ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Žiemos Taurė MARKIRUOTOJE TRASOJE
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-12, 00:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Ačiū didžiulis už Rėmimą ir geras dideles tokias akcijas K.S....) Tikiu ir žinau, kad tai turėtų būti Kęstutis Siudikas Rėmėjas mūsų...) Ačiū didžiulis jam už gerą valią ir meilę mūsų OSportui...)
Ačiū visiems Rėmėjams...) Tikrai didžiulis Ačiū...)
TAIGI TAIGI 1 mūsų etapas visiems vaikams rytoj nemokamai...) taigi taigi ačiū ačiū!...)

E. V. Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-13, 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... AČIŪ, kad dalyvaujate Markiruotoje trasoje...)
Dauguma net pirmą kartą...) Ačiū...)
Daugiametėse Tradicijose esate, juk kažkada net Lietuvos Čempionatai būdavo kaip tik šioje rungtyje...)
Viskas keičiasi, bet kartais sena sugrįžta rimčiausiai...)
Kartais visiems įdomu ir ilgam gal net bus įdomu...)
Pasiekime statusą Žiemos Taurės ir bus jau nemažai šiam reikalui...) Ačiū Dalyviams, Ačiū ir Rėmėjams...)
Primenu, vaikams iki 17 metų visi etapai bus nemokamai...) Ačiū...)... Prašau tik anksčiau prisiregistruokite...)
Dar...)
Esu buvusios Lietuvos Čempionas šioje Rungtyje, tai tikiu, kad geriausiai galėsiu ir pristatyti šią distanciją Jums visiems...) Ačiū už gerą valią padėti...)
Ačiū visiems OS mylėtojams dalyvausiantiems šiame projekte...)
Ačiū dalyviams...) Vaa, o seeekantis etapas labai smagioje vietovėje ir puikiausiame pušų miške prie Vilniaus jau26sausio...) Tikiuosi, jog daug sniego nebus ir LOSF atšauks tą dieną planuota Žiemos ČEMPIONATĄ SLIDĖMIS...) Ačiū čia Federacijai už bendradarbiavimą gal netgi kažkaip kitaip ir žiemos Čempus reiktų paasitvarkyti... Juk galėtų būti kaip anksčiau būdavo...) Markiruota trasa bėgte...) taip taip...)
LINKIU GEROS DIENOS...)
P. S. Ačiū Jonui Gediminui Gvildžiui gvildenant naujienas Rezultatuose Markiruotės...) Greitu laiku, pataisysime tuos rezultatus ir galėsite matyti ir atskiru stulpeliu išskirtinai parodytas baudų minutes...)
Ačiū visiems ir už kantrybę taip pat, nes stengiamės susikurti greitesnius veiksmus viskam aptarnauti...)

Ačiū...)

E. V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-16, 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

... Ten 1 etapo, VA grupės rezultatai šiek tiek pasikeitė... www.dbtopas.lt... ir ačiū už kantrybę...)

E. V. Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Edgaras V., 2020-01-16, 14:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-16, 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Ačiū dbtopo komandai už pagalbas...)
Dabar jau tikri yra 1 etapo rezultatai ir galite dar kartą pasitikrinti puslapyje dbtopas.lt...)
Taškais rezultatus mūsų puslapyje www.foreststadiums.lt pamatysime kazkur savaitės pabaigoje. Ten naujinama taškų skaičiavimui grupėse programa... Ačiū už dėmesį ir Dėmesio!...) Grupėse trasų Nugalėtojus apdovanosime ateinančiame etape...) Ateikite atsiimti priziuko...)
Ir Ačiū už kantrybes...) Ir laukiame jūsų sausio26 dieną nuostabioje pušų miško teritorijoje...)

Geros dienos...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-18, 01:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Tęskime temą apie Orientavimosi Sportą pagal Sporto Koncepcijas ir Energijos kiekvienam išteklius gyvenimui OS. ..)
Nesu aš priešas tam kas vyksta mūsų OS Šalyje, net atvirkščiai esu už geras Reklamas Orientavimuisi... ir viskas čia tvarkoj... Tema tokia, nes nebeaišku dau kur kas? ir kur? OSportas ir kokia ta kryptis į to OSporto viršūnę...)
Na, gal per sunkus klausimas būtų, bet aš čia per daug jau metų maudausi tame dalyke ir vis stebiuosi kaip ilgai nėra ėjimo į tas Olimpines viršūnės šiame Sporte...)
Todėl kalbu manydamas, kad plečiasi plečiasi visas tas sportas apaugo daugybė projektų, o kur esmė šioje istorijoje, kuri ėjo ėjo kaip tas ežiukas ir numirė, nes pamiršo kvėpuoti...)... Čia šnipštas kai nėra kvėpavimui skirtas projektas to OSporto kvėpavimui priminti...) Kalbu- šypsausi sau, bet rimtas kaip tas kuris tipo moka kvėpuoti...)... gal ir moku?, gal ir ieškau taip pat kvėpavimui vaistinės miške, čia vaistų tema temoje...)... gerai tiek to kvėpuokite laisviau, taip bus patogiau kalbėtis...)
Gal aš čia begėdis būdamas trukdau jūsų brangų laiką, na tai tokių atsiprašau ir neskaitykite tuomet prašau jūsų, kad neliktų jokių nesusipratimų dėl šios temos naudingumo...)
Esu tas, kuris atsisakiau dalyvauti mūsų Federacijos rengiamose konferencijose, na čia mano asmeninės turbūt problemos, bet aš tikiu, kad kalbėtis galiu tikiuosi sau nekalbu?...) O tik vizginu save temoje kažkur atimdamas laiką iš savęs kažkiek taip pat...
Gerai, kad čia galiu kalbėtis ir suprasti kas dedasi čia OSporto teritorijoje elektroninėje erdvėje...)
Betkurioje temoje skleisti mintis neskubu, kurias laikau reikalingomis ir net būtinomis OSportui vystyti, ten ir dalyvauju...)
Kalbėsiu atvirai, toks esu, nes kitaip man ir neįdomu net čia būti...)
Mintis - Sportas...)
Kas čia per mintis?, klausite.., naa sporto mintis, yra mintis tas sportas kur bėgi, bėgi lipi, bėgi krenti, bėgi vėl ir randi punktus, nes erdvėje žemėlapis atsiskleidžia savo tikslumu... Šiek tiek taip, šiek tiek juokaudamas, na bet taip visą laiką yra įdomiau taip pat, bet tik rimtas klausimas pats Sportas be Sporto nepasiekiamas.......va čia esmė... ESMIŲ ESMĖ..........
Tiesiog kalbėsiu taip kaip galvoju ir čia be emocijų prašau...... Geras atėjo pavyzdys, dabar nauja mada matau, tos tokios patalpų varžybos ir kas gi čia tokio ne taip?, paklausite, ... ogi pats OSportas kur gi čia?... Reklama visur, kad ten visur pirmyn tik!, nes ten OS!, kaip tikras Sportas!, bet taip visai nėra...) Sfera lyg žemėlapis, bet žemėlapis ten nėra, taip yra ženklų krūva, kurioje laiptais aukštyn žemyn per kandus pastato vingrybes galima lakstyti ir ieškotis punktų, bet tiktai ne žemėlapis, o tik schema, ne OSportą, bet žaidimas kuris turi panašius pridetinius elementus OSporte kurių nėra, nes nėra erdvės matymo čia, kuriame ir yra vystoma ši Sporto šaka... Erdvė kaip minimum laukas, nes kitaip nepajusite geros porto koncepcijos erdvės mąstymo koncepcijos būti ir jausti kartu... Taip yra su OS žemėlapiu miške...)
OSportas čia neproblema, o pramoga virsti orientavimuisi skirtam renginiui nėra pagrindas reklamuotis kaip ši Sporto Šaka... Gera pramoga taip..., bet ne sportas čia... Taip yra.... Kaip renginys OK, bet kaip OSportas - nemanau, kad tinka čia...)
Nėra ant tiek neapibrėžtos sporto šakos jau kaip tas mūsų OS...) Lyg sportas?, kietas Sportas.., o gal tik pramogai jau tik reiktų pakelti sparnus kartais?...
retoriškai kalbant ir lietuviškai kalbant ir nesukeikiant net...)
Klausimas be atsakymo, bet klausimas rimtas būtų su atsakymu - taip Edgaras, tu teisus...)... juokauju aišku, bet nejuokinga, nes Mikšys jau nebenori eiti net į mūsų renginius, kaip priešas Ąžuolui taip pat jau...)))... Va kaip biznis gadina mūsų Sportą iš vidaus...) Tiesų savo negali sakyti gi, nes gi čia visur pusbrolių kraštas...) Taip ir gyvename slėpdami mintis geras arba slėpdamiesi paskui jau po tokių va gerų minčių paleidimo į viešumas...)... taip taip...)... Ačiū ir Eugenijui Mikšiui jeigu nepyks čia...) Čia ne prieš jus, čia ne prieš Ąžuolą vėlgi, supraskite mane teisingai........
Diskusija gerai.........., kaip pastebėjote jau aš čia dar pritraukiau kitą temą, tai ENERGETINĖS GALIMYBĖS atsidaryti sau, galvojant apie kiekvieno galimybes būti stipresniu, sveikesniu, jaunesniu ir šitaip veikti Sporto labui...)
Gal ir skirtingos temos, bet yra ryšys Sportas ir Sveikata...)
Sportas Sportininkams - OS žvaigždėms sukurti su didele Profesionalaus Sporto politika kažkada... Vizija čia?.
, galbūt..., bet viskam reikia pagrindo atsistoti, ar tiesiog kryptingas darbas veda į kažkokias aukštumas...) Neveda taip pat, bet va Sveikata visada šalia temoje - kam rūpi savas biznis geriau-sveikiau, ilgiau gyventi... Gvildenu temą toliau, tik pabrėždamas, jog pats visą laiką noriu Sportuoti ir tai darau jau beveik 40 metų...)... taip taip...) Jau apibegau ko gero daug daugiau nei 2 kart aplink visą Planetą ir dar ant kojų nesiskundžiu...)... taip taip, nebėgu jau ilgesnių nei 3 valandos, nebėgioju naktimis ir kuo mažiau sutemus... Deginuosi daugiau Sauluteje ir stengiuosi daugiau būti prie Jūros, miške taip pat daug būnu...)
Apie ką čia rašau?, arba kodėl taip rašau?, nepykite ne dėl savęs, tik dėl jūsų veiklos apmąstymo sau patiems reguliuoti padėtį ENERGETINIA PRASME.............. Čia begali svarbu savo gyvenimui paremti... Tikslas pasiektas mane supratote teisingai, nesu priešas nei patalpų taurės varžyboms, nei naktinėms, nei ilgiems maratonams, tik kviečiu dėlioti visa tai atsakingai kiekvienam savame gyvenime.......
Ir Sportas man SVARBU ir Sveikata kaip geras sportas lenktyniaujant kiekvienam su savimi - ilgiau gyventi STIPRYBĖSE...)
Ačiū už dėmesį...)
Jeigu yra galimybė - diskutuokime...)

Su pagarba

E. V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-19, 18:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Svarbi NAUJIENA...)
SI atsižymėjimas KP vietose 1 mūsų etape nebuvo pilnai vykdomas ir KP atsižymėjimas nebus daromas su SI...)
Visi kas buvo iškart diskvalifikuoti, o tokių buvo procentas nemažas, parodė, jog nėra prasmės SI atsižymėjime punktuose Markiruotoje trasoje, o tik skylučių badyme prasmingas orientavimosi veiksmas, kitaip sakant čia ir yra ATSIŽYMĖJIMAS, jau pati KP skylutė...)... Mes nedarėme diskvalifikacijų už SI atžymų trūkumus praeitą kartą, manau tai buvo teisinga...)
Todėl kitą etapą badysime tik, o Sport Ident čipus reikės turėti trasoje STARTAVIMUI ir Finišo laiko užfiksavimui...)
Taip bandom, bandymas nebaisus, nes tarpiniai grupėse esant skirtingo amžiaus ir lygio dalyviams kaip ir nedaug duoda...) Čia taip matosi...)
Taigi, darome pakeitimus, atsižymėjimas bus toks, kad startas ir finišas su Sport Ident, o KP SI bazių nebus, čia tik žemėlapis jums bus lyg KP skylutėmis atsižymėti...)... Čia tik pradžia svarbu Starte ir paskui Finišo bazėje reikia būti budriems, kad nepraleisti atsižymėjimo...)
Ačiū už dėmesį ir gerai būtų, jog pasitikėtumėte tuo ką mes darome, nes viskas kas NAUJA nėra išbaigta...) Ačiū...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-21, 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Sveiki!...)
Kviečiu visus kas tik netingi žiemos metu bėgioti Markiruotoje trasoje...) Kodėl markiruoa trasa geriau žiemą negu vasaros variantas trasa duota kryptimi?...)
1. Vasarą šilčiau ir tiems kas kartais klaidžioja jau šilčiau klaidžioti...) O Markiruotėje saugiau žiemos metu, nes nereikia klaidžioti ar perdaug stovėti, kad nesušaltumėte trasoje žiemos metu...)
2. OS atvirkščia tvarka, kai veda tave, o tu tik seki žemėlapį labai padeda, gerokai padeda OS orientavimosi estafetėse...) Dvasia OS estafetės čia...)
3. Geras OS miške žiemą kai OS ir nuotaikai pakelti ir kitiems OS įgūdžiams pakelti ar atšviežinti...)
Dar daug pliusų galetumėte pasakyti kiekvienas, tik
daugiausia laimi tas kas dalyvauja...)
Reikia dalyvauti, kad pajusti tai kas auga ir įdomiau tokiais atvejais patiems surasti savo technikoje visa tai...)
Kaip iššūkis prieš save patį dar čia, nes tai ir yra geriausias judėjimui aspektas...)
Trasa bus įdomi,... KP!?...) ... visokie KP! ...) Vaaa čia dar vienas iššūkis!...)
Linkiu geros nuotaikos prieš ir gero paskui poilsio vakare su tos trasos nagrinėjimu...)... bus įdomu, kaip visada intrigoje esame OS Markiruotoje trasoje...)
Kviečiu kviečiu kviečiu...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-22, 23:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Primenu, jog moksleiviams Startai pas mus visose grupėse nemokamai...) Rėmėjams čia didžiulis Ačiū!...)
Kviečiu - registruokitės ir bus visiems įdomu...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-24, 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy ... Kad Markiruotės trasa būtų įprastesnė sekančiuose ir šiame ir visuose etapuose darysime vienodos markiravimo distancijos spalvų gamos...)
Visoms trąšomis, kas buvote 1 etape ir kas būsite vėl, tai bus labai paprasta sekti savo atšakas nuo pagrindinės distancijos...)
TAIGI, pagrindinės trasos spalva raudonai RUŽAVA vėl...)
Atšaka į P trasą bus vėl GELTONA, kuri vėliau vėl susitiks su RUŽAVA... Markiruotė geltona bus tik tarpas pakirtimui...
C trasa yra tamsiai mėlyna atšaka, kuri taip pat pereis ir susitiks nors ir trumpam su šviesiai žydros atšaka ir vėl toliau tęsis RUŽAVA iki pat finišo...
Kad nebijotumetė ar kažkas būtų paprasčiau tos atšakos kur bus ir C su B susitiks pamarkiruosime kartu abiem tų trasų spalvomis, šiuo atveju jau būtų tamsiai melyna su šviesiai žydra...)
Dar B trasos atšaka taip pat išlieka ta pati spalva, kaip ir pirmame etape, tai šviesiai žydra spalva, kuri sugrįž šį sykį 2 kartus vėl į pagrindinę trasą - RUŽAVA pagrindinė, sakau vėl...)
Kad būtų galima matyti ne tik spalvas, bet ir pačias trasų raides, prie atsisišakojimų visada bus ir plakačiukai su raide ir kryptimi į kur linksta atašaka...)
Dar, gerai gal žinoti, jog šį sykį visi atsišakojimai eis į dešinę... O pagrindinė A trasa visą laiką liks kairiau...)
Manau bėgant viskas bus aišku...)
Dar...)
Nepakirtinėkite markiruotės ir taip neprabėgite KP...) Nėra pravokuojančių tokių vietų, bet visaip gi būna...)
Dar rytoj kažką pridursiu...)
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-25, 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Rytoj bus geras oras ir tas miškas jau pradžiuvęs jau šiandien buvo...)
Tai tikiuosi visiems oras padės atvykti...)
Trasos schemą spalvotai nupiešęs pademonstruosiu dar ir rytoj varžybų vietoje...)
Primenu, jog Startas yra laisvai pasirinkta tvarka, tiesiog nuo SI bazės nuo 11.15 iki 13.35 kažkur, o finišas iki 14.35...)
Ačiū, iki...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-26, 16:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Dabar dbtope matomi preliminarūs 2 etapo rezultatai, nes nevisiems dar buvo suvestos baudos...)... Ačiū už kantrybę...)... palaukite truputį...)
Vakarop bus sutvarkyti jau visi rezultatai...)
Ačiū...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-26, 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy... Jau prašom, viskas sutvarkyta ir galutiniai STARTO rezultatai jau tikri www.dbtopas.lt
Sekantis etapas vasario 9 dieną netoli Vievio(A1 aikštelė 35km...)... Geras ir greitas privažiavimas greitkeliu...)
Ir vietovė traukia gražiai orientuotis čia...)
Ačiū Rėmėjams, nes primenu vaikams nemokamai...)
Lauksime ir Kauno OS visuomenės susidomėjimo, nes kaip tik dėlto ir rengiame arčiau kauniečiams čia...)
Ačiū kas dalyvaujate kaskart...)
Lauksime jūsų jau vėl miške...)

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-01-27, 23:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy.......... 3 etapui pasirinktas R. Kutkos pernai metų žemėlapis...)
Kieta vietovė ir tikrai man patinka ir Kutkos matymas žemėlapyje detalesniam orientavimuisi...)
Nedaug tokių žemėlapininkų, kurie mato detales ir jas nebijo pažymėti, ačiū R. Kutkai už gerus žemėlapius...)
Ačiū, kas palaikote detalius žemėlapius, nes kitaip mes dar ir nepakelsime mūsų Lietuvos OS technikos lygio, va čia dar labai labai svarbu, kaip treneris ir daugemetis sportininkas sakau........ Žemėlapio detalės priverčia daugiau skaityti ir tuo pačiu sudaro geresnius ryšius tarp žemėlapio ir vietovės matymo....... Tai yra esminis skirtumas einant aukštyn ir siekiant 'švaraus' OS be klaidų...)
Ačiū, kas suprantate, kas žinote ir kas einate siekdami link savo tobulėjimo šiame nuostabiame Sporte...)

Gero vakaro...)
Su pagarba OS

E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-02-01, 20:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Kai bėgi Markiruotoje trasoje, reikėtų žiūrėti ne tik į vietovės pokyčius aplinkui, toliau labai svarbu matyti vaizdą kai keičiasi kažkas iš principo, pavyzdžiui kertame plačią proskyną, arba palei pelkę prabėgote kelis šimtus metrų, ar kirtome 2 kelius kažkokia kryptimi, vėl gal žalias buvo kiaurai perbėgtas kažkur...) Viskas svarbu dalyvaujant mintimis galvoje ar sukant, skaitant ir vėl sukiojant suorientuotą žemėlapį visą laiką turime matyti ir skaityti...) Taip bus lengviau ir tikslingiau dalyvaujant atsirinkti savo detales ir pasiekti savo tobulėjimą kas kart atrandant naujus veiksnius pakeliui iš savęs į savo patirtį OS...)
... Ir tokiu būdu dar ir išvengsite grubių klaidų ir sušvelninsite pamestas minutes aiškinimuisi, kur esate?
...)
Dar:
Viskas geriausia kai renkatės krypties kontrolę, gerai skaitote žemėlapį...)... Ir ir paralelėse situacijose jaučiatės atsakingai išduriant-pažymint savas KP detales šioje rungtyje...)
Čia šiek tiek, šiek tiek teoriškai, bet praktiškai yra sunku atsirinkti kai yra sukiota eiga ir reikėtų bandyti jausti mastelyje reljefo detalių formas, aišku kiekvienam per savo pasiektą patirtį... ir dar reikėtų reguliuoti savo žemėlapio skaitymą per galėjimus sujungti žem. skaitymą su vietovės matymu...)
Kviečiu dalyvauti...)
Kviečiu bandyti ir techniškai tobulintis kaip tik, kaip tik čia...)
Ačiū už dėmesį...)

Su pagarba
E.V.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 889
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2020-02-03, 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Primenu, jog registruojantis kaskart į kitą grupę jūs neturėsite geros sumos vienoje grupėje...)
Galima bėgti skirtingas trasas, tik suma bus toje trasoje, kuri ir išliks pagrindinė - ten kur daugiausiai dalyvausite...)
Ačiū ir už gerai apiformintus-teisingai užregistruotus dalyvius, nes vėlgi programoje tik su vienodais pavadinimais žmogus pažįstamas kaip tas pats dalyvis...)
Pavardė, Vardas ir Klubo pavadinimas turi sutapti kaskart ir tada bus gera suma dalyviams, ar tiesiog nebebus klaidų sumos rezultatuose...)
Supraskite, jog viena kitokia raidė ir jau rezultatuose matysis kaip dar vienas - kitas dalyvis...)
Gero vakaro...)
Šiaip įdomios trasos gavosi ir teoriškai ir praktiškai ilgiausia ir pati sudėtingiausia...)
Galite žinoti, kad prisiregistravę vienoje grupėje faktiškai bėgant galite persigalvoti ir prabėgti ar trumpesnę ar ilgesnę, žodžiu renkatės bėgdami net...) Tik finisavus reikėtų pasakyti, kad begote kitą trasą...
Galimybės leidžia taip daryti ir rinktis trasą pakeliui taip pat...)
OS Miškas gražus ir per pelkes nevedžiosime čia tikrai tikrai...)
Ačiū už dėmesį...)

E. V
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 34

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005