ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nauja internetine svetaine :)
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Woodoo
Meistras


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 981
Posts per day: 0.17
Location: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 15:20    Post subject: Reply with quote

Ateinu i foruma ne pasiziureti, ka raso Vytenis, o padiskutuoti. Ir kaskart einu su viltim, kad galbut siandien Vytenis susiprato ir forumas vel normalus. Deja tai tik svajones.
_________________
Tinginio training log'as Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bla bla
Meistras


Joined: 02 Jun 2006
Posts: 210
Posts per day: 0.04
Location: Vilnius

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 15:49    Post subject: Reply with quote

is tw Vytenio 386 pranesimu ciuju visi yra va tokie. Bet visi uztat grazus. Spalvoti, dideli, visai "nenusibosta" ju skaityti. tai gi buvo sukurta tema specialiai Vyteniui, kur jis savo pasakecias ten detu. O jis visada pradeda ne i tema cia varyt!

Vytenis mano dievas! Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
www.osport.lt
Meistras


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 85
Posts per day: 0.02
Location: Lietuva

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 17:01    Post subject: Reply with quote

Vyteni, kam Viliui A. tema vadinti nauja Viliaus A. internetine svetaine, jei jis neturejo senos.Logiskai mastant jei butu parasyta nauja butent Viliaus internetine svetaine, tai turetu buti ir senoji.Taciau, jis neturejo niekada anksciau svetaines.Pritariant vap, kam meluoji ir APGAUDINEJI zmones, kad net neskaitai pranesimu, jei liutu svetaine kabini.Noredamas pamatyti liutu svetaines nuoroda, tu turejai perskaityti komentara. Tai kam tu APGAUDINEJI orientavimosi sporto visuomene? KAM? Kas cia do apgaules? Pateiki vieni, o sakai ka kita.APGAULE ne i gera.
_________________
Žiūrėk, ta kaukė jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.65
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 21:04    Post subject: Reply with quote

Very Happy Sveiki! Kaip miela, grižus iš treniruotės ir žemėlapio piešimo darbų, ir dabar, jau sutemus, vėl į žydrajame ekrane pamatyti šios svarbios temos aktyvumą didžiausią! Juk INFORMACIJOS skyrius niekad nebuvo populiarus.

Dėkui L_M puikią PSICHOLOGIJĄ INTERNETINĘ išdėsčiusiam. Exclamation

makeris wrote:
jauciu kad tuoj sulauksime straipsnio "Bet kodel mane apgaudinejat as atsidarau psl ir man jio neuzkrauna? kas per chuliganizmas!"
Chuliganizmas ne todėl, kad neužsikrauna, o chuliganizmas, kad visus kvietei į neužsikraunančią svetainę:
makeris rašo:
www.liutai.vhost.lt kvieciame apsilankyti Very Happy

Neapsirikai, kad sulauksi straipsnio. Very Happy Malonu, kad nors dabar atsitokėjai ir pakeitei savo parašą į "užkniso kariauti". Paprastai, kuriems UŽKNISA - tokie kitokiais - civilizuotesniais veiksmais viską tęsia. Nebūtina su tokiu lozungu ir toliau draikytis ir po kitas temas su šios temos "tiesomis". Tokį reiškinį pirmą kartą pamačiau čia forume. Pasiskaitykite-ką pridirbote! Ar tai ne chuliganizmas? Kas supras kitoje temoje išneštas iš šios temos Jūsų "tiesas"? Kam šiukšlinat forumą? Verčiau įlįskite į savo pranešimus ir ištaisykite į juos pagal puslapio tema. O jei nesugebate diskutuoti jose, neužtenka kol kas žinių ar neturite ką pasakyti – tai nors tik atsiprašykite kitų skaitytojų. Taisytis niekad nevėlu.

:
www.osport.lt wrote:
Vyteni, kam Viliui A. tema vadinti nauja Viliaus A. internetine svetaine, jei jis neturejo senos.Logiskai mastant jei butu parasyta nauja butent Viliaus internetine svetaine, tai turetu buti ir senoji.Taciau, jis neturejo niekada anksciau svetaines.Pritariant vap, kam meluoji ir APGAUDINEJI zmones, kad net neskaitai pranesimu, jei liutu svetaine kabini.Noredamas pamatyti liutu svetaines nuoroda, tu turejai perskaityti komentara. Tai kam tu APGAUDINEJI orientavimosi sporto visuomene? KAM? Kas cia do apgaules? Pateiki vieni, o sakai ka kita.APGAULE ne i gera.
Kur aš ką apgavau? Ar apgavau Tavo žodžiais:
“Noredamas pamatyti liutu svetaines nuoroda, tu turejai perskaityti komentara.
Mielasis www.osport.lt, aš ne tik perskaičiau tą nuorodą ir jos komentarą su šypsenėle:
makeris rašo:
www.liutai.vhost.lt kvieciame apsilankyti : Very Happy
Bet, dar perskaitęs šį komentarą, dar ir jį nukopijavau ir be jokių komentarų pakišau į savo pranešimą. Tai noriu paklausti, kodėl pats teigi, kad aš meluoju, kad, neva, jos neskaitęs, kai žinai pats, kad tą komentarą ne tik perskaičiau, bet ir dar nuo to mano perskaityto bei nukopijuoto komentaro prasidėjo didžiausia diskusija ir pats joje tapai aršiausiu kovotoju už savas “tiesas” net ir kitose temose apie šios temos “tiesas” ne į temą kitur rašydamas ir dar prisidengdamas melagingu savo parašu:

“_________________
"Kodėl rašote ne į temą?"

Tai kaip suprasti, kai šios temos klausimą išneši į kitą temą ir tenai pradedi diskutuoti ne į temą su tokiu cinišku savo parašo klausimu? Kodėl prisidengi tokiu garbingu www.osport.lt vardu (pseudonimu) ir OS forumą nori paversti, kad Tavo pavyzdžiu būt pradedama diskutuoti visose temose ne į temas?!. Matau puikiai esi įvaldęs žymiausio pasaulyje ciniko, Hitlerio dešiniosios rankos –vyriausiojo ideologo Gebelso propagandos metodą. Ar mokeisi apie jį ką nors? (Paulas Jozefas Gėbelsas gimęs Spalio 29, 1897 – ir nuteistas miriop Gegužės 1, 1945) buvo Adolfo Hitlerio propagandos ministras Nacistinėje Vokietijoje. Apie jį ir propagandą http://www.geocities.com/Vykintas/tp2.html, bei juodąsias technologijas http://www.lsdp.lt/index.php?-1958134966 ) Iš Tavo braižo ir vieno pavartoto žodelyčio supratau, kas pats esi ir kodėl mielasis naujokas www.osport.lt pats toliau meluoji rašydamas:
“…Pritariant vap, kam meluoji…”.
Kur vap. teigė, kad aš meluoju? Juk jis uždavė man, jo žodžiais “…LYGIAI VIENĄ KLAUSIMĄ: …”, o rašant tą klausimą, iškilo ir dar vienas klausimas. Nieko nuostabesnio nėra, kai kyla vis nauji klausimai:
vap wrote:
Vyteni turiu LYGIAI VIENĄ KLAUSIMĄ:
...
Kadangi pirmu du pranešimai Viliaus A. ir tik trečiame ar ketvirtame parašytas adresas į Liūtų svetainę, tad klausimas KOKIO VELNIO SKAITAI NE NUO PIRMO PRANEŠIMO?...
Kai tema ne nauja paprastai pradedu nuo paskutinio pranešimo. O kadangi paskutinis pranešėjo parašas, mano supratimu, atitiko labai taikliai temos pavadinimą "Naują svetainę", tai ir ...

vap wrote:
...Ir dar vienas klausimas: Kurioje vietoje parašyta, kad LIŪTŲ svetainė nauja? Paaiškink man.
Kad ji "nauja" (kabutėse) - parašyta buvo tos svetainės autoriaus žodžiais: "Svetainė nepasiekiama" aišku kaip diena, kad ji dar ruošiama.. O kadangi į ją mus visus kvietė apsilankyti į dar neparuoštą savo "naują" svetainę - tai ir ...

Teisingą mielasis vap man klausimą šį uždavė - nes ši svetainė tik KABUTĖSE NAUJA. Wink

cloudsmaker wrote:
... tu vienas is VISU FORUMO LANKYTOJU pradejai cia del to bardaka kelt,...
Taip, aš čia vienas ir tokį žodelytį, vargu, ar orientacininkams tinkamą pas tos svetainės autorių radau:
... wrote:
,,,galvojau kad "pizdavojies" todel ir meciau ta replika ...
Šis žodelytis labai tiko savo prasme prie forumo skaitytojų - SVEČIŲ kvietimo į dar neparuoštą svetainę. Išsivaizduokite, mus visus pakviečia į svečius, o mes atsinešę savo vaišes, matome ne tik nepadengtą svetainėje stalą, bet ir to stalo dar nesant. Ir tai dar ne bėda, kad stalo neįsigijo šeimininkas, pasikvietęs į svečius ir nepadengė stalo. Galima mums pakviestiems svečiams ir savo vaišes ant žemės tos svetainės susidėti ir pakalbėti, patarti, kaip tą svetainės stalą greičiau įsirengti. Na, bet, atleiskite, kai dar ir SVETAINĖ šeimininko uždaryta ir to paties šeimininko nėra - jis net svečių nepasitiko ir dar net savo kvietimo nenuėmęs, dar ir toliau su savo KVIETIMU I SVETAINE šiuo jo raudonojo žodžio reikšme Embarassed tyčiojasi iš svečiu - tai kur mielasis, cloudsmaker-į, “bardakas”, ar tyčiotis iš kviečiamų paviešėti svečių, ar perspėjimas, kad taip elgtis negražu, dar naudojant mums sportininkams terminus netinkamus. Question

Sveikinu, mieląjį, ruošiamos svetainės autorių, kad jis šių diskusijų dėka susiprato ir pakeitė savo parašą į žymiai reikšmingesnį šūkį "kariauti užkniso" Tuo ir sveikinu mieląjį susipratėlį.

Manau, kad tai labai reikšminga Viliaus A. sukurta tema bendrinė ne jam pačiam, bet ir visiems tinkamą. Matau daug Viliaus A, giliai prasmingų jo temų sukurtų, jis temas kuria tikrai visiems reikšmingas. Tik kodėl čia NAUJŲ SVETAINIŲ temoje vėl ne į temą šio puslapio (o kur temų ribos jau labai išplaukusios?) štai tokie čia pranešimai atsiranda:
Woodoo wrote:
Ateinu i foruma ne pasiziureti, ka raso Vytenis, o padiskutuoti. Ir kaskart einu su viltim, kad gal but siandien Vytenis susiprato ir forumas vel normalus. Deja tai tik svajones.
O kas trukdo diskutuoti ir su mano parašytomis mintimis? Teisingai _ 13-kiniams gal forumas atskiras reikalingas. Tai jei, mielasis Woodoo turi mažiau nei 13 metelių, tai tikrai jokiais būdais nepradėsi su mano mintimis apie sporto teoriją diskutuoti. Bet atmink, kad gal forume reikia ir studentams pasilavinti po paskaitų. Bet kai čia forume karaliauja tik 13-kiniai, tai todėl pradeda jie kabintis ne ką rašau, bet, kaip jau pastebėjau lankytojų pastebėjimą - KODĖL RAŠAU. O tai jau, paprastai būna ne į temą – tai temos sąmoningas diskusijos nuvedimas į lankas.

Todėl jau ne kartą buvo baustas mielasis Woodoo - jis tapo čia forumo rekordininku priekabiavimais ne į temą skaičiumi, kurie tapo moderatoriaus ištrintais. Net ir tema nesenai ištrinta visai ne į forumo temą kažkieno sukurta buvus. Kažkodėl nei Woodoo, nei pasipiktinęs mano rašiniais mano įdomiausias oponentas Svečias per varžybas nepriėjo ir asmeniškai nepasakė: “baik rašinėti – užknisai!” .. Kažkodėl ne mažai sportininkų priėję prie manęs, atvirkščiai – prašo ar pataria, kaip rašyti. Žinau labai daug tokių, kurie tik skaito ir nenori veltis, nenori 13-kinių būt apdergti. Žodžiu, čia ne mano rašinių tema. Labai apgailestauju, kad man skirta tema “Tik Vyteniui” yra kažkodėl užrakinta. Kas ją užrakino ir kodėl užrakino, jau man aiškėja tik pamačius ir paskaičiavus, kiek buvo įėjusių į šią temą. Aišku, manau, kad reikia būtinai man paaiškinti į kai kam rūpimą klausimą – KODĖL RAŠAU. Kai padiskutuoju akis į akį, iš pokalbių aišku, kad skaitantys žino, kodėl rašau. Tai atskiras INTERNETINĖS PSICHOLOGIJOS labai platus klausimas, kurį taikliai čia paminėjo L_M:
L_M wrote:
... esate jau priklausomi. Vytenis veikia kaip narkotikas. Nebegalite neužeti į forumą. Knieti pamatyti ką vėl parašė Vytenis. Pamatote kaip krūva oponentų jį spardo ir patys nesusilaikote neįspyrę. Ir taip toliau ir be galo.
Bet koks man narkotikas veikia čia rašyti, nors ir artimas šiai temai klausimas, bet, vis tik dar ne šios temos klausimas. Reiks atskleisti, bet tik ne čia. Tam ir kuriate NAUJAS INTERNETINES SVETAINES, mielieji, kad turite savas idėjas, kurias norite skleisti savose int.SVETAINĖSE.

Todėl siūlau vėl sugrįžti ne į Viliaus A, svetainės temą, bet į nuostabią Viliaus A. pradėtą NAUJŲ int.SVETAINIŲ temą.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
vap
Meistras


Joined: 08 Jun 2006
Posts: 263
Posts per day: 0.05

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 21:58    Post subject: Reply with quote

Vytenis wrote:
vap wrote:
Vyteni turiu LYGIAI VIENĄ KLAUSIMĄ:
...
Kadangi pirmu du pranešimai Viliaus A. ir tik trečiame ar ketvirtame parašytas adresas į Liūtų svetainę, tad klausimas KOKIO VELNIO SKAITAI NE NUO PIRMO PRANEŠIMO?...


Kai tema ne nauja paprastai pradedu nuo paskutinio pranešimo. O kadangi paskutinis pranešėjo parašas, mano supratimu, atitiko labai taikliai temos pavadinimą "Naują svetainę", tai ir ...


Tema buvo ne nauja? Kaip taip suprasti.
Jei ne nauja, vadinas į ją turėjote ateiti antrą kartą, nes kiekvieną kartą ateinant į naują temą ji būna NAUJA, bent logiškai mąstant.
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.65
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 22:54    Post subject: Reply with quote

Labai teisingai ir giliai logiškai mąstai. Man patinka toks gilus oponentų mąstymas. Aišku, gal ne vykusiai terminą pavartojau, pavadindamas NAUJA tema. Juk joje jau ne vienas pranešėjas buvo. Aišku, čia ir yra mūsų (ir tuo pačiu mano) INTERNETINĖS PSICHOLOGIJOS dėsninga silpnybė skaityti tik paskutinį pranešimą ir sekti toliau paskui keliaujantį į pievas. Todėl temoje "Tik Vyteniui" kurios ne originalas, bet tik falsifikacija yra NUSIŠNEKĖJIMUOSE, labai taikliai vosvos man pastabą davė, kad prieš paleidžiant pranešimą į eterį, pažiūrėti reikia puslapio višuje į TEMOS PAVADINIMĄ.

Taigi, dabar pažiūrėjus, mes jau keliaujame į lankas. Reikia mums būtinai grįžti į Viliaus A. pradėtą temą ir pradėti kalbėti NAUJų INTERNETINių SVETAINių rėmuosee. Šių žodžių galūnes mažosiomis parašiau todėl, kad gal nepradėkime apie jas vėl diskutuoti. Kalbėkime apie puikią Viliaus A iniciatyvą ir josios įdėją - NAUJĄ SVETAINĘ.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Svecias
Meistras


Joined: 24 Oct 2006
Posts: 168
Posts per day: 0.03

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 03:46    Post subject: Reply with quote

PASKAITYT VYTENIO STRAIPSNI , TAI TAS PATS KAS SUSISAUT DOZE I VENA. NORISI DAR IR DAR... TU MANO OPIUMAS Laughing
_________________
Ir kam nepasisekė, tiems tikrai pasisekė nepasisekimą patirti - tai irgi labai svarbi vertybė. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 21:58; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.65
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 10:15    Post subject: Reply with quote

Very Happy Labas rytas! Kaip malonu, kad jau ištrinti iki Svečio naktiniai visi ne į temą rašyti paistalai!
Bet 2:46 forumą tvarkantys jau senai miega.

Mielasis Svety, koks pykčio priepuolis užėjo Tau, kad net nesugebi paskaityti, kokia čia tema? Cool Rolling Eyes Cool
Svecias wrote:
....TIK TU NERASYK SAVO KLIEDESIU !!! ...
Sveikinu taikliai parašius, nes dabar mano atsiliepimas į Svečio šį VISIŠKAI NE Į TEMĄ rašytą pranešimą, tai tikrai yra kliedesys.
Prisipažinsiu, kad tokie mano kliedesiai, diskutuojant su oponentais ne į temą, irgi yra ištrinti.
Labai trokštu, kad ir šis mano kliedesys NE Į TEMĄ su Tavim būtų irgi ištrintas.

P.S: Gailiuos, kad įsivėliau į ne savo temą. Pasirodo, kad čia forume yra PRIVAČIOS TEMOS.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
www.osport.lt
Meistras


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 85
Posts per day: 0.02
Location: Lietuva

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 11:55    Post subject: Reply with quote

kadangi su senuku nelabai ka yr dikutuot tai sitas pranesimas Liubai..

siulau taip ir toliau.. visu kitus trint o palikt tik senuko ir jo augintiniu paistalus.. ziuresim kiek toli nuvaziuosim Very Happy
_________________
Žiūrėk, ta kaukė jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
[Giedrius]
Meistras


Joined: 07 Nov 2005
Posts: 685
Posts per day: 0.13
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 12:03    Post subject: Reply with quote

Vyteni, turek saiko, tu jau ligonis, visi tau sako, kad si tema apie Viliaus svetaine ir niekam nerupi, kur tu pamatei adresa i liutu puslapi, poste, ne poste, parashe. Faktas tas, kad visi tau sako nustoti svaigti. Del taves nebesinori net forumo skaityt ir i ji rashyt Exclamation

Gyvenam demokratinej valstybej, na bent jau tuo tikim Very Happy, tai galioja vienas principas: mazhuma nusileidzhia daugumai (pvz.: per prezidento rinkimus), manau, kad pats laikas butu Vyteniui, kaip mazhumai, nusilesti daugumai ir neberashyti tu savo litaniju, kliedesiu, svarbalu, ar kaip juos ten bevadinsi Exclamation Shiaip chia i Liubos darzha akmenys turetu eit... Daugumos prashymus gali ivykdyti tik jis Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
www.osport.lt
Meistras


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 85
Posts per day: 0.02
Location: Lietuva

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 12:06    Post subject: Reply with quote

O jei taip nori Vyteni, susikurk savo internetine svetaine ir tada ir mes padiskutuosim apie ja sioje temoje.
_________________
Žiūrėk, ta kaukė jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.65
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 12:54    Post subject: Reply with quote

Mielieji, nepasimokėte, kai jus ištrynė ir vėl varote ne į temą. Juk čia tema ne apie mane, bet apie Viliaus A. pradėtą. Nejau neaiškiai buvau parašęs:
"Kalbėkime apie puikią Viliaus A iniciatyvą ir josios įdėją - NAUJĄ SVETAINĘ."
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
www.osport.lt
Meistras


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 85
Posts per day: 0.02
Location: Lietuva

PostPosted: Sun, Nov 19 2006, 13:02    Post subject: Reply with quote

Tai ta tau ir bandau isaiskinti.Susikurk nauja savo internetine svetaine ir ten publikuok savo visus ........... To pasekoje atsiknisi nuo forumo (tikekimes). Taip kad kurk ta savo nauja internetine svetaine ir neerzink kitu.O tada jau galesi ir diskutuoti, kai susikursi pats ja. Pirma ka nors padaryk, o tada snekek.
_________________
Žiūrėk, ta kaukė jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group