|
 Orientavimosi sporto forumas
|
|
|
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą |
Autorius |
Pranešimas |
Kevin Patyręs
Prisijungė: 2016 05 04 Pranešimai: 66 Pranešimų per dieną: 0.02
|
Parašytas: 2024-04-22, 11:43 Rašyti temą: |
|
|
Sveiki,
Dėkoju Medeinai už šį renginį.
Trasa ir punktai visiems buvo ir bus skonio reikalas, tad nemanau, kad čia reikėtų labai kritikuoti/girti organizatorius. Manau tie, kas yra planavę nors vieną trasą rimtesniam renginiui, supras apie ką aš, o orientavimosi sporto bendruomenė visuomet laukia Tų, kas gali padaryti geriau (bet nėra nieko suorganizavę) ir tikrai pagirsime.
Kaip aukšto lygio renginiui, iki pilnos laimės norisi ir atsakingesnio požiūrio į linijų ir apskritimų karpymą. Labai daug svarbių objektų buvo uždengti ir neiškirpti. Ir šis dalykas kartojasi ne pirmus metus. Tai yra svarbu ne tik elitui, bet ypatingai meistrams, o ir moksleivių trasą (W14, nes tik tokią galimybę turėjau) atsivertus buvo sunku suprasti, per ką veda punkto linija.
P.S sutinku su nuomone, kad vidutinėje trasoje galėtų būti mažiau kontrolinių punktų, nes tuomet yra daugiau tikro orientavimosi, bet vėlgi, skonio reikalas.
Ačiū,
Pagarbiai,
Kevinas Olišauskis _________________ Kevinas Olišauskis |
|
Atgal į viršų |
|
 |
MikasRidikas Meistras
Prisijungė: 2006 05 27 Pranešimai: 225 Pranešimų per dieną: 0.03 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: 2024-04-22, 11:59 Rašyti temą: |
|
|
Sveiki,
jau galima įkelti ir kitų grupių savo GPS prabėgimus - sportrec.eu |
|
Atgal į viršų |
|
 |
J.U. Meistras

Prisijungė: 2006 11 09 Pranešimai: 487 Pranešimų per dieną: 0.07 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: 2025-04-14, 13:34 Rašyti temą: |
|
|
2025 Spring cup nugalėtojas M40 grupėje Dmitri Mironov.
Varžybų biuletenyje buvo skelbiama, kad: "Šalių agresorių Rusijos ir Baltarusijos piliečiai orientavimosi varžybose dalyvauti nepriimami".
Pasižiūrėjau minėto sportininko visų varžybų statistiką dbsporto puslapyje, ir kilo abejonių.
Ar kas nors tikrino jo pilietybę? ar kas nors garantavo už jį, kad atitinka dalyviams keliamus reikalavimus? _________________ ...kai nėra ką veikti, reikia bėgti... |
|
Atgal į viršų |
|
 |
|
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|