, nematau prasmes...

Wink Na, manęs, tikrai, niekas nepasamdė, kad per naktį padiskutuočiau su bendraminčiais, net su bendros profesijos pašnekovu. Ir niekas, tikrai, kaip "žioplio neparinko" manęs iš gatvės ir jokiu organizuotu autobusu nebuvau atvežtas. Užvažiuodavau dviračiu mindamas iš Kazlų Rūdos į Kauną - pakeliui užsukdavau pro Garliavą. Kad lengvų automobilių didžiausios vilkstinės pristojusios būdavo, bet autobusiukų kažkaip nepastebėjau. Kiek teko kalbėtis, visi suvažiavę spontaniškai, grynai, iš susirūpinimo katastofiška situacija. Taip, kad, mielasis, "garliavinis stebėtojau!" - skleidi, švelniai tariant, lietrytinę dezinformaciją. Niekas pačiam, tikrai, netrugdo pasigylinti giliau - faktų per akis nutekėjusių abstu - tik internete pakeliauk. Aišku, ne visi "faktai" tikri, daug spėlionių. Bet įdėmiau logiškai pamąsčius, labai jau aišku, kodėl per žurnalistų konferenciją prokurorui veido raumenukai virpėjo ir po stalu rankas trynė. Nuo žurnalistų profesionalių kląstočių nenuslėpsi. Ši prokurorų neteisėta konferencija galutinai užpidė neaiškias abejonių spragas ir jų tendencingą "tyrimų" eigą. Visuomenė jau dabar ne ta, kad galima būtų apmulkinti kaip sovietmetyje. Jau vien skaitymas "laiško bobutės iš Joniškio" - tai senas Berijos - Stalino lygio triukas - nieko naujo. Naujo tai, kad šį spektaklį surengė ne kažkokia partija, o prokoratūra - ji padarė tai, ko pagal savo funkcijas tai daryti net draudžiama. Todėl už tai prokoratūrai teisme teks atsakyti. Tai unikumas prieš visą pasaulį, lygiai, kaip ir per paksogeitą, kai Valstybės Saugumas ne valstybę saugojo, o perversmą politinį surengė. Už tai, tikrai, reiks greitai atsakyti -ponui Mečislovui Laurinkui, tikrai, jau padai svyla. Tai sakau kaip buvęs jo kolega nuo Sąjūdžio laikų. Apie tai oficialiai pareiškiau, kad jis Sąjūdžio dvasią išdavė, nuėjo pasmerktu KGB-istiniu keliu; pririnko į VSD KGB-istus, kurie savo darbą juodą puikiai atliko. Taip, kad visa tai įeis į šalies teisėtvarkos istoriją. Mūsų šalį dabar labai įdėmiai stebi visas pasaulis - visame pasaulyje lietuvių bendruomenės mitinguose protestuoja net gausesniuose, nei Garliavoje. Teisinį nihilizmą mato net moksleiviai, kurie visus civilinių kodeksų pažeidimus mitinguose vardija, peticijas skaito, būtent, jauni - neabejingi šalies likimui. Juk Garliavos "patvoryje" man asmeniškai teko daug diskutuoti ir ten su budinčiasis studentais - teisės magistrantais. Taip, kad visa tai jie, tikrai, šią situaciją atspidės savo magistriniuose darbuose. Apie tai greitai dviračių žygyje man asmeniškai teks ir su Seimo nariu nuo Kazlų Rūdos padiskutuoti - jis, irgi teisės mokslų daktaras, dabar pilietybės įstatymui pataisas siūlantis. Čia persipinusiai viskas labai svarbu, kuriant mūsų vaikų ateitį.
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2010-06-02, 11:34. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.08

PranešimasParašytas: 2010-06-02, 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Susikisk savo speliones ir demagogijas i viena vieta. Sakiau kad nediskutuokim, jei neturim faktu. Internetas ne faktas jei ka. Autobusai pastatyti visada buna pastatyti nuosaliau. Tiesa sakant jau retai ir buna, ziopliu mazoka jau liko atvezimui.
Viskas, rysys baigtas, paminejom vaiku gynimo diena, o dabar einam dirbti ir ginti vaiku. Ir tu eik ka nors naudingo veikti vietoj to kad marazmus rasineji internete.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-02, 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Civilinių kodeksų straipsnių akivaizdžiausi pažeidimai, tai faktai , ir tai marazmai, tikrai, bet ne mano Wink
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-07, 10:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pranešu skandalingą ir nelabai malonią žinią, kad Lietuvos žinių laikraščio paskelbtame žurnalistės Jurgos Tvaskienės straipsnių serijale Pedofilai: jie kol kas laimi , pasakojant apie Latvijos pedofilijos skandalo gijas į Lietuvą, kažkodėl prie mūsų šalies pedofilijos struktūros kūrimo nedviprasmiškai paminėtas ir orientavimosi sportas. Embarassed Evil or Very Mad
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rolas
Meistras


Prisijungė: 2007 01 27
Pranešimai: 827
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-07, 19:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal ir geras esi žmogus, Vyteni, bet skaitai tavas mintis, o prieš akis - Šustauskas. Tas irgi tik šūkauti mokėjo, veikla mero kėdėje, seime parodė, ko yra vertas... Ir naivus esi: ką parašo, tuo tiki ir tuoj bangas keli. Nėra buvusiam lagery normalios žiniasklaidos, už pinigus ką nori parašys.
O jei, kaip senas OS-o vilkas, ką nors konkrečiai žinai, tai tiesiai ir rašyk, nes po tavo tokių pareiškimų vaikų šiame sporte gali sumažėti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-08, 07:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rolas rašo:
... po tavo tokių pareiškimų vaikų šiame sporte gali sumažėti.
Ta negi nematai, kad jau ir taip katastrofiškai vaikų mūsų sporte sumažėjo. Negi nesimato? Cool

Rolas rašo:
...Ir naivus esi: ką parašo, tuo tiki ir tuoj bangas keli. Nėra buvusiam lagery normalios žiniasklaidos, už pinigus ką nori parašys.
O jei, kaip senas OS-o vilkas, ką nors konkrečiai žinai, tai tiesiai ir rašyk,.
Konkrečiai žinau, kad pedofilijos klanai kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje privalo būti. Tai visuomenės sarangos dėsnis. Ir reikia būti naiviam, kad netikėti tai, ką rašo nepriklausoma žiniasklaida -nepapirkta, kaip l.rytas.. Negi Lietuva Šventos Marijos žemė ir nėra tų minėtų klanų?žinau tik tiek, kad Lietuva - tai vienintelė šalis, kur dar nėra priimtas cheminės kastracijos įstatymas. Jį mūsų kaimynai lenkai turi, turi ir visos kitos šalys. Tiesiog šlykštu klausytis gen. prokuroro pavaduotojo Petrausko apsimetinėjimo Seime, kai nepasakė, kas galėjo būt suinteresuotas Drąsiaus Kedžio mirtimi. Nutylėjo ir apsimetė, todėl, kad ped.klanas visą teisėsaugą apraizgęs -aš tai žinojau nuotrūpomis, bent nuo giliausių sovietmečio laikų. Ypač KGB pedofiliją kaip šantažo įrankį naudojo. Nuo jaunystės dienų ir nužūdytasis teisėjas Furmanavičius buvo kaip tik užpainiotas per p...-ją. Juk garsusis pedofilinis recidivistas Gotlibas prmą kartą buvo teisiamas 1969 m., (kai iš armijos grįžau ir kai pradėjau Jonavoje OS-ą organizuoti). Pasiskaitykite tą mano aukščiau nurodytą straipsnį - paskutinį kartą Gotlibo bylos tyrimas įslaptintas, nes jo filmuojamų nepilnamečių (vaikų) orgijas stebėjo asmuo "N" - Artūro Paulausko politikos dešinioji ranka. Kas tas "N" - jau, beveik, visi žino, žinau ir aš, - tai Seimo buvęs veikėjas atsakingas už teisėsaugą. Jis man visą laiką būdavo įtartinas su savo veiksmais ir kalbomis.

Pabendravau su Drąsiaus Kedžio sporto draugais, kurie yra dabar jo dukros palydų organizatoriai. Pasak juos, jis buvo "užsikačialinęs", o karste jo raumenys visiškai suvytę kaip po badavimo ir kankinimų, kurių žymės kūne labai aiškios. Tikiu aš atkuriamojo Seimo deputate ir sovietmečio nusikaltimų tyrėja garsiaja kriminologe, Rūta Gajauskaite, kuri demaskavo teismo medicinos falsifikacijas tiriant žuvusiojo Drąsiaus Kedžio kūną.

Po garsių Kauno žūdynių, kai peržiūrėjau visus filmavimus, įsitikinau, kad Drąsiui Kedžiui žūdyti nebuvo jokių motyvų. Iš jo visų nufilmuotų pasakojimų neatrodo, kad jis galėjo išprotėti - pasakojimo metu jis neatrodė kaip debilas. Jis turėjo didelį užnugarį iš savo sesers teisėjos ir jos vyro advokato pusės. Taip, kad tai labai didelis alibi, kad jam nebuvo ko žūdyti. Juk žūdydamas jis tik savo dukrai būt labai pakenkęs - būtų ją išviešinęs. Juk jo filmuotoje medžiagoje dukrelė neprisistato, kas ji tokia ir iš kur ji. Taip, kad tik Artūras Paulauskas suklaidino visą tyrimo eigą, nes garsiai pradėjo šaukti ir kaltinti, kodėl iš Drąsiaus nebuvo atimti registruoti ginklai, jei pradėjo savo filmavimais "viešinti" savo dukrą. Kartoju - filmuose ji niekur neprisistato, kas ji tokia. Mažąją Deimantę išviešino žūdynės ir mesti kaltinimai jos tėveliui.

O po žūdynių mes visi jautėme, kad Drąsiaus gali nelikti gyvo. taip ir įvyko - nuogastavimai pasitvirtino. Tai pagrindinis VIZUALIZACIJOS fenomeno įrodymas, apie kurį mums studentams sporto fiziologijos profesorė a.a. J.Ivaškevičienė dėstė.

Beje, pasak drebančiojo prokuroro Kliunkos pirktas Kazlų Rūdoje autobusiukas "kad tik važiuotų", vargu, ar žūdynėms tinkamas -Drąsiaus artimieji žino, kad jis buvo reikalingas filmavimams, kad susekti paslaptingąjį Aidą. O kad dabar yra jau du autobusiukai - jie internete paviešinti - tai pagrindinis prokoratūros falsifikacijos įrodymas, kad autobusiukas rastas nusikaltimo vietoje visai ne Drąsiaus. Ir pagal išklotines telefoninių pokalbių žūdynių dieną 11 val. 01 min. Stankūnaitė pranešė savo seseriai Violetai, kad vyksta žudynės ir po to pranešimo ji turėjo laukti apsaugininko. Taip kad savo šarvuotų durų Drąsiui, tikrai, negalėjo atidaryti - ją nužudė, matomai, jai pažįstamas kitas.

Taip, kad labai teisingai rolas pažymėjo dėl žiniasklaidos -ją reikia vertinti kritiškai ir nusikaltimus reikia tirti visai visuomenei, nes nusikaltimus daro, atrodo, pati teisėsauga.
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Devis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 630
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-09, 11:02    Rašyti temą: nepriklausoma Atsakyti su citata

Chmmm... Nepriklausoma žiniasklaida! - ar Lietuvoje tokia yra? Įvardink nors vieną...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-09, 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip "Lietuvos rytą" kaži, ar labiau angažuoto ir papirkto; atstovaujančio tik ... grupuotes atrasi - jokių dualizmo principų - viskas kaip sovietmetyje tik vienintelė užsakyta vienos partijos (dabar KLANO) nuomonė. Dabar "Lietrytis" pranoksta net savo pirmtakę "komsomolką", kurią "Perestroikos" laikotarpyje, tada už jaunatvišką drąsą gerbėme. Dabar Rimvydo Valatkos pasišaipymai iš nužūdyto Vytauto Pociūno ir KGB-istinių metodų Lietuvoje inspiruotojo Mečio Laurinkaus po savo sparneliu prisiglaudimas kelia didelį pavojų šaliai. Visa kita žiniasklaida dar šiek tiek padorumo principų laikosi, stengiasi viską atspindėti ir duoti žmonėms atsirinkti. Yra Lietuvoje ir visiškai nuo jokio klano nepriklausomų žiniasklaidų. Tik nereikia bijoti jų skaityti. Už jų skaitymą dabar į Sibirą neištrems - nereikia tik dėti į kelnes ir nereikia drebėti, kaip prokuroras Kliunka. Twisted Evil
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-06-14, 08:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai štai, VĖL įvyko viskas taip, ko labiausiai bijojome. Kai Garliavoje prie geležinės besikurenančios statinės šildydamiesi šnekėjomės, aš Drąsiaus dukrelės saugotojus įtikinėjau, kad reikia ypatingai saugoti ir kaltinamuosius LIŪDININKUS. Po vakar dienos įvykio, manau, turėtų atsistatydinti ir būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn aukščiausi šalies "teisėsaugos" vadovai už tai, kad panaikino apsaugą "vieninteliam" įtariamajam. Liūdniausia, kad vėl išsipildė tai, ko labiausiai bijota, kai spalio 5 d. prasidėjo paslaptingos Kauno žūdynės. Kad bus šio "vienintelio" įtariamojo savižūdybė, apie tai net kovo mėn. pabaigoje kažkur skaičiau perpasakotą teisėsaugos pareigūno versiją.

Mums Garliavoje bekalbant apie pavojus ne tik mažajai Deimantei, atvažiavo iš Olandijos vienas šios žmonijos problemos stebėtojas. Jis palinkėjo stiprybės kovoje už mergaitės išsaugojimą. Mat šios tragedijos aplinkybėmis susidomėjo net Belgijos prinsesė, kurią šokiravo Kėdainių teismo nutartis. Kalbinkime bet kokius psichologus ir modeliuokime, kaip elgtųsi bet kokia mama, jei ji būtų nepagrįstai apšmeižta savo mažametės dukrelės. Vargu, ar tokia mama keltų teismus, vargu ar priverstiniais susitikinėjimais kankintų savo vaiko. Tikrai, nekalta mama paliktų savo vaiką kuriam laikui; duotų jam atsitokėti. Tuo labiau, ir pagal visus psichologijos dėsnius net ir nekalčiausiai mamai NEGALIMA ATIDUOTI VAIKO po tokio jo liudijimo prifilmuotose vaizdajuostėse. Manau, kad ir Belgijos princesei aišku, kad mama siekia vaiką susigrąžinti kerštui už "nesąmoningus" pasakojimus. O kiek tie "išgalvoti" mergytės pasakojimai, viską patvirtina jos piešiniai, atspindintys vaiko patirtą stresą. Tai pagrindinis įrodymas, nereikia būti meno psiichologu, pamačius tokius piešinius. Juolab, kad ji pradėjo piešti po procedūrų vaikų "psichuškėje", po kurių ji buvo praradusi atmintį - pamiršo savo draugę kaimynę ir jos kieme supynes, pamiršo, kaip žaisti šaškėmis. Ir kad paskutinis "teismas" vėl sufabrikavęs specialistų išvadas, išteisino vaiko pagrobimą ir uždarymą į šią įstaigą - tai jau akivaizdu, kad valstybė pradėjo kovoti su mergaite, Embarassed lygiai taip pat kaip ir su Klaipėdos "teroristę", atiduotą Rusijos saugumui kankinti ir išmušinėti prisipažinimus. Apie tai prisipažino vėl prokuroras Kliunka.

Tokioje situacijoje vietoj to, kad policija išrašytų premiją Mariui Kuprevičiui išgelbėjusį "teismo" anstolį nuo neteisėto Kėdainių teismo nutarties vykdymo, kuris tuoj pat buvo panaikintas Panevėžyje - jam išrašoma bauda. Tai teisinio nihilizmo neturintis precedento atvejis.


ČIA žiūr. daugiau nuotraukų.


Vėl noriu atkreipti į maldoje laikomų rankų padėtį. Manau, kad taip laikant rankas jau daug kas iš orientacininkų matė, ypač, rinktinės nariai matė taip laikomas rankas. Idea Kaip matome, tą pačią naujausią VIZUALIZACIJOS techniką naudoja ir dziudo treneris Marius, kuris save pasišventė GINTI SKRIAUDŽIAMUS VAIKUS.
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005