�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

WOC 2010, Norvegija, Trondheimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
arunas
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 04 15
Pranešimai: 29
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

I tema del prabegimo is 3 KP i 4KP. Man patraukliausias: Į kairĄ keliuku iki išsišakojimo, paskui apibėgant pusiau atvirų ir kalnų per kairĄ, ežero šiaurinis krantas,po to didelis kalnas ir dvi mažos viršųnės prisirišimui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
katashunis
Meistras


Prisijungė: 2008 11 18
Pranešimai: 232
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2010-08-10, 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

arunas rašo:
I tema del prabegimo is 3 KP i 4KP. Man patraukliausias: Į kairĄ keliuku iki išsišakojimo, paskui apibėgant pusiau atvirų ir kalnų per kairĄ, ežero šiaurinis krantas,po to didelis kalnas ir dvi mažos viršųnės prisirišimui.


Noreciau pamatyt Aruna prisirisanti kaip jis minejo "prie virsuneliu". Šaknelės manau bųtų pasiektos jums paskutiniame treĄdalyje. Galiu kirst lažybų, kad nė velnio nenutuoktumėte kurioje vietoje esate pakiles paskutiniu šlaiteliu viršun ir imdamas kp.

Beje pats irgi renkuosi toki pat variantų. Čia tik papostringavimams :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei miskas svarus, manau, jos turetu matytis neblogai. bet, kaip daznai buna, zemelapy atrodo vienaip, o kaip su tuo zemelapiu iseini i vietove, vaizdelis pasikeicia. :) del to butu visai smagu suzinot, ka mano tautieciai, pabuvoje vietoveje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Cambas
Meistras


Prisijungė: 2004 08 26
Pranešimai: 1047
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ilgos finale 4/6 - rezultatas labai geras, gaila, kad Donatui trųko tiek nedaug. Dėl Liutiko, tai buvau 100% ĮsitikinĄs, kad jis pateks Į finalų, kažkaip Fortųna atsuko nugaros apatinĄ dalĮ... Reikės Malisioniui tuo klausimu pasiaškint.
Dabar jau lauksim finalų. Laikom kumšĄius!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Devis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 630
Pranešimų per dieną: 0.09
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 10:08    Rašyti temą: klaidos Atsakyti su citata

Daug klaidų daro mųsiškiai, bet jas daro ir kiti. Tik pripažinti favoritai kažkaip klaidų kiekĮ sumažina iki minimumo.

Dėl praėjimo. Mano variantas toks:

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 17:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau i pabaiga eina masines ziurovu sprinto varzybos, kurios vyksta prie Universiteto, kurio bibliotekoje vakar ir uzvakar man teko padirbeti. Malonu, kad siose varzybose aktyviai dalyvauja is Medeinos klubo labai didele Gipu seima ir tarp elitininkiu startuoja Giedre. labai gaila, kad tokioje maseje man ju nepavyko pamatyti. Noretusi po ilgos pertraukos nors lietuviskai su kuo pakalbeti. :D

O, bendrai, ispudis masiniu varzybu neispasakytas. Aplamai, mane dabar Norvegijoje (tiek ir Svedijoje) sokiruoja visur pakelyje sutinkami besitreniruojantys. Sveiko gyvenimo budo musu tautai dar yra ko pasimokyti is musu Siaures kaimynu.

lukqas rašo:
____________________________
"Juo lab, kad akivaizdus ir labai ryškus totalus bei staigus Lietuvos orientavimosi sporto nuopolis." (Vytenis)


Kad tas nuopolis buvo pasiektas pats zemiausias pernai Vengrijoje (atsiverskite diagrama), tai stai dabar, kai Trondheime siandien dalyviams, kaip priklauso - poilsio diena, galima paanalizuoti VILTINGA situacija, kuri reikalauja jau, pagaliau, prisikelti, pradeti kilti.

Tai stai, pernai Vengrijoje per sprinta Simonas buvo 24-tas, Vilius 27-tas, Jonas Vytautas 31-as. Tai dabar JonasVytautas Gvildys 31-as ir Simonas 32-as. Akivaizdu, kad vyrams siemet nepasiseke. Bet uz tat sprinto rungtyje kompensavo Inga, uzemusi 22-tra vieta ir aplenkusi Aja Skrastine. Dar maloniau, kad jaunute Gabija pateko i finala ir jame 38-ta, kai pernai nei viena sprinte nebuvo patekusi i finala.

Vidutineje trasoje Miskolice pernai tik JonasVytautas buvo 37-tas ir per viena vieta aplenkes kaimyna Juriju Tambasava. Sioje rungtyje Inga buvo 30-ta. Taigi moterys ir cia dabar, Trondheime, kelia bendra Lietuvos orientavimosi sporto lygi.

Na, o ilgoje trasoje pernai Simas buvo 21-as ir Marius-37-tas, o tarp musu moteru Inga 30-ta, tai dabar veterano, buvusio pasaulio vicecempiono su slidemis Nerijaus patekimas i ilgos finala, tai labai zenklus irodymas, kad reikia mums sugrazinti buvusias vertybes. Butent, del tu vertybiu uzpernai Olomouce Nerijus labai pergyveno, jam buvo labai skaudu del musu nesekmiu. Taigi, pragiedruliai labai jaudina. Siemet reikia nors kiek geriau nei pernai Vengrijoje. Tokia turetu but rinktinei iskelta planine uzduotis. Jos vykdymo sekme priklausys jau nuo rytojaus.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
povilas
Meistras


Prisijungė: 2006 11 20
Pranešimai: 119
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 22:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni, ar tu, vis tik, pasieksi cempionato vieta ir pamatysi musu komanda? Liko tik dvi "darbo dienos". Ir dar dvi prie ju. Paskutine, jeigu neklystu, ketinai ir pats prabegti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-11, 23:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai po galais, ar skaitot, mielas, povilai, kų aš rašau? Už 15 min. bus jau treĄia diena, kaip aš Trondheime, ir atsidųriau,
kaip minėjau, dėka, savo kelionės rėmėjos STIHL firmos, kuri galėjo bųti ir viso Lietuvos OS-o rėmėja -
tik kas sutrukdė tai,
dabar ne tas laikas apie tai man rašyti. Juolab, kai man Magdonalde sėdint (mat visur Magdonalduose internetu pasijungiu),
už lango tokia nuostabi muzika liejasi pagrindinėje Trondheimo aikštėje. Didžiausia estrada pastatyta, bųtent, Ąempionato
apdovanojimams iškilmingiems. Tai didžiai pagerbtas mųsų sportas, kur aikštėje stovi pirmojo Norvegijos karaliaus (vikingų)
vado Olavo statula. Juolab, kad Trondheimas buvo Norvegijos sostinė. Miestas Įspųdingas, savitas ir savotiškas. Gaila, kad nėra kada
juo grožėtis, tenka ieškoti ir pirkti prarastus (pavogtus) prietaisus, nors, šeip, atrodo, vagių šiame Norvegijos užkampyje
lyg ir nėra. Viskas man nutiko, gal, Oslo geležinkelio stotyje, ar pakeliui Į jų. Mat, , kai nuėjau Į tualetų trumpam, iškart policininkai
mane perspėjo, kad prižiųrėĄiau dviratĮ savo. Ir, nors perspėjo, vis tiek nepastebėjau, kada nukabino Ąemodanų su ... Mat

O dar galiu pridurti, kad norvegai (kaip ir švedai) - tai puikųs ir nuoširdųs bei labai paslaugųs-dėmesingi žmonės. Kad ir
vakar, kai miniau dviraĄiu Į ilgos trasos kvalifikacinių varžybų vietų, staiga man nuleido padangų. O kaip tik tuo keliu nusitysusiu
palei nuostabiausių Jonsvatnet ežerų, ištysai vien dviratininkai lenktynininkai ir krosininkai bei slidininkai su riedslidėm dirbo. Todėl,
kai tik sustojau, iš kart prie mans sustojo sportininkai, norintys man kų nors padėti. Be, kadangi nepasiėmiau visų
remonto reikmenų (palikau juos pas studentų, kuris mane priglaudė), teko pėdintĮi atgal Į ĮTrondheimų. Bet dviratĮ vedžiausi
tik 30 sek., nes iš kart sustojo lengvas automobilis ir pasiųlė mane su dviraĄiu pavežėti. Pasirodo, sustojo
mano amžiaus ar vyresnis sportininkas-dviratininkas, kuris važiavo iš MTB treniruotės ir savo automobilyje vežėsi irgi dviratĮ.

Jis važiavo iš kalnų treniruotės.

Ir tokių nutikimų kelionėje man yra apstu, kai iš kart prisistato ir pagelbų suteikia. Pavyzdžiui, Lenkijoje, pylė kaip iš kibiro,
o aš vis tiek miniau pedalus. Bet, staiga didžiausiu garsu pokštelėjo padanga. Tai matė parduotuvėlės langų bevalanĄios savininkės.
Jos iš kart automobiliu savo nuvežė mane pas vienų dviraĄių remonto amatininkų (nes parduotuvės išeiginĄ dienų buvo uždarytos)
ir taip tik valandų sugaišĄs -toliau vėl sukau pedalus. Taip kad pedalų sukimasis - tai gyvenimas, tai nuolatinės besisukanĄios
problemos, siekiant pažaqngos, patirti tai, kas naujo, kas ypatingo.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
povilas
Meistras


Prisijungė: 2006 11 20
Pranešimai: 119
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: kaunas

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 00:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai, kad gerb. Vyteni gyvenimas yra nuolatines besisukancios kaip tie dviracio pedalai ir besidauginancios kaip masalai, kuriu Norvwegijoje gal ir nera, problemos, man seniai aisku o dabar ypac, ir kad tu sugebi jas filosofiskai suvokti ir taip zaviai, sekdamas geriausia sofistine tradicija, interpretuoti, akivaizdu bei nepakartojama, bet, vis tik, ar ivyks lietuvaiciu OS-ininku susitikimas dar iki pasaulio cempionato pabaigos??
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
V.B.
Meistras


Prisijungė: 2006 02 15
Pranešimai: 923
Pranešimų per dieną: 0.14
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 14:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.internettv.ch/sport/ssf-live/ssf-livestream
live tv transliacija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ziurau transliacija :) grazu :)

Ptasekaite po 4km 4 su 4.04 atsilikimu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 15:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Malonu žiųrėti - po 4 km 2 vietų dalijasi Inga ir Sandra. Aišku, Ąia tik trasos kiek daugiau kaip 1/3 ir stipriausios bėga vėliau. Bet...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 16:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keista žiųrėti Į plikšĮ teisėjų žemėlapių keitimo vietoje - kažkaip nesolidu pasaulio Ąempionatui :?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Remis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 21
Pranešimai: 384
Pranešimų per dieną: 0.05

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Geras, tik pakritikavau ir apsirengė :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2010-08-12, 16:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal cia dedei vienintelis sansas zagara pagaut.. :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Puslapis 36

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005