�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

oTracker - gps sekimo/transliacijos sistema
Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
GJ
Meistras


Prisijungė: 2007 10 07
Pranešimai: 343
Pranešimų per dieną: 0.06
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-09-04, 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užsienyje svarbiose varžybose, WRE renginiuose nuostatuose kartais bųna aiškiai nurodoma, jog dalyvis atsisakĄs bėgti su organizatorių išduotu GPS bus diskvalifikuojamas. Matyt, tai yra daroma, kad neatsirastų asmenybių, nes GPS paslauga organizatoriams, kaip suprantu, kainuoja kiekvienas daviklis, o prieš pat startų jo perrašyti kitam dalyviui nelabai bųna galimybių. Be to, ir atsisakymo motyvai, bent jau man pavyzdžiui, nelabai suprantami, kų Ąia slėpti, taktikas kažkokias ar kad kartais klaikiai nusigrybaujama? Aš kaip tik manau, jog labai gerai gauti GPS ir paĄiam pasilyginti su kitais, ypaĄ, jei kažkur duodi Į kaulus varžovams.

Vienas pastebėjimas apie otracker.lt iš mano pusės, jog nėra iš anksto matomas dalyvių, kurie gaus GPS'us sųrašas. Neišeina iš anksto anonsuoti draugams ir pažĮstamiems ne iš OS bendruomenės, kad žiųrėtų, kaip man sekasi. O tokių bųdavo, kurie žiųrėdavo ir džiųgaudavo, kaip aš ten su visais uodegėlĄ vizginu. Be to, išankstinis sųrašas leistų asmenybėms, jeigu labai nenori su juo bėgti, iš anksto pranešti organizatoriams, kad nenori GPS ir šie galėtų jĮ pasiųlyti kitiems dalyviams. Tikrai, manau, kad atsirastų norinĄių bėgti su GPS, tai kam versti tuos, kurie nenori. Pavyzdžiui, pernai Ą"žuolas per ilgų buvo sudarĄs galimybĄ už 5 eurus pasiimti atliekamus GPS'us. Aš ir pasiėmiau. Ir visi labai džiaugėsi mano šiuo sprendimu, nes buvo tikrai Į kų pažiųrėti. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Skype vardas
doobas1
Meistras


Prisijungė: 2012 05 24
Pranešimai: 637
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2020-09-04, 22:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kuriose varzybose nebuvo is anksto pranesta kas begs su GPS?
_________________
Ramunas P.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
edno
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 29
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Zarasai

PranešimasParašytas: 2020-10-06, 16:42    Rašyti temą: Sync from here Atsakyti su citata



oTracker pridėtas funcionalumas "Sync from here".
Tokiu bųdu galima paleisti mass-start iš bet kurios vietos. Iškviesti meniu galima naudojant dešinĮ pelės mygtukų (telefonuose paspaust ir palaikyt). Norint grižti Į "Sync from start" galima paspausti kampe atsiradusių sync ikonų.

Tokiu bųdu LIVE transliacijos metu galima greitai išanalizuot ir pakomentuot ilgų/Įdomų praėjimų.
Naudinga splitų analizei po varžybų.
Taip pat atsiranda galimybė, jau LIVE metu, paleisti sinchronizuotų startų varžybose, kuriuose nėra iš anksto žinomas dalyvių starto laikas pvz. estafetėse ar masinėse.


Paskutinį kartą redagavo edno, 2020-10-06, 20:09. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
SuperDuper
Naujokas


Prisijungė: 2020 09 07
Pranešimai: 17
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2020-10-06, 17:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar veiks programa tiesiogiai si savaitgali per MTBO cempa?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005